PDA

View Full Version : سوال: درخواست راهنمایی برای انتخاب یک CMS مناسب

CYCLOPS
یک شنبه 04 مهر 1389, 10:30 صبح
سلام به همه دوستان
من به یه CMS تحت ASP.NET با قابلیت های زیر احتیاج دارم ممنون میشم اگر دوستان میشناسن معرفی کنن و تو یه انتخاب درست راهنماییم کنید :
1) اپن سورس باشه (ترجیحا سی شارپ و اسکیوال)
2) راه اندازیش برای استفاده در فارسی (قابلیت هایی مثل راست به چپ ؛ تقویم شمسی و ...) امکان پذیر و ساده باشه
3) قابلیت پورتال خبری داشته باشه
4) قابلیت فروشگاه داشته باشه
5) قابلیت فروم و تالار گفتمان داشته باشه
6) ترجیحا قابلیت بلاگ داشته باشه
7) پوسته ها و تم های متنوعی داشته باشه
8) اینو باید زودتر میگفتم :لبخند: : امنیتش خوب باشه و اینطور نباشه که شل هاش همه جا پر شده باشه

به عنوان توضیحات تکمیلی بگم که برای استفاده شخصی و در حجم استفاده نه چندان زیاد ازش توقع دارم ولی میخوام اپن سورس باشه که تغییرات دلخواهم رو هم روش اعمال کنم

ممنون از توجهتون :تشویق:

maxpayn2
یک شنبه 04 مهر 1389, 10:41 صبح
Dotnetnuke بببببببببببببببد نیست

CYCLOPS
یک شنبه 04 مهر 1389, 11:44 صبح
دوست عزیز دات نت نوک فروشگاه هم داره ؟؟؟
این نسخه irandnn قابل اعتماد هست ؟؟؟

CYCLOPS
یک شنبه 04 مهر 1389, 13:21 عصر
دوستان الان یه مقدار جستجو کردم گویا دات نت نوک با VB.NET هست CMS ای با سی شارپ میشناسید که قابلیت هایی که تو پست اول نوشتن رو داشته باشه ؟؟

Roia_del
یک شنبه 04 مهر 1389, 13:37 عصر
اینا هم هستند :

The Beer House
dashcommerce
nopCommerce

ramin_rp
یک شنبه 04 مهر 1389, 14:03 عصر
سلام
اینا رو هم ببین

Umbraco (http://umbraco.org/)
mojoporta (http://mojoportal.codeplex.com/)

CYCLOPS
یک شنبه 04 مهر 1389, 14:25 عصر
دوستان در زمینه فروشگاه آنلاین برای اینکه بعدا بتونم قابلیت پرداخت آنلاین رو ایجاد کنم کدومشون مناسب تر هست ؟؟

CYCLOPS
دوشنبه 05 مهر 1389, 14:30 عصر
بقیه دوستان نظری ندارند ؟؟؟

نیلوفر 88
سه شنبه 10 اسفند 1389, 20:52 عصر
دوستان در زمینه فروشگاه آنلاین برای اینکه بعدا بتونم قابلیت پرداخت آنلاین رو ایجاد کنم کدومشون مناسب تر هست ؟؟

سلام ، شما از آخر به چه نتیجه ای رسیدی ؟ لطفا ما رو هم در جریان بگزارید . با تشکر

mhkazemi
دوشنبه 01 فروردین 1390, 02:31 صبح
سلام به همه ی دوستان !!
به نظر من که کوچیک همه ی شما هستم ، فروشگاه ساز nopCommerce بهترین گزینه برای شما می باشد که همه ی ویژگی های ذکر شده در بالا رو داره .
باز هم اگه هر مشکلی داشتید میتونید با ایمیلم تماس بگیرید تا سریعتر جوابتون رو بدم.
ایمیل من : mhkazemi28@gmail.com (mhkazemi28@gmail.com)
و ایمیل 2 من : mhkazemi28@yahoo.com (mhkazemi28@yahoo.com)

ghabbasi
دوشنبه 08 فروردین 1390, 20:39 عصر
Umbraco (http://umbraco.org/) خیلی عالیه

a_nazari1990
یک شنبه 12 شهریور 1391, 16:44 عصر
سلام از طریق یاهو براتون پیام گذاشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید

aliasghar2010
یک شنبه 12 شهریور 1391, 23:41 عصر
با سلام .
من با , dnn , Umbraco , kentico کار کردم و می تونم بهتون با اطمینان بگم که بهترین سی ام اس دات نت kentico هستش چرا که هم سرعت لود شدنش نسبت به دوتای دیگه بهتره هم پانل کاربری بسیار عالی داره و کار باهاش خیلی سادس . ولی در کل استفاده از سی ام اس برای راه انداختن فروشگاه توسیه نمی شود
در ضمن دوست عزیز شما می تونید با نصب web platform installer خیلی راحت به لیست کامل سی ام اس ها دسترسی داشته باشی که یه توضیحی هم راجب هرکدوم میده که می تونی با توجه به نیازت بهترین رو انتخاب کنی

maXXis
سه شنبه 21 دی 1395, 04:42 صبح
پیام ها از طریق یاهو جواب داده نمیشه.:لبخند: