PDA

View Full Version : حرفه ای: نوشتن ویندوز سرویس در سی شارپ

ghameshloe
یک شنبه 04 مهر 1389, 13:02 عصر
با سلام من سرچ کردم با vb یه چیزایی پیدا کردم اما با سی شارپ هیچی
دوستانی که در این زمینه کار کردند طریقه ایجاد و کدنویسی و استفاده را آموزش دند با تشکر:قلب:

ghameshloe
یک شنبه 04 مهر 1389, 16:35 عصر
من که فکر نمی کنم انقدر این موضوع پیش پا افتاده باشه که حتی یه نفرم جواب نده:متفکر:

farsoft
یک شنبه 04 مهر 1389, 18:43 عصر
دوست عزیز ولی من فکر می کنم حرکت شما خیلی پیش پا افتاده باشه که حتی بدون سرچ داخل سایت ، به این شکل پست می دهید
دقیقا در تاریخ چهارشنبه 27 شهریور 1387, 01:30 یک پست برای استفاده و ساخت سرویس های ویندوزی در سایت قرار گرفته است
این هم لینکhttp://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=596419&postcount=136
لطفا اول سرچ کنید

MoS4k1
یک شنبه 04 مهر 1389, 19:52 عصر
ساخت ویندوز سرویس و نصاب ان

http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=d2c7bf00-a24a-4e8b-8a4b-649205ac5bc5

DeboSoft
یک شنبه 11 اسفند 1392, 10:12 صبح
سلام.
ببخشید من نمی دونم جای این سوال اینجاست یا نه ولی اگه کمکم کنید ممنون میشم.
من میخوام یه نرم افزار SMS Sender بنویسم که با GSM Modem کار کنه و میخوام این کار رو توسط ویندوز سرویس ها انجام بدم حالا من بلدم ویندوز سرویس بسازم ، با GSM Modem کار کنم و ... تنها مشکل من اینه که میخوام تو ویندوز سرویسی که طراحی کردم یه سری متدها بزارم که بتونم اونا رو از طریق Application اصلی call کنم نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم تو برنامه ها فقط متدهای اصلی مثل Start و Stop و ... قابل دسترسه.
یعنی میخوام مثلا دستور یه کار خاص رو مثل فرستادن یه SMS با اطلاعاتش مانند شماره موبایل ، متن SMS و ... به ویندوز سرویس بفرستم و اونم کار ارسال SMS رو انجام بده.
البته میدونم برا این کار میتونم از ساخت dll ها استفاده کنم ولی چون می خوام امکان زمانبندی ارسال sms ها رو داشته باشم نیاز دارم به یه چیزی مثل ویندوز سرویس ها که اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.

DeboSoft
یک شنبه 11 اسفند 1392, 10:15 صبح
ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم و میدونم ربطی هم به ویندوز سرویس ها نداره ولی اینجا میگم شاید بتونید کمکم کنید.
میخوام از تغییرات توی بانک داده sql با خبر بشم یعنی مثلا وقتی ردیفی تو یه جدولی از بانک درج میشه من فوری متوجه بشم البته نمی خوام از Timer یا Thread یا چیزه دیگه ای که باعث بالا بردن درصد استفاده از cpu بشه استفاده کنم آیا راه حلی هست؟

aslan
یک شنبه 11 اسفند 1392, 10:38 صبح
ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم و میدونم ربطی هم به ویندوز سرویس ها نداره ولی اینجا میگم شاید بتونید کمکم کنید.
میخوام از تغییرات توی بانک داده sql با خبر بشم یعنی مثلا وقتی ردیفی تو یه جدولی از بانک درج میشه من فوری متوجه بشم البته نمی خوام از Timer یا Thread یا چیزه دیگه ای که باعث بالا بردن درصد استفاده از cpu بشه استفاده کنم آیا راه حلی هست؟
سلام
sqldependency را سرچ کنید

DeboSoft
یک شنبه 11 اسفند 1392, 10:54 صبح
متشکرم از راهنماییتون ولی من قبلا با sqldependency یه خورده کار کردم ولی به شدت cpu رو درگیر کرد مثالش رو هم از سایت codeproject گرفتم .
لینک برنامه ای که من از codeproject گرفتم:
http://www.codeproject.com/Articles/12335/Using-SqlDependency-for-data-change-events

DeboSoft
یک شنبه 11 اسفند 1392, 11:59 صبح
آقا ببخشید مثالی که من گرفته بودم از msdn بود که مشکل داشن و مثال سایت codeproject رو که تست کردم درست بود مرسی