PDA

View Full Version : گرفتن ساعت و تاریخ سرور با جاوا اسکریپت

menosoft
دوشنبه 05 مهر 1389, 14:31 عصر
با سلام
دوستان من دنبال یه کد می گردم که ساعت و تاریخ درست رو تو وبلاگم نشون بده البته می دونم جاوا اسکریپت یه زبان سمت کلاینت است اما کدهای موجود برای ساعت و تاریخ . ساعت و تاریخ سیستم کلاینت رو نشون میده که ممکنه این تاریخ غلط باشه . لذا من دنبال کدی می گردم که تاریخ سرور یا تاریخ درست رو تو وبلاگ نشون بده . و با تاریخ سیستم کلاینت یا بازدید کننده کاری نداشته باشه
با تشکر

funpatogh
جمعه 16 مهر 1389, 20:46 عصر
توی وبلاگ که نمی تونی شما زبان تحت سرور رو اجرا کنی و بخوای زمان الان سرور رو بگیری جاوا اسکریپت فقط برای کاربر هست
مگه اینکه با یک فایل js که خروجیش زمان الان هست رو از جایی بیگیری و توی سایتت فقط با جاوا اسکریپت پرینت کنی

skflower
سه شنبه 11 آبان 1389, 23:23 عصر
توی وبلاگ که نمی تونی شما زبان تحت سرور رو اجرا کنی و بخوای زمان الان سرور رو بگیری جاوا اسکریپت فقط برای کاربر هست
مگه اینکه با یک فایل js که خروجیش زمان الان هست رو از جایی بیگیری و توی سایتت فقط با جاوا اسکریپت پرینت کنی

دوست عزیز من میخوام توی سایتم این کارو کنم. سایت رو با asp.net و C# نوشتم.
میشه راهنماییم کنید؟

funpatogh
چهارشنبه 12 آبان 1389, 19:57 عصر
شما از آژاکس باید کمک بگیرید و تاریخ رو به جاوا اسکریپت پاس بدهید و نمایش بدهید

mehditoghs
پنج شنبه 02 دی 1389, 22:03 عصر
من یه برنامه نویس آماتورم برای نوشتن کد این برنامه در زبان جاوا اسکریپت باید از for استفاده کنم یا while و اگه بتونید منو کمک کنید که بنویسمش ممنون می شم

askari.khosravani
جمعه 09 اردیبهشت 1390, 08:14 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز من در امر جاوا اسکریپت مبتدی هستم و دنبال یه برنامه جاوا اسکریپت هستم که ساعت سیستم خودم رو نشون بده و بعدش با testbox هایی که پایینش دارم بشه ساعت سیستم رو به ساعت دلخواه خودم تغییرش بدمممم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

hossin.esm
جمعه 09 اردیبهشت 1390, 08:57 صبح
سلام
این لینک را ببین. (در رابطه با نمایش ساعت وتاریخ)
http://barnamenevis.org/showthread.php?264050-کمک-در-مورد-گرفتن-ساعت-از-سیستم
ولی فکر نکنم بشه با جاوااسکریپت ساعت سیستم را تغییر داد

askari.khosravani
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 16:24 عصر
تغییر ساعت امکان پذیره چیزه خاصی نیست ولی یکی یه ایده بده خواهشا من هر کاری کردم نشددددد

hossin.esm
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 19:22 عصر
سلام
توابع کار با تاریخ و زمان را میتونید از لینک زیر ببینید. امیدوارم مفید باشه.
http://www.w3schools.com/jsref/jsref_obj_date.asp