PDA

View Full Version : ارسال پرینت برای دستگاه فیش زن

farhadfery
سه شنبه 06 مهر 1389, 15:11 عصر
سلام
من می خوام با php برای یه پیتزا فروشی یه برنامه بنویسم.(سایت نه بلکه به عنوان نرم افزار پیتزافروشی) مسیله ای که هست اینکه دستگاه پرینتر که انها دارند با پرینترهای معمولی متفاوت و به اصلاح پرینتر فیش زن بهش می گم. می خواستم بدونم وقتی فیش مشتری را برای پرینت می فرسته اون دستگاه قبول می کنه؟:متفکر:

binyaft
سه شنبه 06 مهر 1389, 16:57 عصر
با جاوا اسکریپت میتونید اطلاعات صفحه رو به پرینتر ارسال کنید

farhadfery
سه شنبه 06 مهر 1389, 18:24 عصر
با جاوا اسکریپت میتونید اطلاعات صفحه رو به پرینتر ارسال کنید
ابنرو می دونم که window.print - من برای سایز برگه می پرسم . به نظر خودم باید یه css برای پرینت درست کنم که width مناسب داشته باشه. درست می گم؟ راه بهتر چیه؟:متعجب:

crazyfull
سه شنبه 06 مهر 1389, 18:33 عصر
ميتونيد برنامه تحت ويندوز اپليکيشن کنسول (Application Console) بسازيد و به وسيله php پارامتر بفرستيد و کار پيرينت کردن رو اون فايل بر عهده بگيره
با .net و C و دلفی و ميتونيد برنامه اش رو بنويسيد

يه پيتزا مخلوت هم شيرينی واسه ما بفرست

farhadfery
سه شنبه 06 مهر 1389, 19:18 عصر
ميتونيد برنامه تحت ويندوز اپليکيشن کنسول (Application Console) بسازيد و به وسيله php پارامتر بفرستيد و کار پيرينت کردن رو اون فايل بر عهده بگيره
با .net و C و دلفی و ميتونيد برنامه اش رو بنويسيد

يه پيتزا مخلوت هم شيرينی واسه ما بفرست
اما من فقط php میدونم (اونم کم). الان متوجه نشدم شما چی میگید؟:گیج:این کار پیچیده؟
می شه بیشتر توضیح بدید؟

xoogle.ir
سه شنبه 06 مهر 1389, 22:33 عصر
اگه مشکلت width صفحه ای که میخاد پرینت بشه هست ! میتونی از همون css برای عرض و ارتفاع استفاده بکنی. چون برای نرم افزار لوکال میخای قالب بسازی استفاده از table هم خیلی کار بدی نیست.

binyaft
چهارشنبه 07 مهر 1389, 16:41 عصر
منظورت از کوچک کردن یا دادن width به صفحه چاپ نشدن بعضی از اشکال صفحه در موقع پرینت هست یا میخوای اندازی کوچک تر باشه؟اگر اینطوره خاصیت width رو کمتر انتخاب کنید

farhadfery
پنج شنبه 08 مهر 1389, 14:43 عصر
منظورت از کوچک کردن یا دادن width به صفحه چاپ نشدن بعضی از اشکال صفحه در موقع پرینت هست یا میخوای اندازی کوچک تر باشه؟اگر اینطوره خاصیت width رو کمتر انتخاب کنید
یه مسیله دیگه بر خوردم: 2 تا دستگاه فیش زن داریم یکی برای مشتری یکی برای آشپزخونه!! باید دو نوع پرینت بزنم خوب حالا با js این دو تا فیش را می سازم اما نمی دونم چطوری بفرستم برای پرینتر مربوطه. یهنی پرینت مشتری اشتباهی نره تو آشپزخونه!!

binyaft
پنج شنبه 08 مهر 1389, 17:42 عصر
یه صفحه گزارش گیری درست کن بعد به دو قسمت تقسیمش گن حالا بالا یه چیزی بنویس پایین هم یه چیز دیگه بعد با جاوا اسکریپت بفرست برای پرینت بعد با قیچی دو تاش میکنن :دی

farhadfery
جمعه 09 مهر 1389, 15:57 عصر
یه صفحه گزارش گیری درست کن بعد به دو قسمت تقسیمش گن حالا بالا یه چیزی بنویس پایین هم یه چیز دیگه بعد با جاوا اسکریپت بفرست برای پرینت بعد با قیچی دو تاش میکنن :دی
نگرفتی چی می گم. هر کدوم از فیش ها باید بره به دستگاه پرینتر مخصوص خودش.
می گم چطوری بگم فیش 1 با دستگاه پرینتر 1 چاپ شو و فیش 2 تو با دستگاه پرینتر 2 چاپ شو:متفکر:

love4php
جمعه 09 مهر 1389, 19:33 عصر
می تونی از کلاس PHP Print (http://www.phpclasses.org/package/2540-PHP-Abstraction-for-printing-documents.html) استفاده کنی ،