PDA

View Full Version : سوال: Refresh کردن

aleas2
یک شنبه 04 مهر 1389, 12:27 عصر
سلام خسته نباشید من یه برنامه نوشتم دستواتش زیاد هستن و یه دفعه میبینی رو یه دستور گیر میکنه وخطا هم نمیده ولی اگر اون دستورو Refresh بکنم دوباره به کارش ادامه میده حالا من میخواستم یه command بسازم که وقتی میبنم برنامه گیر کرده با کلیک روش بره بگیره ببینه رو کدوم دستور گیرکرده که اون دستور رو Refresh کنه ایا عملی هسته ؟چکار باید بکنم؟ واگر بخوام تمام دستوراتو Refresh بکنم باید چکار کنم؟

Babak.Hassanpour
یک شنبه 04 مهر 1389, 12:34 عصر
شما از
on error resume next
در ابتدای تابع (شروع دستورات) استفاده کنید فکر کنم به جواب برسید.هرچند روش اصولی ای نیست.ضمنا اطلاعات اندکی که از برنامه تان دادید .اگر بیشتر و ترجیحا آن قسمت از کد را که ایراد دارد بگذارید احتمال کمک بیشتری وجود دارد
موفق باشید

aleas2
یک شنبه 04 مهر 1389, 13:45 عصر
شما از
on error resume next
در ابتدای تابع (شروع دستورات) استفاده کنید فکر کنم به جواب برسید.هرچند روش اصولی ای نیست.ضمنا اطلاعات اندکی که از برنامه تان دادید .اگر بیشتر و ترجیحا آن قسمت از کد را که ایراد دارد بگذارید احتمال کمک بیشتری وجود دارد
موفق باشید
دوست عزیز این دستور جوابگو نیست مثلا تو این دستور

WebBrowser1.Navigate "http://www.news110.ir"
Do While WebBrowser1.ReadyState <> "4"
'...
'...
'...
DoEvents
Loop
میبینی بعد چند دقیقه سایت باز نمیشه بعد اگر Refresh کنم سایت باز میشه البته این گیر کردن اتفاقی هسته و چنین دستوری خیلی استفاده کردم و هردفعه ممکنه رو یکیشون گیر کنه حلا کدی نیسته که ببینه برنامه کجا گیر کرده Refresh کنه ؟یا کل دستورتو Refresh کنه؟

Babak.Hassanpour
یک شنبه 04 مهر 1389, 15:07 عصر
نه به اون شکل که شما می خواهید.
البته روش های ابتکاری شاید بکار بیاییند.مثلا اگر فلان شرط پس از اتمام کار برقرار نبود تابع دوباره اجرا بشه و ....
در کل
شما بهتره به دنبال علت گیر گیردن برنامه باشید.
اگر در این مورد که مثال زدید باشه علت می تونه وجود اسکریپتی باشه که به درستی پردازش نمیشه(راه حل غیر فعال کردن اسکریپت دیباگینگ)(در همین سایت بحث شده روش در پست های جناب xxxxx_xxxxx)
ضمنا خود کامپوننت بروزر هم امکاناتی برای صرف نظر از نمایش خطا ها داره)

aleas2
یک شنبه 04 مهر 1389, 16:26 عصر
نه به اون شکل که شما می خواهید.
البته روش های ابتکاری شاید بکار بیاییند.مثلا اگر فلان شرط پس از اتمام کار برقرار نبود تابع دوباره اجرا بشه و ....
در کل
شما بهتره به دنبال علت گیر گیردن برنامه باشید.
اگر در این مورد که مثال زدید باشه علت می تونه وجود اسکریپتی باشه که به درستی پردازش نمیشه(راه حل غیر فعال کردن اسکریپت دیباگینگ)(در همین سایت بحث شده روش در پست های جناب xxxxx_xxxxx)
)

سلام خسته نباشید میشه درمورد روش ها ابتکاری که گفتین توضیح بدین مثلا برنامه از فلان دستور رد نکرد دوبار از یک خط بالاترش اجرا بشه؟
درمورد علت هم من فکر میکنم مال سرعت اینترنت باشه که یه موقعه سرعت کم میشه باید دوباره اجرا بشه چون سایت هایی که باز میکنم سنگین نیستن مثلا مثل صفحه اول گوگل هستن و جاوا درونشون بکار نرفته و نمیخوام اسکریپت دیباگینگ رو غیرفعال کنم و ضمنن میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین؟
ضمنا خود کامپوننت بروزر هم امکاناتی برای صرف نظر از نمایش خطا ها داره

aleas2
دوشنبه 05 مهر 1389, 08:55 صبح
کسی دگه در این مورد جوابی نداره؟پیشنهادی که کارمنو راه بندازه؟