PDA

View Full Version : ادغام دو گزارش

manuchehr
سه شنبه 28 تیر 1384, 10:00 صبح
با سلام
من دوتا گزارش با datareport درست کرده ام و میخواهم گزارش دوم در همان صفحه گزارش اول و درست زیر آن چاپ شود.لطفاً راهنماییم کنید.

sanaz_eidinezhad
یک شنبه 02 مرداد 1384, 09:42 صبح
از subreport استفاده کن.

manuchehr
یک شنبه 02 مرداد 1384, 23:59 عصر
لطفاً بیشتر توضیح بدین. چطوری؟ با تشکر.

PalizeSoftware
دوشنبه 03 مرداد 1384, 02:17 صبح
از subreport استفاده کن.
نه دوست من، متاسفانه DataReport راهی برای ادغام پیش روی شما نمیگذاره.
منظور دوستمون از Subreport استفاده از نرم‌افزار Crystal Report هست که گزارش دوم شما بعنوان یک Subreport در گزارش اول قرار گیرد.

manuchehr
سه شنبه 04 مرداد 1384, 07:23 صبح
اگر بخواهم از Crystal Report استفاده کنم چطوری باید در VB از آن استفاده کنم؟

PalizeSoftware
سه شنبه 04 مرداد 1384, 09:10 صبح
دوست عزیز بعد از نصب کریستال ریپورت، از این به بعد در محیط VB از منوی Project کریستال ریپورت رو انتخاب کنید تا همانند DataReport‌گزارشی به پروژه شما اضافه شود ولی از نوع کریستال ریپورت.
برای توضیحات بیشتر در همین سایت جستجو کنید.
http://asefsoft.com/qsimages/76.gif

manuchehr
سه شنبه 04 مرداد 1384, 16:47 عصر
دوستان عزیز با اینکه CR را نصب کرده ام ولی توی منویCrystal Report , Project را نمیبینم. اگر منظورتون توی Components است که لطفاً بگید اسم دقیقش چیه .چون چند تا Component هستش که کلمه crystal توشون آمده. با تشکر .

PalizeSoftware
سه شنبه 04 مرداد 1384, 17:13 عصر
دوست عزیز این تصویر را ببین

manuchehr
پنج شنبه 06 مرداد 1384, 01:58 صبح
دوست عزیز میبخشی که باز هم وقت شما را میگیرم. ولی با اینکه CR رو نصب کرده ام ولی به لیست مذکور اضافه نشده !!! شاید توی نصب اشتباهی کرده ام لطقا راهنمایی کنید.

vbsqlhadi
پنج شنبه 06 مرداد 1384, 12:01 عصر
سلام دوست عزیز من با کریستال خیلی کار کردم شما بدون استفاده از منوی گفته شده توسط کاربر محترم (پالیر) هم میتوانید از کریستال ریپورت استفاده کنید بدین صورت که از قسمت component کامپوننتهای مربوط به کریستال را add کن و با آنها کار کن

PalizeSoftware
جمعه 07 مرداد 1384, 01:58 صبح
دوست عزیز میبخشی که باز هم وقت شما را میگیرم. ولی با اینکه CR رو نصب کرده ام ولی به لیست مذکور اضافه نشده !!! شاید توی نصب اشتباهی کرده ام لطقا راهنمایی کنید.

دوست عزیز پنجره Component رو باز کن (Ctrl+T)
و در تب Designer گزینه Crystal Report‌رو تیک بزن.
حالا به منوی پروژه اضافه می‌شه.

دوست عزیز بعد از نصب کریستال ریپورت، از این به بعد در محیط VB از منوی Project کریستال ریپورت رو انتخاب کنید تا همانند DataReport‌گزارشی به پروژه شما اضافه شود ولی از نوع کریستال ریپورت.