PDA

View Full Version : ارتباط از راه دور با sql

saeedkheiri
شنبه 03 مهر 1389, 15:03 عصر
سلام
من یک IP ولید دارم ولی چون توی شبکه ام NAT دارم نمی تونم از بیرون وصل بشم
با پورت 1433 هم وصل شدم نشد .روی NAT پورت رو هم معرفی کردم باز نشد شما راه حلی دارین ؟

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 16:34 عصر
دوست عزیز شما از در دسترس بودن اون پورت رو بررسی کردین ممکنه توسط یه برنامه دیگه در حال استفاده باشه درسته که پیش فرض آزاد هست ولی سیستم ها متفاوت عملکرد متفاوتی دارن یه بررسی کنید اگه نشد یه راه حل دیگه معرفی میکنیم خدمتتون

saeedkheiri
شنبه 03 مهر 1389, 16:54 عصر
پورت باز هستش ولی از طرف Client نمی تونه وصل بشه ؟

علیرضا حسن زاده
شنبه 03 مهر 1389, 18:20 عصر
من قبلا این کار رو کردم اگه با ADSL کار می کنی یا از یه ISP گرفتی باید باهشون تماس بگیری و ازشون بخوای که ورودی ها رو برات رو پورت 1433 باز کنن (اگر هم بچه کار آموزهای پشتیبانی گفتن که تمام پورت های ما بازه جدی نگیر چون نمی دونن و معمولا پورت 1433 بسته هست البته برای ورودی یعنی کسی نمیتونه به سیستم شما وصل بشه) در ضمن همون طور که گفتم اگه از ADSL استفاده می کنی می تونی از خاصیت DMZ مودم هم برای رفع مشکل NAT استفاده کنی و IP Valid رو روی سیستمی که SQL روش هست ست کنی (بقیه هم می تونن استفاده کنن) و یه مورد دیگه اگه می تونی از یه پورت دیگه مثلا 6688 یا یه شمار دیگه (با ارائه دهنده IP صحبت کن) استفاده کن چون یه روزه می بینی 10000 تا حمله بروت فرس رو SQL انجام میدن وقتی با این پورت 1433 کار می کنی علت بسته بودن پورت هم همینه اگه تو تنظیمات SQL هم مشکل داشتی PM بده تا حل کنیم:قلب: