PDA

View Full Version : سوال: انتقال مقادیر بین دو فرم

امینه قاضی زاده
جمعه 02 مهر 1389, 15:06 عصر
سلام دوستان
اگر بخوام یک مقدار رو از یک فرم بخونم و بایه کلیک روی یه دکمه به فرم دیگه ای بدم بعد دوباره از فرم دوم یه مقداری رو دریافت کنم و به فرم اول بدم باید چی کار کنم؟ به شرط این که فرم دوم بسته بشه و فرم اول هم که بازه؟ ببینید برای حالت اول هیچ مشکلی ندارم
من کنترل فرم اول رو از private به public تغییر دادم از توی فرم دوم هم به کنترل فرم اول دسترسی درام مقدارش رو هم تغییر دادم اما وقتی این فرم رو میبندم هیچ تغییری توی فرم اول ایجاد نمیشه؟؟ چرا؟؟

Encomp_Amini
شنبه 03 مهر 1389, 19:57 عصر
سلام
بهتره کلمه Property را در این سایت جستجو کنید.
دوستان قبلا در مورد این مشکل تاپیک های زیادی گذاشته اند.

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 21:32 عصر
اینم یه نمونه سورس خدمت شما فکر کنم دوست عزیز آقای mmd2009 نوشتن نگاه کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه

mg2010
یک شنبه 04 مهر 1389, 01:41 صبح
سلام دوستان
اگر بخوام یک مقدار رو از یک فرم بخونم و بایه کلیک روی یه دکمه به فرم دیگه ای بدم بعد دوباره از فرم دوم یه مقداری رو دریافت کنم و به فرم اول بدم باید چی کار کنم؟ به شرط این که فرم دوم بسته بشه و فرم اول هم که بازه؟ ببینید برای حالت اول هیچ مشکلی ندارم
من کنترل فرم اول رو از private به public تغییر دادم از توی فرم دوم هم به کنترل فرم اول دسترسی درام مقدارش رو هم تغییر دادم اما وقتی این فرم رو میبندم هیچ تغییری توی فرم اول ایجاد نمیشه؟؟ چرا؟؟

علاوه بر راهی که پیشنهاد شد میتونی یک property static تعریف کنی که مقدارش در کل پروژه قابل استفاده است.