PDA

View Full Version : ساختن ركورد خالي براي گريد ويو وقتي ركوردها از تعداد ركوردهاي صفحه كمتر است

aftab_mahtab
جمعه 02 مهر 1389, 00:05 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتيد عزيز
من يه گريد ويو دارم كه توي خاصيت پيجينگ آن خاصيت Page=10 تنظيم شده ولي در جدولم 7 ركورد دارم و موقع واكشي اطلاعات فقط اين 7 ركورد ساخته ميشه ، حالا من ميخوام براي سه ركوردي كه وجود
نداره هم هر كدوم يك ركورد خالي در گريد ويو ساخته بشه . نميدونم چجوري بايد اين كار رو بكنم ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد . با تشكر فراوون ، منتطر راهنمايي هاي شما دوستان هستم .

daffy_duck376
جمعه 02 مهر 1389, 06:33 صبح
توی این حالت نباید گرید رو مستقیم به دیتابیس وصل کرد . ابتدا باید اطلاعاتی رو که میخوای نمایش بدی توی یه datatable بریزی . رکورد هاشو بشماری . اگه اکمتر از مثلا 10 بود با استفاده از متد rows.add() به رکورد های اون اضافه کنی . در نهایت اون رو به گرید ویو bind کنی.

aftab_mahtab
جمعه 02 مهر 1389, 12:00 عصر
توی این حالت نباید گرید رو مستقیم به دیتابیس وصل کرد . ابتدا باید اطلاعاتی رو که میخوای نمایش بدی توی یه datatable بریزی . رکورد هاشو بشماری . اگه اکمتر از مثلا 10 بود با استفاده از متد rows.add() به رکورد های اون اضافه کنی . در نهایت اون رو به گرید ویو bind کنی.

من گرير رو به يك ديتا ست بايند كردم ، آيا راهي نيست كه مثلا توي يكي از رويدادهاي گريد چيزي بنويسم و اين كار انجام بشه ؟ ممنونم