PDA

View Full Version : امکاناتی که میشود با کامپوننت برای تلفن گویا کذاشت چیست؟

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 06 مهر 1389, 11:28 صبح
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
می خواستم بدونم با استفاده از کامپوننت های موجود برای کار با تلفن چه امکاناتی رو میشه پیاده سازی کرد ؟
مثلا یکی از دوستان می گفتند که نمیشه انتقال تماس رو پیاده سازی کرد و برای این کار باید از سخت افزاری استفاده کرد که قیمتش بین 500000 تا 1200000 تومان!!!!
درسته این ؟
با تشکر

mahziar
سه شنبه 06 مهر 1389, 13:07 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
می خواستم بدونم با استفاده از کامپوننت های موجود برای کار با تلفن چه امکاناتی رو میشه پیاده سازی کرد ؟
مثلا یکی از دوستان می گفتند که نمیشه انتقال تماس رو پیاده سازی کرد و برای این کار باید از سخت افزاری استفاده کرد که قیمتش بین 500000 تا 1200000 تومان!!!!
درسته این ؟
با تشکر

سلام

همونطور که قبلا گفتم ، با مودم معمولی فقط میشه ضبط مکالمه ، ارسال و دریافت فکس ، منشی تلفنی و پخش یک فایل صوتی بعد از تماس با شماره مورد نظر رو انجام داد .

و کارهایی مثل : وصل به داخلی ، مکالمه کنفرانسی (3 نفره بطور همزمان ) ، پخش آهنگ در پس زمینه مکالمه ، دایورت تماس دریافتی به شماره دیگر و... رو فقط باید با IVR کارت انجام داد .

mahziar
سه شنبه 06 مهر 1389, 13:10 عصر
خوب یه توضیح هم در مورد کارت های IVR بگم و اون اینکه : این کارت ها در مدلهای مختلف و از 4 پورت تا 16 پورته موجوده که میتونه تا 16 خط ورودی یا داخلی رو ساپورت کنه و به کارتهای دیالوجیک هم معروف هستن .

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 06 مهر 1389, 14:40 عصر
پخش آهنگ در پس زمینه مکالمه
برای این موضوع مطمئنید؟ در باره این مورد باید بگم که KDTELE این موضوع رو پشتیبانی می کنه . بنده خودم هم تست کردم و با یک مودم معمولی جواب گرفتم .
در ضمن توی مثالهاش هم گزنه IVR موجوده برای همین پرسیدم تا دوستان هم تجربیاتشون رو بگن و بررسی کنیم که آیا میشه یا نه.

mahziar
سه شنبه 06 مهر 1389, 15:14 عصر
برای این موضوع مطمئنید؟ در باره این مورد باید بگم که KDTELE این موضوع رو پشتیبانی می کنه . بنده خودم هم تست کردم و با یک مودم معمولی جواب گرفتم .
در ضمن توی مثالهاش هم گزنه IVR موجوده برای همین پرسیدم تا دوستان هم تجربیاتشون رو بگن و بررسی کنیم که آیا میشه یا نه.

من که تست کردم نشد ( شاید مودم من قابلیت این کار رو نداره ) ولی منظورم اینه که حین مکالمه با یه نفر دیگه بشه یه اهنگی رو در پس زمینه پخش کرد ؟ اینو شما جواب گرفتین ؟

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 06 مهر 1389, 16:25 عصر
من که تست کردم نشد ( شاید مودم من قابلیت این کار رو نداره ) ولی منظورم اینه که حین مکالمه با یه نفر دیگه بشه یه اهنگی رو در پس زمینه پخش کرد ؟ اینو شما جواب گرفتین ؟

بله بنده جواب گرفتم
تو مثالهای خود KDTELE هست .تست کنید