PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کارکرد Session

Blue Rose
سه شنبه 06 مهر 1389, 19:02 عصر
سلام

این خطا معنیش چیه و چطوری میتونم اصلاحش کنم ؟

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at ....\showcart.php:1) in ....\showcart.php on line 2

کد خودم هم یه چیزی مثل اینه ...

<?php
session_start();
?>
html & Body & ...
<?php
....
?>
... & Body

mehrang
سه شنبه 06 مهر 1389, 20:10 عصر
احتمالا قبل از ارسال کوکی سشن مقداری فرستاده شده.
اگه فایل هاتون utf8 ذخیره شدن با نرم افزاری مثل em editor بازشون کنید و بعد با حالت utf-8 without signature ذخیرشون کنید

funpatogh
سه شنبه 06 مهر 1389, 20:51 عصر
اول فایلت

ob_start()

و در آخر فایلت هم

ob_end_flush();

بنویس حل میشه

Blue Rose
چهارشنبه 07 مهر 1389, 03:54 صبح
سلام دوباره

و تشکر فراوان من نسبت به لطف شما دوستان عزیز

مثل اینکه مشکل از همون (امضای فایلهای یونیکد) بود
چون با نصب EmEditor و ذخیره مجدد فایل (با Unchecked کردن چک باکس Add a Unicode Signature ) مساله حل شد...

alonemm
چهارشنبه 07 مهر 1389, 14:43 عصر
دقیقا این مشکل رو من هم داشتم که وقتی فایلو با برنامه notpad++ باز کردم و کدهای اضافی اولشو پاک کردم حل شد.

funpatogh
چهارشنبه 07 مهر 1389, 20:41 عصر
بله مشکل همون کد های مخفی هست که اول فایل قرار میگیره وتوی یک سری ادیتور ها قابل نمایش هست یا باید ادیتور عوض بشه و یا اینکه اون کدی که گفتم رو اول فایل بگزارید

Blue Rose
پنج شنبه 08 مهر 1389, 14:33 عصر
سلام
باز یه مشکل دیگه پیش اومد
حالا وسط کدم نیاز دارم کاربر رو ارجاع بدم به یه صفحه دیگه و از این کد استفاده می کنم

header("Location: index.php");

اما باز هم با این خطا مواجه میشم :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ...showcart.php:13) in ...showcart.php on line 45

snail22
پنج شنبه 08 مهر 1389, 15:22 عصر
کاری که funpatogh (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=54136) گفت رو انجام بده

ob_start();

funpatogh
پنج شنبه 08 مهر 1389, 17:16 عصر
سلام
باز یه مشکل دیگه پیش اومد
حالا وسط کدم نیاز دارم کاربر رو ارجاع بدم به یه صفحه دیگه و از این کد استفاده می کنم

header("Location: index.php");

اما باز هم با این خطا مواجه میشم :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ...showcart.php:13) in ...showcart.php on line 45

شما مطمئن هستی که قبل از این تابع چیزی رو چاپ نکردی؟

Blue Rose
پنج شنبه 08 مهر 1389, 17:28 عصر
سلام
خیلی ممنون حل شد

اول کدی که شما گفتی رو تو فایلم اضافه کردم بعد با EmEditor ذخیره اش کردم
مثله اینکه باید کار کردن با notepad رو به تاریخ پیوستhttp://www.barnamenevis.org/forum/images/editor/attach.gif کنم