PDA

View Full Version : سوال: اجرای کردن یک فایل Cpl در ویندوز 7

M.T.P
دوشنبه 05 مهر 1389, 11:14 صبح
با سلام و تقدیم احترام...
فایلی که ضمیمه کردم فایل کنترل موس ویندوز هست که با برنامه Resource Hacker محدود شده و تنها قابلیت کم و زیاد کردن سرعت موس رو داره. این Cpl برای برنامه گیم نت هست و برای جلوگیری از دستکاری سایر تنظیمات موس توسط مشتریان بخوصص افراد ناشی و کم سن و سال تغییر شکل داده شده.
و اما مشکل اینجاست که این Cpl در ویندوز XP با دابل کلیک و یا دستور Shell براحتی اجرا میشه و تنظیمات انجام میشه ، اما در ویندوز 7 با هیچ روشی نتونستم اجراش کنم. :ناراحت:
از اساتید ارجمند خواهش دارم در صورت امکان این Cpl رو در ویندوز 7 به اجرا درارید.

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=57172&stc=1&d=1285571346

returnx
دوشنبه 05 مهر 1389, 11:59 صبح
فکر کنم تا چند وقت دیگه باید صبر کنید تا زیر وبم ویندوز 7 در بیاد. هنوز خیلی زوده .
من هم یک برنامه نوشتم که proprtise دسکتاپ و رجیستری و taskmgr رو قفل میکنه در xp کامل جواب میده اما در seven نه.
البته این رو هم بگم وقتی دستی در windows 7 با رجیستری به طور مثال taskmgr قفل میکنم جواب میده اما با برنامه جواب نمیده.
یکچیز به ذهنم رسید خودم آزمایش نکردم شما آزمایش کن ببینید جواب میده ، شما برنامه رو به صورت Adminstator با لا بیار یعنی روش کلیک راست کن Run As Adminstrator رو بزن ببین چی میشه.