PDA

View Full Version : نام گذاری سیستم

mmk1234
شنبه 03 مهر 1389, 20:27 عصر
با سلام خدمت همه ی دوستان برنامه نویس
بالاخره بعد از 5 ماه تلاش تونستم به کمک تمامی دوستان این سایت پروژه ی دبیرخانه رو تموم کنم قبل از هر چیز می خوام از همه ی دوستان به خاطر کمکهاشون و همچنین به خاطر اطلاعاتی که در سایت گذاشتند تشکر کنم ، این پروژه مورد قبول استاد قرار گرفته وخواسته تا به صورت exe در بیارمش و یه اسم خوب برای سیستمم بذارم ولی بعد از 4 روز فکر هیچ اسم با معنا و مفهوم و اصیلی نتونستم پیدا کنم ، خوشحال و ممنون میشم تا تو این مرحله ی آخر هم کمکم کنید و یه اسمی رو که هم معنای ایرانی و هم انگلیسیش با محتوا باشه و سیستم رو توصیف کنه مطرح کنید. :لبخندساده:

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 21:05 عصر
خوب دوست عزیز نرم افزارتون یه کم بیشتر توضیح میدید چه امکاناتی داره و آیا تحت وب هست نیست و یا استاندارد های بهینگی توش رعایت شده یا نه در کل یه اطلاعات کوچیکی بدین تا بتونیم یه اسم براش پیدا کنیم البته منم همیشه تو این قسمت گیر کردم ولی خوب هیچ کاری نشد نداره

mmk1234
یک شنبه 04 مهر 1389, 10:09 صبح
ممنون از توجهتون.
راستش این برنامه در مورد سیستم گردش نامه ها یا دبیرخانه است که تحت ویندوز نوشته شده و تحت شبکه کار می کنه ، در کل کارش با نامه هاست و قابلیت ارسال پیام ، گزارش گیری،جستجو و یه سری چیزای دیگه رو داره . یه جورایی می خوام هم به نامه مربوط بشه هم با محتوا و با معنی باشه . بازم ممنون به خاطر توجه همه ی دوستان.