PDA

View Full Version : منطق و تکنیک های برنامه نویسی

Hussein39
شنبه 03 مهر 1389, 20:51 عصر
سلام دوستان
من می خواستم در مورد منطق و تکنیک های برنامه نویسی تحقیق کنم آخه تو کاتالوگ NIIT تو بخش مهندسی نرم افزار دیدمش اگه می شه منبعی در مورد این موضوع به هم بدید.
با تشکر

flash118
شنبه 03 مهر 1389, 21:02 عصر
دوست عزیز این بخش c# نه بخش مهندسی نرم افزار در ضمن اگه میشه بفرمایید niit چیه تا ما هم متوجه شیم در در آخر این که شما تو کدوم بازه می خواهید کارکنید سرعت.حافظه.بهینگی گدومش مد نظرتون هست

Hussein39
شنبه 03 مهر 1389, 23:29 عصر
خیلی ببخشید آخه وقعاً نمی دونستم کجا بزارمش به هر حال niit مخفف موسسه ملی فناوری اطلاعات هند هستش که تو ایران داره فعالیت می کنه این موسسه تو ایران دارای دو رشته مهندسی نرم افزار و مهندسی شبکه و 8 کوراتر هستش و هر کوارتر 400 هزار تومن و پس از 2 سال میشی یک مهندس نرم افزار یا شبکه ؟؟!!!
بسرچی خیلی مطلب در موردش پیدا می کنی یک لیست از تمام دروسی که طی این دو سال طی می کنید رو داده. مثلاً واسه ترم اول که مهندسای نرم افزار و شبکه با هم هستند درساشون اینه مبانی it ، بسته نرم افزاری office2007 (هفتاد و دو ساعت) و منطق و تکنیک های برنامه نویسی (24 ساعت) ترم دوم طراحی بانک های رابطه ای (مقدماتی 24 ساعت) 2-طراحی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی sql server 2005 (هفتاد و دو ساعت) و ...
و دانشجویان از ترم دوم مجبورند یکی از گرایش های شبکه یا نرم افزار رو انتخاب کنند و ...
حالا این منطق و تکنیک های برنامه نویسی رو من چیکار کنم یه منبع بدید که نه سیخ بسوزه نه کباب :چشمک:

fjm11100
یک شنبه 04 مهر 1389, 08:24 صبح
دوست عزیز
اولا اینجا تالار c# است نه مهندسی نرم افزار
دوما پستت رنگ و بوی تبلیغاتی داره این بنده خدا یک کلمه پرسید شما درباره شهریه و طول دوره صحبت میکنی؟ یکدفعه میومدی شماره تلفن هم میدادی

Hussein39
یک شنبه 04 مهر 1389, 11:36 صبح
خیلی ببخشید به خدا niit به من پولی نمی ده هر چی گفتم راست بود تازه نگفتم دو ترم اخر هم می تونی تو هند ادامه بدی:ناراحت::گیج: ولی در کل چیز آشغالیه نرید:شیطان: چون هم وقتتون رو از دست می دین هم پولتون رو :شیطان: کدوم ادم ناقلی میاد و مهندسی بگیره که تو ایران به عنواع مهندس نمی شناسنش ولا من بچه خوبی هستم اهل شماره دادن نیستم:متعجب:
دیگه خیالتون راحت شد:چشمک:

اَرژنگ
یک شنبه 04 مهر 1389, 14:21 عصر
خیلی ببخشید به خدا niit به من پولی نمی ده هر چی گفتم راست بود تازه نگفتم دو ترم اخر هم می تونی تو هند ادامه بدی:ناراحت::گیج: ولی در کل چیز آشغالیه نرید:شیطان: چون هم وقتتون رو از دست می دین هم پولتون رو :شیطان: کدوم ادم ناقلی میاد و مهندسی بگیره که تو ایران به عنواع مهندس نمی شناسنش ولا من بچه خوبی هستم اهل شماره دادن نیستم:متعجب:
دیگه خیالتون راحت شد:چشمک:
قبول عزیز،
حالا برگردیم به منطق و تکنیک های برنامه نویسی . برایه اینکه این بحث را در همین تالار ادامه بدیم در این مورد بحث کنیم قابل قبول است : منطق و تکنیک های برنامه نویسی در سی شارپ؟

اَرژنگ
دوشنبه 05 مهر 1389, 23:14 عصر
برایه اینکه این بحث را در همین تالار ادامه بدیم در این مورد بحث کنیم : منطق و تکنیک های برنامه نویسی در سی شارپ

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=1110951#post1110951