PDA

View Full Version : سوال: طراحی سایت دانشگاه

maryshayegh
دوشنبه 05 مهر 1389, 21:10 عصر
سلام دوستان فعال :لبخندساده:
من ترم آخرم موضع پروژه پایانیمم انشالله طراحی سایت دانشگاه خواهد بود
راستش تجربه ای در این زمینه ندارم ! و نیز تجربه ای در زمینه پایگاه داده یا همون بانک اطلاعاتی هم ندارم ! در همین حد دانشگاه ! فقط
انشالله میخوام یه پروژه ی عالی اول از همه برای خودم :چشمک: بعد برای دانشگاه بسازم ! آخه وبسایت دانشگامون جالب نیست :ناراحت:
اگه با توجه به تجربه تون مراحل کار رو برام بگین ممنون میشم یه طوری که ذهنم باز بشه
نرم افزار ویژوال استدیو ورژن 8 رو دارم برای شروع کارم با سی شارپ

یه محبتی بفرمائین از طراحی و پایگاه داده و ... یه ذهنیتی برای من ایجاد کنین
یاعلی

samiraaaa
دوشنبه 05 مهر 1389, 21:25 عصر
اولین برای تمام قسمت های سایت از دانشجو و شماره دانشجویی گرفته تا کارمند و شماره کارمندی و نمره و ................. یکی یک جدول در db بساز (برای ذخیره و بازیابی اطلاعات).
بعد برا هرکدوم یه کلاس بساز و برنامه مربوط به هر قسمت و تو اون کلاس بنویس و اگر جدولی باید با جدول دیگه ارتباط داشته باشه توسط کلاسها و وراثت و ..... مرتبطشون کن و دیگه هرجاشم که اشکال داشتی بپرس

mina0r0
دوشنبه 05 مهر 1389, 21:26 عصر
سلام دوستان فعال :لبخندساده:
من ترم آخرم موضع پروژه پایانیمم انشالله طراحی سایت دانشگاه خواهد بود
راستش تجربه ای در این زمینه ندارم ! و نیز تجربه ای در زمینه پایگاه داده یا همون بانک اطلاعاتی هم ندارم ! در همین حد دانشگاه ! فقط
انشالله میخوام یه پروژه ی عالی اول از همه برای خودم :چشمک: بعد برای دانشگاه بسازم ! آخه وبسایت دانشگامون جالب نیست :ناراحت:
اگه با توجه به تجربه تون مراحل کار رو برام بگین ممنون میشم یه طوری که ذهنم باز بشه
نرم افزار ویژوال استدیو ورژن 8 رو دارم برای شروع کارم با سی شارپ

یاعلی

سلام
قبل از هر چیزی واست آرزوی موفقیت میکم.
اولین کار تعریف پروژه است. یعنی کاملا باید مشخص کنی که این سایت قراره چیکار کنه.
معمولا تعریف کامل پروژه رو استادت میگه

aminghaderi
دوشنبه 05 مهر 1389, 23:27 عصر
شما ما شاالله از نادر کسایی هستید که دیدیم از دانشگاهشون خوششون می یاد؟!:گیج:
دانشگاه رو بسپارید به همون واحد فناوری اطلاعاتش که یکم کار کنند ، حداقل اطلاعاتی که درباره طراحی سایت دارند ، نپره؟!

من ترم آخرم موضع پروژه پایانیمم انشالله طراحی سایت دانشگاه خواهد بودولی برای عنوان پروژتون به نظر من رهی سخت در پیش دارید ؟! (اگر بخواهید اصولی کار کنید)

به نظر من یه پروژه ساده بردارین تا هم معدلتون خراب نشه و هم بتونید به موقع تحویل بدید.

من پروژه پایان نامه ی خودم رو انبارداری عنوان دادم؟!:کف:
خوب یه حرف کوچیک (که البته اسرار استادم بود) باعث شد بین 4 تا 6 ماه من یه فشار شدید تحمل کنم و خدایش آخراش جازده بودم ؟! (پروژه بزرگ + امتحانات پایان ترم + التیماتم استادان برای حذفم به دلیل غیبت های زیاد اونم ترم اخر!:متعجب: + کارهای نرمافزاری خودم و... )

خلاصه حواستون باشه بین راه سخت و سخت تر ، اون سخته تر رو انتخاب نکنید!!!

موفق باشید.

maxpayn2
سه شنبه 06 مهر 1389, 10:12 صبح
راستش تجربه ای در این زمینه ندارم ! و نیز تجربه ای در زمینه پایگاه داده یا همون بانک اطلاعاتی هم ندارم ! در همین حد دانشگاه !
یاعلی

اگه میخوای نمره بگیری بی خیالش شو ، اگه میخوای اخراج نشی بیخیالش شو ، اگه میخوای از برنامه نویسی متنفر نشی بی خیالش شو ، اگه میخوای تیک عصبی پیدا نکنی بی خیالش شو ، اگه میخوای آبروت نره بی خیالش شو ، چون یه نفر رو میشناختم که ذهنیت هم داشت ، ذهنش هم باز بود ، ولی مثل شما تجربه نداشت و همه این بلا ها سرش اومد

profnami
سه شنبه 06 مهر 1389, 10:25 صبح
بله . منم با اساتید موافقم . اگه میخوای یه کار اصولی انجام بدی سایت دانشگاه رو بیخیال .
اولا که تجربه نداری
دوما با معلومات دانشگاهی نمیتونی این کارو انجام بدی
فرصتت کمه ( برای شما که تجربه ندارین )
خدای ناکرده هم اونها خوششون نمیاد از کار شما .
هم خودتون افسرده میشید !
با MaxPayne موافقم

rana-writes
سه شنبه 06 مهر 1389, 10:42 صبح
سلام
من برخلاف نظر دوستان میگم اگه واقعا میخواین کار کنین، ادامه بدین
فقط به این شرط که دامنه پروژه رو زیاد گسترده نکنین
و البته این امید رو هم از دلتون بیرون بیارین که دانشگاه کار رو ازتون بگیره!
به ما که قولش رو دادن، زدن زیرش !

فقط باید زحمت چندین ماه تلاش شبانه روزی رو بکشین
پروژه ی پایان ترم خودم که دانشگاه مجازی بود و چون سه نفر هم بودیم به اندازه 9 واحد کار برداشتیم عملا هیچچچچچ تجربه ای هم نداشتیم
البته دانشگاه ما زمان تحویل پروژه ها رو معمولا تا انتهای ترم بعدش مینداخت
و خب زمان بیشتری داشتیم
فقط توصیه م رو جدی بگیرین : اول پروژه رو برای خودتون تعریف کنین دوم هم سعی کنین جمعش کنین
مثلا اگه فقط یه سیستم معمولی انتخاب واحد رو پیاده سازی کنین، بدون مسائل مالی، خیلی بهتر از اینه که بخواین یه کار گسترده انجام بدین و ندونین چطوری جمعش کنین

موفق باشین

maryshayegh
سه شنبه 06 مهر 1389, 17:38 عصر
:متفکر:

یه تشکر نوشتاری اول از همه از همتون دارم :لبخندساده:
بله خب دوستان گلم . من تو همین فکرم من از الان که شروع کنم خب حتمامیدونین دیگه تا آخر بهمن احتمالا وقت دارم اونم با امتحانات دروس پایانیم !!!
تو فکرم یه بخشیش رو بردارم :چشمک:
که همونم میخوام با دوستم باشم یعنی بشیم 2 نفر
ولی خب بیشتر دلم میخواد تجربه کسب کنم . لااقل یه تجربه داشته باشم از دانشگام :ناراحت:
آخه اینطوری که نمیشه که !!!! الکی الکی دانشگاه تمام بشه ؟؟؟
راستی من چندان در بند نمره نیستم ! بیشتر دلم میخواد آینده ام رو بسازم مثل خیلیا!
قبول هم دارم کارم سنگینه فقط به لحاظ تجربه نداشتن !!!

راستش من بیچاره که حتی از کارآموزیم هم مینالم ! :ناراحت:
فکر کنین هیچ جا آدمو راه نمیدن !!! :متعجب:
هر جا رفتم برای کارآموزی میگن باید کار بلد باشی !!!!!!!!!!!!! خب آخه اگه کار بلد بودم که نمیومدم """"کار آموز ی"""" که !!!!!!!!!
شما چی با کارآموزیتون چطوری ساختین ؟؟؟؟
ا

rana-writes
سه شنبه 06 مهر 1389, 19:50 عصر
انشاالله که موفق باشین
این که دو نفری برمیدارین خوبه، فقط حواستون باشه که نفر دوم هم مثل خودتون علاقه مند باشه و پشتکار داشته باشه
چون اینطوری اسماً پروژه دونفره برداشتن و رسما کار یه نفر رو ارائه دادن باعث نزول بیش از حد نمره میشه

در مورد کارآموزی هم دانشگاه ما اینطوری بود که می شد کارآموزی رو تحقیقاتی برداشت
یعنی به اسم کار توی دانشگاه ولی اینطوری بود که هر کس یه کار تحقیقاتی پر و پیمون تحویل می داد
منم چون میخواستم کار با دستورات Sql رو خوب یاد بگیرم، بانک رو برداشتم و یه مجموعه ی کامل از دستورات Sql نوشتم
یعنی یه دیتابیس طراحی کردم و فرض کردم و دستور نوشتم براش
خیلی به دردم خورد
کارآموزی عملا یک نوع بیگاری است، با دادن شهریه به دانشگاه
اما اگه جای خوبی سراغ دارین که میدونین توش کار انجام میشه از دست ندین
موفق باشین

Himalaya
سه شنبه 06 مهر 1389, 21:01 عصر
اگه میخوای نمره نگیری بی خیالش شو ، اگه میخوای اخراج بشی بیخیالش شو ، اگه میخوای از برنامه نویسی متنفر بشی بی خیالش شو ، اگه میخوای تیک عصبی پیدا کنی بی خیالش شو ، اگه میخوای آبروت بره (جلوی دوستات) بی خیالش شو ، چون یه نفر رو میشناختم که ذهنیت هم نداشت ، ذهنش هم باز نبود ، مثل شما تجربه هم نداشت و سایت دانشگاهشون رو به عنوان پروژه کاردانی ساخت (بدون اینکه اصلا یه برنامه تحت وب نوشته باشه) و نمره پروژه شو گرفتو بعدش رئیس دانشگاه دید کارش خوبه گفت بیا همینجا کار کن و اون هم یک سال و نیم اونجا کار کرد.
اون شخص خودم بودم . سر پولم دبه در آوردن منم از اونجا اومدم بیرون. ولی قبلش زدم سایتو ترکوندم

انتظاری
سه شنبه 06 مهر 1389, 22:32 عصر
اولین برای تمام قسمت های سایت از دانشجو و شماره دانشجویی گرفته تا کارمند و شماره کارمندی و نمره و ................. یکی یک جدول در db بساز (برای ذخیره و بازیابی اطلاعات).
بعد برا هرکدوم یه کلاس بساز و برنامه مربوط به هر قسمت و تو اون کلاس بنویس و اگر جدولی باید با جدول دیگه ارتباط داشته باشه توسط کلاسها و وراثت و ..... مرتبطشون کن و دیگه هرجاشم که اشکال داشتی بپرس
در مورد کلاس میشه توضیح بدین و به چه دردی میخورد امنیت را بالاتر میبرد یا برای ترکیب جدول ها بهتر است
مگه نمیشه تمام دستورات را داخل یه فرم نوشت تفاوت ایندو کار در چیه
ممنون میشم اگه توضیح بدین

maryshayegh
سه شنبه 06 مهر 1389, 23:48 عصر
:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:

مهندس محترم karaj اولش که خوندم با خودم گفتم اینم اومده مارو پشیمون کنه :ناراحت: بعد دیدم انگار وارونه نوشتی !!!!
دوباره از اول خوندم دیدم ااااااااااااااااااااااااا اااه چه باحال پشیمون که نکردی هیچ کلیم تشویقم کردی از تجربه ی باحال خودت نوشتی :تشویق:
مرسی واقعا ممنونم

:تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق:

maxpayn2
چهارشنبه 07 مهر 1389, 09:04 صبح
سلام جناب karaji333 ، پستتون جالب بود ، دکمه تشکر رو هم زدم ، ولی به اندازه انسان ها راه های موفقیت و شکست وجود داره ، منطقیش اینه که به درصد موفقیت و شکست ها توجه بشه ، بیشتر از 80 درصد کسانی که من میشناسم یا سرگذشتشون رو خوندم یا شنیدم یه جورایی توی همچین قضیه هایی کم اوردن ، بلاخره قدیمیها همه حرفاشون هم اشتباه نیست ، مثل این یکی که میگن : سنگ بزرگ علامت نزدنه

Himalaya
چهارشنبه 07 مهر 1389, 09:28 صبح
سلام. بابت تشکر ممنون.
اعتقادم اینه که از اون 80 درصد، بیشتر از 60 درصدشون نه اینکه نتونستن و کم آوردن بلکه نخواستن. یا مثلا مثل راهنماییهایی که اکثرا به این دوستمون میشه (که راه ساده تر رو انتخاب کن و این سخته و ..) احتمالا اونا هم تحت همین شرایط بودن و از کار دست کشیدن و دنبال روشهای به اصطلاح ساده تر نمره گرفتن که بقیه بهشون پیشنهاد کردن رفتن ... ضمن اینکه دوستمون گفتن نمره براشون ملاک نیست و میخواد یه چیزی یاد بگیره.
احتمالا 4 سال رشته نرم افزار خونده باشه. خوب پس نمیشه گفت که واقعا هیچی بلد نیست.
کافیه فقط استارت بزنه. از طرفی انجام پروژهای کوچیک به نظرم چیز زیادی به بار علمی ما اضافه نمیکنه.

و حرف آخر اینکه
قدم اول رو محکم بردارید و از هیچی نترسید

maxpayn2
چهارشنبه 07 مهر 1389, 09:44 صبح
با اکثر نظراتتون موافقم ، ولی اولا این دوستمون (البته جسارت نباشه) به قول معروق گرم هستن ، بعدا میفهمن که نمره چه قدر مهمه . دوما به نظر شما صرفا 4 سال که هیچ 8 سال رشته نرم افزار خوندن توی دانشگاه های ایران چیز به درد بخوری به آدم یاد میده ؟

Himalaya
چهارشنبه 07 مهر 1389, 10:09 صبح
نه. منظور من از این حرف

احتمالا 4 سال رشته نرم افزار خونده باشه. خوب پس نمیشه گفت که واقعا هیچی بلد نیست

این نبود که بشینه پای pc یک ضرب یکی دو روزه پروژه رو جمع میکنه. نه
منظورم این بود که بالاخره تو این 4 سال اطلاعاتش نسبت به قبل از این 4 سال، یه رشدی داشته دیگه. نمیشه که طرف 4 سال بره دانشگاه هیچی یاد نگرفته باشه. اونم رشته نرم افزار.

دوما به نظر شما صرفا 4 سال که هیچ 8 سال رشته نرم افزار خوندن توی دانشگاه های ایران چیز به درد بخوری به آدم یاد میده

فرق دانشگاه با مدرسه همینه دیگه (فرق بین دانش آموز و دانشجو)
به دانش آموز معلم درس میده اونم باید همونو یاد بگیره ولی دانشجو خودش باید بره دنبال چیزی که میخواد (استاد از خداشه که کسی مطلبی ازش نپرسه، چون اونوقت همه میفهمن که چیزی بلد نیست)
این به خود طرف برمیگرده که آیا تو این 4 سال خورده و خوابیده یا تلاش کرده و چیز یاد گرفته. بگذریم

rana-writes
چهارشنبه 07 مهر 1389, 10:33 صبح
سلام
نظرات دوستان رو که میخوندم، همه شون یه جورایی منطقی حرف میزدن
با اینکه خودم هم جزء کسانی بودم که این دوستمون رو تشویق کردم، ولی با جناب Maxpyne موافقم
توی دانشگاه واقعا هیچ چیزی آموزش داده نمیشه
حتی استارت کار هم زده نمیشه
من بعد از تموم شدن ترم آخرم، توی دو ماهی که برای تحویل پروژه وقت داشتم تقریبا همه چیز رو یاد گرفتم
حالا همه چیز نه اینکه همه چیز، اما اونقدر بود که بتونم پروژه م رو انجام بدم
هر کس باید توانایی و پشتکار خودش و شرایطش رو ببینه تا بتونه تصمیم درست بگیره
ضمن اینکه وجود راهنما خیلی مهمه
یه برنامه نویس خیلی حرفه ای، یه نمونه کار مربوط به یه سازمان رو در اختیار من گذاشته بود و من خیلی چیزها رو از روی اون یاد گرفتم و یکی از ارکان اصلی موفقیت من اون بود
اینکه بگیم بیا برو سرچ کن چهار تا پی دی اف بخون یاد میگیری نه واقعا نمیشه چون تجربه ش رو دارم
و دوباره هم تکرار میکنم، به قول و تعهد هیچ دانشگاهی نباید اعتماد کرد
من وقتی موضوع پروژه ی پایان ترمم رو انتخاب کردم، مدیر گروه و استاد راهنمام گفتن همین رو برای دانشگاه استفاده می کنیم
بعد از تموم شدن کار هم، با وجود داشتن نامه ی رئیس دانشگاه پشتیبان سایت دانشگاه حاضر نشد به ما حتی فضا بده که کارمون رو بذاریم توش
میگفت باید تضمین بدین و تعهد بدین اگه مشکلی برای سرور ما پیش اومد، مسئولیتش با شماست!!
پس به این قول و قرارها هیچچچچ اعتمادی نیست

برای طرف برنامه می نویسیم قرارداد می بندیم پای حرفش نمی مونه .. اونجا که دانشگاهه

تمام حرفم اینه اگه امید استفاده از کارتون توی دانشگاه رو دارین، از همون اول این رو بذارین کنار
و اینکه خودتون رو باید باید باید برای چند ماه کار شبانه روزی آماده کنین ..
وقتی میگم شبانه روزی، یعنی واقعا شبانه روزی
من یادمه چندبار از 9 صبح شروع می کردیم تا 6 صبح روز بعد مدام پای سیستم و لپ تاپ بودیم ..
حالا تصمیم بگیرین
اگه با چشم باز تصمیم بگیرین و بدونین سختی در پیش دارین، بهتر میتونین توی روزهای سخت تحمل کنین

موفق باشین

یه چیزی رو هم یادم رفت
به هیچ عنوان به استادتون تکیه نکنین، من یه استاد با سواد برنامه نویس واقعا ندیدم
اگه میتونین و امکانش رو دارین، با پشتیبانهای سرورهای دانشگاه در ارتباط باشین
کسی که کارش برنامه نویسیه

maryshayegh
چهارشنبه 07 مهر 1389, 11:08 صبح
قدم اول رو محکم بردارید و از هیچی نترسید

ممنون از جوابهای جالبتون هم این دوست گل که اینقدر با جرات و روانشناسی بالا صحبت میکنن که منم همینو میخوام :چشمک: و هم دوست گل دیگه که به من میگن من فعلا گرم هستم و نمره برام مهم نیست و ... بله دوست من ، مگه میشه نمره برای کسی مهم نباشه !!! مهمه ولی نه تا حد اینکه جلوی پیشرفت طرف رو بگیره !
اگه این یه ریسکه ،"که من نمره ام رو بدم بابت این که یه تجربه ای که معلوم نیست آخرش چی میشه ولی هر چی هست تجربه است !!! " خب مسئله ای نیست من این ریسک رو با جون و دل می پذیرم :لبخندساده:
این خیلی بد تو ایران جا افتاده ! که هر کی مدرکش بالاتر ، پست و مقامشم بالاتر !!! اصلا این کنکور چه معنی داره؟؟ من نمیفهمم که چرا برای جواب دادن به یه سری سوال باید طرف سرعت عمل داشته باشه تا بتونه خودش رو تو یه دانشگاه خوب جا بده !!! علم طرف مهمتره یا سرعتش :عصبانی:
وضعیت ایران چرا اینطوریه ؟؟؟ چرا وقتی چشم تو چشم استاد نگاه میکنی بهت جواب غلط میده ؟ چرا ؟ چرا هیچی از درس نمیدونه میاد و از دانشجو کار میخواد ؟؟ چرا اینقدر غیبت داره سرکلاساش؟؟ اینهارو من دیدم :عصبانی:
من از این وضعیت فوق العاده ناراحتم !!!
از این که هیچ جا کارآموز برای سی شارپ نمیپذیرند ناراحتم د رحالی که من واقعا علاقه داشتم !!! :ناراحت:
چرا باید با بدبختی مدرک بگیریم ؟؟ حرص همه چیرو باید بخوریم به خاطر یه مدرک فوق العاده بی ارزش ؟؟

maxpayn2
چهارشنبه 07 مهر 1389, 11:21 صبح
این خیلی بد تو ایران جا افتاده ! که هر کی مدرکش بالاتر ، پست و مقامشم بالاتر !!! اصلا این کنکور چه معنی داره؟؟ من نمیفهمم که چرا برای جواب دادن به یه سری سوال باید طرف سرعت عمل داشته باشه تا بتونه خودش رو تو یه دانشگاه خوب جا بده !!! علم طرف مهمتره یا سرعتش :عصبانی:

چرا باید با بدبختی مدرک بگیریم ؟؟ حرص همه چیرو باید بخوریم به خاطر یه مدرک فوق العاده بی ارزش ؟؟

موافقم ، به خاطر همین موافقتم اصلا دانشگاه نرفتم ، البته شانس آوردم (پارتی داشتم) یه جا استخدام شدم و با مطالعه ازاد و شرکت توی کلاس هایی مثل کلاس های همین سایت (جناب کرامتی) دانش و تجربه کسب کردم

مگه میشه نمره برای کسی مهم نباشه !!! مهمه ولی نه تا حد اینکه جلوی پیشرفت طرف رو بگیره !
اگه این یه ریسکه ،"که من نمره ام رو بدم بابت این که یه تجربه ای که معلوم نیست آخرش چی میشه ولی هر چی هست تجربه است !!! " خب مسئله ای نیست من این ریسک رو با جون و دل می پذیرم :لبخندساده:

اگه واقعا اینطوریه ، یا علی

titan_earth
چهارشنبه 07 مهر 1389, 16:50 عصر
داداش هیچ مشکلی نداره فقط باید چند صباحی رو توی این کار استخون خورد کنی دیگه ماشاالله با این تکلونوژی های موجود دیگه مشکلی نیست هر جاش گیر کردی یا به خودم بگو یا توی این سایت بنویس دوستان حتما کمک ات می کنن

صادق صدقی
پنج شنبه 08 مهر 1389, 00:10 صبح
سلام و صد سلام به این همه فهم و منطق های بالا

راستش چی بگم
من خودم به شخصه اهله ریسک هستم(چون هیجان داره)
دوما این که خیلی مواظب باش
رویه بحث مالیش زیاد فکر نکن
پروژه رو واسه اینکه عشقت هست بنویس

اگر یکی فهمیده باشه حتما میاد سراغت

سوما هم با max peyne2 موافقم هم مخالف
چهارما دلیل هاش رو نمی گم چون می ترسم روحیت خراب شه
اما نه بزار بگم
خیلی سخته ببینی این همه زحمت می کشی شب تا صب پایه سیستم تا.....از اخر چند تا آدمه ....
طوری با اظهاره نظرشون ناراحتت می کنن که انگار مسافر کشی کردی و هیچ ارزشی قائل نمی شن
(به خاطره اینکه یا کم پول بدن یا چی؟پول ندارن می خوام مجانی بهشون بدی پروژه رو)

حالا موافقم به خاطره اینکه ما کم کم داریم بزرگ می شیم
و باید ریسک های زیندگیمون عاقلانه تر باشه
(یعنی ریسکی که به 90 درصد کمتر باشه رو انجام ندیم)
اینطوری احساس مسئولیت حالا نه به خاطره پولی که به دست میاری یا خواهی آورده
بلکه 2 روز دیگه باید تشکیل زندگی بدی
و زندگی هم شوخی بردار نیست!!!!!
چه زن چه مرد باید با عقل ریسک کنن

نتیجه گیری کل:
همه چیز رو به خاطره عشقت انجام بده
تا حده اقل افسردگی نگیری

-----------------------------------------------------------------------
کتاب های فارسی Asp.Net (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=243542&page=1)

profnami
پنج شنبه 08 مهر 1389, 00:18 صبح
به هر حال ما نظر خودمون رو گفتيم . تصميم با خودتونه . شروع كنيد . هر جا راهنمايي خواستيد سايت برنامه نويس هميشه كاربر آنلاين داشته و اكثرا همه هم عاشق 2 چيز هستند : كد و ياد دادن!
موفق باشد

maryshayegh
پنج شنبه 08 مهر 1389, 16:14 عصر
مرسی از این همه روحیه .......... :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق::ت ویق::تشویق:
اول خدا
بعد تلاش خودم و دوستم
بعدشم دوستان گل برنامه نویس دات او.ار.جی:چشمک:
باور کنید روحیه دادین اساسی همه تون

روحیه دادن هم خودش جای " تشکر :لبخند: " داره

راستی به نظرتون پروژه ام با سی شارپ دات نت باشه بهتره یا وی بی دات نت ؟ از کدومشون شروع کنم که احتمالا تا آخرش همونو باید ادامه بدم ؟؟ فرقی نداره هر کدومو که شروع کنم باید بصورت مبتدی شروع کنم چون اطلاعات قبلیم زیاد به درد بخور نیستن :متفکر:
خیلی کار دارم :اشتباه:
یاعلی

Slytherin
پنج شنبه 08 مهر 1389, 16:24 عصر
راستی به نظرتون پروژه ام با سی شارپ دات نت باشه بهتره یا وی بی دات نت ؟ از کدومشون شروع کنم که احتمالا تا آخرش همونو باید ادامه بدم ؟؟ فرقی نداره هر کدومو که شروع کنم باید بصورت مبتدی شروع کنم چون اطلاعات قبلیم زیاد به درد بخور نیستن :متفکر:
خیلی کار دارم :اشتباه:
یاعلی

به نظر من اونی رو انتخاب کن که منابع برایش بیشتر است.:چشمک:

stahad1
پنج شنبه 08 مهر 1389, 17:11 عصر
من کد برنامه انتخاب واحد دانشگاه را دارم ولی با این سرعت اینترنت در اینحا نمیشه آپلود کرد

profnami
پنج شنبه 08 مهر 1389, 18:45 عصر
من خودم عاشق وي بي هستم . تفاوت زيادي هم در وي بي و سي شارپ نميبينم . اما ميگم با سي شارپ شروع كنيد !

دوستان چي ميگن ؟

mina0r0
جمعه 09 مهر 1389, 10:01 صبح
منم هیچی از ASp نمی دونستم... با پروژه پایان نامه شروع کردم. نمی خوام بگم که الان خیلی ماهرم... نه... اما پیشرفت داشتم.
مهم اینه که هر روز یه مطلب جدید یاد بگیری

maxpayn2
یک شنبه 11 مهر 1389, 10:10 صبح
حالا موافقم به خاطره اینکه ما کم کم داریم بزرگ می شیم
و باید ریسک های زیندگیمون عاقلانه تر باشه
(یعنی ریسکی که به 90 درصد کمتر باشه رو انجام ندیم)
اینطوری احساس مسئولیت حالا نه به خاطره پولی که به دست میاری یا خواهی آورده
بلکه 2 روز دیگه باید تشکیل زندگی بدی
و زندگی هم شوخی بردار نیست!!!!!
چه زن چه مرد باید با عقل ریسک کنن

موافقم در حد تیم ملی

دومابه نظر من بهتره با سی شارپ کار کنی ، همیشه وی بی به سی شارپ میرسه ولی خیلی بعد از اینکه دیگه پروژه تموم شده