PDA

View Full Version : سوال: فضاي نام slimDx.dll چيكارا مي كنه؟؟!!!

mahboube
سه شنبه 06 مهر 1389, 13:59 عصر
سلام دوستان
كسي در موردفضاي نام slimDx.dll چيزي ميدونه؟(به دايركت ايكس مربوطه!).

mahboube
سه شنبه 06 مهر 1389, 14:03 عصر
SlimDX is a managed library which allows .NET applications to use Microsoft DirectX APIs, as well as several related Microsoft APIs that share similar goals. This role was previously filled for .NET 1.1 applications by Microsoft's own Managed DirectX (MDX) library. However, the age of .NET 1.1, plus Microsoft's lack of interest in continuing MDX has made it necessary to build a new library. Thanks to enthusiastic community support and the invaluable contributions of several other developers who have worked on and with SlimDX, the library has made immense strides towards being a fully viable platform on which to build DirectX based applications. SlimDX is no longer a beta and is considered stable!
اينم لينكشه:
http://slimdx.org/latestdocs/
ولي چيزاي ديگه اي ميدونيد ممنون ميشم بگيد.

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 10:00 صبح
سلام دوستان
كسي در موردفضاي نام slimDx.dll چيزي ميدونه؟(به دايركت ايكس مربوطه!).
خوب با سلام مجدد
دوست عزیز این کامپوننت در واقع امپورت های api برای دایرکتیس هست البته من خودم از این کامپوننت تا به جال استفاده نکردم من از K_DXcode.dllاستفاده میکردم حالا کدومش می تونه راه و بهینه باشه باید بررسی کینم ولی اونم بد نبود حالا چه نیازی بین دایرکتیس و api وردی برای مدیریت بهینه هست اونو کمی صبر کنین دارم یه چیزایی در مورد می نویسم تمام که شد در اختیارتون قرار می دم موفق باشین :تشویق:

mahboube
چهارشنبه 07 مهر 1389, 10:18 صبح
مرسي.فكر ميكنم اين دقيقا چيزيه كه من ميخام.ميخام ازفرم هاي بازم كه مخفين ياvisible فالسه يا مينيمم يا هرشكلي كه كاربرنميبينه عكس بگيرم كه نمونه برنامه هايي كه ديدم از اين كامپوننت اينكارو ميكنه.
درواقع فكر كنم ميتونيم مثل api‌هاي ويندوز تابع هاي دايركت ايكس رو هم به برنامه ايمپورت كنيم!!!