PDA

View Full Version : ذخیره کردن گزارش

baran_m
دوشنبه 05 مهر 1389, 10:34 صبح
با سلام
برای چندمین باره که من این سوالو میپرسم اما هنوز به جواب نرسیدم تو رو خدا هر کس راه حلی داره بگه یکی از دوستان گفتن به pdf تبدیل کنم این کارو هم کردم اما وقتی به pdf تبدیل میکنم فونت ها بهم ریخته میشه که بازم به مشکل میخورم. لطفا راهنمایی کنید :ناراحت:

amirzazadeh
دوشنبه 05 مهر 1389, 11:00 صبح
با سلام
برای چندمین باره که من این سوالو میپرسم اما هنوز به جواب نرسیدم تو رو خدا هر کس راه حلی داره بگه یکی از دوستان گفتن به pdf تبدیل کنم این کارو هم کردم اما وقتی به pdf تبدیل میکنم فونت ها بهم ریخته میشه که بازم به مشکل میخورم. لطفا راهنمایی کنید :ناراحت:
سلام
به عنوان پيشنهاد اول فونت گزارشتون عوض كنيد مثلا از times new roman استفاده كنيد.
پيشنهاد دوم از پرينتر مجازي خود نرم افزار افيس تحت عنوان microsoft image writer كه به صورت اتوماتيك هنگام نصب افيس ايجاد ميشه براي ذخيره گزارشتون استفاده كنيد.
........................
موفق باشيد

mahdi_107
دوشنبه 05 مهر 1389, 13:43 عصر
سلام

پيشنهاد مي كنم از برنامه ايجاد پرينتر مجازي PrimoPDF 5.0.0.19 استفاده كني
فونت براش مهم نيست، فقط چاپ مي كنه

ali190
دوشنبه 05 مهر 1389, 18:39 عصر
سلام
پیشنهاد بنده در این مورد استفاده از snap shot و ذخیره سازی گزارشات از داخل خود فایل اکسس است
احساس میکنم که بهترین گزینه در این زمینه باشه چون نیاز به برنامه های جانبی(نصب پرینتر مجازی ، covert2pdf و...)نداره و اقدام به ذخیره سازی گزارشات از خود محیط اکسس میکنه

توضیحات تکمیلی به همراه فایل نمونه در وبلاگ جناب نبیل پیروزمهر (http://npmpro.blogfa.com/post-41.aspx)

موفق باشید
یاعلی