PDA

View Full Version : پاک کردن sms های روی سیم

zootos
چهارشنبه 07 مهر 1389, 10:41 صبح
سلام
من یه برنامه نوشتم برای ارسال sms با KYLIXSMS نوشتم ولی حالا بعد ارسال چندتا sms چون سیم کارت inbox ش پر می شه دیگه نمی فرسته کسی میدونه من باید چیکار کنم.
من حتی تیک اتوماتیک پاک کردنشم زدم ولی باز درست نشد.
لطفا راهنماییم کنید
ممنون.

flash118
چهارشنبه 07 مهر 1389, 12:13 عصر
دوست عزیز تو اون کامپونت یه تابع مشابه این تابع که تو کامپوننت SMS_DECXبود باید باشه reject_inbox(....) باید کدخالی کردن و در این تابع قرار بدید البته تو این کامپوننت چون من ندارم نمی دونم کدوم تابع هست ولی اون کامپوننت اینجوری با یه حلقه که خودش توماتیک total کلی اس ام اس رو میداد می تونستی پاک کنی یا بازی کنی مثلا یک در میان پاک کنی یه نگاه کنید اگه نشد کامپیوننت رو سند کن براتون کدنویسی کنم موفق باشین

zootos
چهارشنبه 07 مهر 1389, 13:11 عصر
این هم نرم افزار؟اگه میشه با همون کامپوننتی که خودتون هم دارین برام زارین (با کرک) ممنون میشم.

ostovarit
چهارشنبه 07 مهر 1389, 15:32 عصر
کسی نبود؟.................

شما برای ارسال پیامک از گوشی استفاده میکنی یا جی اس ام مودم ؟
(اگر جی اس ام مودم داری چه مارکیه؟)

منم دارم همچین نرم افزاری مینویسم کدت رو یک بررسی میکنم اگر تونستم تابع مورد نظر رو پیدا کنم بهت اطلاع میدم ...

چون تا حالا رو تعداد بالا تست نکرده بودم نرم افزارم رو این مشکل رو بهش بر نخوردم ( من با گوشی میفرستم) ... رو چه تعدادی میفرستی حافظه پر میشه ؟

غیر از این کامپوننت با کامپوننت دیگه ای تست گرفتی ؟

تونستی باکس گوشی رو نمایش بدی یا صرفا فرستادن پیامکه؟

s.khoshfekran
چهارشنبه 07 مهر 1389, 15:32 عصر
از mCore SMS استفاده کن!

ostovarit
چهارشنبه 07 مهر 1389, 15:35 عصر
از mCore SMS استفاده کن!

این کامپوننت توانایی نمایش پیام های باکس رو هم داره ؟ مخصوصا تو گوشی های نوکیا ...؟

zootos
پنج شنبه 08 مهر 1389, 10:49 صبح
شما برای ارسال پیامک از گوشی استفاده میکنی یا جی اس ام مودم ؟
(اگر جی اس ام مودم داری چه مارکیه؟)

منم دارم همچین نرم افزاری مینویسم کدت رو یک بررسی میکنم اگر تونستم تابع مورد نظر رو پیدا کنم بهت اطلاع میدم ...

چون تا حالا رو تعداد بالا تست نکرده بودم نرم افزارم رو این مشکل رو بهش بر نخوردم ( من با گوشی میفرستم) ... رو چه تعدادی میفرستی حافظه پر میشه ؟

غیر از این کامپوننت با کامپوننت دیگه ای تست گرفتی ؟

تونستی باکس گوشی رو نمایش بدی یا صرفا فرستادن پیامکه؟

با gsm مودم کار می کنم مارکشم یه شرکت چینی که نمی دونم اسمش چیه (قیمتش 100 هزار تومن البته GSM/GPRS) .
حدودا 250 تا یا چندتا بالا پائین.
باکامپوننت دیگه ای تست نگرفتم .
در مورد باکس گوشی هم آره نمایش میده.

hosseinzamani13677
پنج شنبه 08 مهر 1389, 11:26 صبح
برای پاک کردن اگه از دستورات At-command استفاده کنی خیلی راحتتره

zootos
پنج شنبه 08 مهر 1389, 11:44 صبح
برای پاک کردن اگه از دستورات At-command استفاده کنی خیلی راحتتره

at-command بلد نیستم میشه کدشو بزارید من اصلا تاحالا با اون کدنویسی نکردم.

flash118
پنج شنبه 08 مهر 1389, 20:53 عصر
دوست عزیز گلایمند نشید دوستان سرشون شلوغ هست دانشگاه و درس ها شروع شده خودم منم تو همین وضعیت هستم و آخر هفته ها می تونیم بیام پس دلگیر نباشید دوستان بامرام تر از این جرفا هستن
خوب اون متدی رو که گفتم رو بررسی کردید یا نه ؟ آیا تو اون کامپوننت متدی با اون نام یا مشابهش بود؟

ostovarit
جمعه 09 مهر 1389, 11:35 صبح
سلام
من یه برنامه نوشتم برای ارسال sms با KYLIXSMS نوشتم ولی حالا بعد ارسال چندتا sms چون سیم کارت inbox ش پر می شه دیگه نمی فرسته کسی میدونه من باید چیکار کنم.
من حتی تیک اتوماتیک پاک کردنشم زدم ولی باز درست نشد.
لطفا راهنماییم کنید
ممنون.

یکی از دوستان که تجربه ای در این مورد دارند پرسیدم گفتن که موقع ارسال اصلا پیامکی ذخیره نمیشه که بخواد حافظه سیم پر بشه ... ایشونم از کامپوننتی که شما استفاده میکنی استفاده کردند ... شما جایی تو کد ارسالتون از پیام ارسالی کپی میگیرید؟ ... این دوستمون تا سیصد پیام رو بدون هیچ محدودیت و مشکلی ارسال میکنند...

من در پست قبلیم گفتم سورس رو بررسی میکنم بهتون خبر میدم فکر کردم اون پستی که دادید سورس برنامست اما دیدم خود کامپوننته! ... اگر امکانش رو دارید سورس رو بزارید تا اصلاح بشه ...

zootos
شنبه 10 مهر 1389, 07:43 صبح
دوست عزیز گلایمند نشید دوستان سرشون شلوغ هست دانشگاه و درس ها شروع شده خودم منم تو همین وضعیت هستم و آخر هفته ها می تونیم بیام پس دلگیر نباشید دوستان بامرام تر از این جرفا هستن
خوب اون متدی رو که گفتم رو بررسی کردید یا نه ؟ آیا تو اون کامپوننت متدی با اون نام یا مشابهش بود؟

ممنون با اینکه سرتون شلوغه ولی همچنان راهنمایی می کنند.
آره بررسی کردم همچین چیزی نیست

zootos
شنبه 10 مهر 1389, 07:47 صبح
یکی از دوستان که تجربه ای در این مورد دارند پرسیدم گفتن که موقع ارسال اصلا پیامکی ذخیره نمیشه که بخواد حافظه سیم پر بشه ... ایشونم از کامپوننتی که شما استفاده میکنی استفاده کردند ... شما جایی تو کد ارسالتون از پیام ارسالی کپی میگیرید؟ ... این دوستمون تا سیصد پیام رو بدون هیچ محدودیت و مشکلی ارسال میکنند...

من در پست قبلیم گفتم سورس رو بررسی میکنم بهتون خبر میدم فکر کردم اون پستی که دادید سورس برنامست اما دیدم خود کامپوننته! ... اگر امکانش رو دارید سورس رو بزارید تا اصلاح بشه ...

سلام عزیر خوب معلومه موقع ارسال پیغامی رو سیم ذخیره نمی شه . فقط پیغام های در یافتی ذخیره می شه خوب من اونا رو میگم که چطوری پاک کنم.(sms ها دریافتی + delivery ها)

یه چیز دیگه اینکه اگه send هامون بالای 300 تا شد چیکار کنیم؟

ostovarit
شنبه 10 مهر 1389, 11:25 صبح
حالا بعد ارسال چندتا sms چون سیم کارت inbox ش پر می شه دیگه نمی فرسته
.
.
.
.

یه چیز دیگه اینکه اگه send هامون بالای 300 تا شد چیکار کنیم؟

آخه اون جمله رو هر کی بخونه همین برداشت رو میکنه ... به هر حال برای حذف در اکثر کامپوننت ها یک متد DeleteAfterRecive داریم که کاری که شما میخوای رو انجام میده ... اون رو بنده مثال زدم سیصد تا ... تا سیصد عدد تست شده مشکلی نبوده بیشتر از اونم هم مشکلی نیست ...

zootos
شنبه 10 مهر 1389, 16:14 عصر
همچین متدی نداره ( DeleteAfterRecive ) فقط یه متد به اسمه DeleteSMS داره که دوتا پارامتر داره که یکیش شماره folder و یکی دیگش شماره location ش هستش.
حالا من فقط با این چطوری کار کنم.

mahziar
شنبه 10 مهر 1389, 21:34 عصر
سلام

این یه سمپل برای کار با kylix ، امیدوارم بدردتون بخوره :

mahziar
یک شنبه 11 مهر 1389, 10:23 صبح
شما اول درست بگو مشکلت چیه تا من راهنماییت کنم .

متد Delete کار نمیکنه ؟
نمیدونی با متد Delete چجوری کار کنی ؟
میخوای همه اینباکس یه جا پاک بشن ؟

شما سوالتو درست مشخص کن که چی میخوای بعد دنبال جواب باش .
پست اولت رو نگاه کن میگی چون اینباکس پر میشه دیگه نمیتونی ارسال داشته باشی ، بعد میگی نمیتونم با متد Delete چجوری کار کنم ، بعد ...

mahziar
یک شنبه 11 مهر 1389, 14:24 عصر
من ناراحت نشدم ، با این کامپوننت هم تست کن ببین بازم نمیتونی پیامک ها رو پاک کنی

esi_0o0
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 17:04 عصر
سلام
1-فکر کنم منظور دوستمون اینه که وقتی inbox پر میشه نمیتونه پیام دریافت کنه که اونم بستگی به سیمکارتی که داری هستش چون پیامهای دریافتی داخل سیمکارت ذخیره میشن تنها راه چاره هم اینه که یا reject کنی یا از inbox پاکش کنی که هر کدوم واسه خودش متدی داره در کایلکس
2-ضمناً بنده خودم به یه مشکلی برخوردم که وقتی پیامی با متن خالی دریافت میشه کامپوننت خودش به اکسپشن divided by zero میره اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم