PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات در datagridview (فاقد بانک)

pedramfj
یک شنبه 04 مهر 1389, 09:54 صبح
سلام
من می خواهم برنامه ای بنویسم که مراحل زیر را انجام دهد.
ابتدا:فکر کنید چند text و یک datagrid بر روی فرم قرار دارد .من می خواهم زمانی که text ها را مقدار دهی کردم با کلیک بر روی button این اطلاعات در دیتا گرید درج شود(فقط نمایش داده شود ,برنامه فاقد بانک است).
بعد از نمایش اطلاعات در دیتاگرید میخواهم از از اطلاعات درون دیتا گرید پرینت گرفته شود.
یکی از دوستان زحمت کشید یه فایل dll را معرفی کرد ولی من نتونستم ازش استفاده کنم (پیغام خطا میداد) لینکش زیر هست ببینید شما می توانید استفاده کنید.(من را بی خبر نزارید)
تشکر..
لینک (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=248922)

cheshm6k
یک شنبه 04 مهر 1389, 12:14 عصر
سلام.
شما میتوانید هم در زمان طراحی و هم در زمان اجرا، ستون های مورد نظر را برای دیتاگریدویو ایجاد کنید . در زمان اجرا، با متد Add از خصوصیت Columns دیتاگریدویو. در زمان طراحی، روی مثلث کوچک(اسمشو حضور ذهن ندارم) بالا ،سمت راست دیتاگریدویو کلیک کنید و گزینه Add Columns را انتخاب و در پنجره باز شده به تعداد مد نظر ستون ایجاد کنید.

حالا با متد Add از خصوصیت Rows دیتاگریدویو ، میتوانید با هر بار کلیک یک سطر با مقادیر دلخواه ایجاد کنید .

سئوال دوم بارها پاسخ داده شده است ، بیشتر جستجو کنید.

موفق باشید.

pedramfj
یک شنبه 04 مهر 1389, 15:23 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنمایی,ولی مشکل اصلی من پرینت گرفتن از دیتا گرید هست .
جستجو کردم ولی چیز مفیدی پیدا نکردم .اگر هم پیدا کرده باشم از کدش سر در نیاوردم.
خواهشا در مورد چاپ دیتا گرید راهنمایی کنید.
تشکر.

pedramfj
دوشنبه 05 مهر 1389, 09:28 صبح
دوستان کسی نیست جواب سوال من را بده؟؟؟؟

اَرژنگ
دوشنبه 05 مهر 1389, 09:49 صبح
دوستان کسی نیست جواب سوال من را بده؟؟؟؟
واقعاً از دیتا گرید میخواهید پرینت بگیرید ؟ یا اینکه از داده‌هایی که در داتاگرید ویو نشان داده میشه میخواهید پرینت بگیرید؟
چی قابلیته که مورد نیازتانه؟

pedramfj
دوشنبه 05 مهر 1389, 11:17 صبح
فقط میخواهم از داده های درون دیتا گرید پرینت بگیرم.:عصبانی++:
با هر ابزاری که بشه.