PDA

View Full Version : سوال: این کار رو تو asp.net قابل انجامه ؟؟؟

araz_pashazadeh
چهارشنبه 07 مهر 1389, 14:35 عصر
سلام خدمت دوستان

این وب سایت رو نگا کنین http://www.denakala.com/

تو این وب سایت وقتی روی گروه ها کلیلک میکنی قسمت وسطی بدون رفرش عوض میشه ..

من این کار رو با یوزر کنترل ها انجام میدم قبلا هم تو پی اچ پی انجام دادم ولی نمیدونم با asp.net چی کار کنم که صفحه رفرش نشه.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

alonemm
چهارشنبه 07 مهر 1389, 15:08 عصر
میتونید از یک update panel استفاده کنید.
کمی در سرچ کنید توی سایت بارها به این موضوع پرداختیم.

موفق باشید.

aminghaderi
چهارشنبه 07 مهر 1389, 20:28 عصر
میتونید از یک update panel استفاده کنید.
کمی در سرچ کنید توی سایت بارها به این موضوع پرداختیم.

موفق باشید.

یوزر کنترل ها با اجکس مشکل دارند !! به دلیل ساختاری که دارند.
برای استفاده از یوزر کنترل فقط باید PostBack صورت بگیره.

من این کار رو با یوزر کنترل ها انجام میدم قبلا هم تو پی اچ پی انجام دادم ولی نمیدونم با ASP.NET چی کار کنم که صفحه رفرش نشه.این باقلوا می شه این کار رو با اجکس انجام داد ، ولی اون سایت برای این کار از یوزر کنترل استفاده نمی کنه!
موفق باشید.

araz_pashazadeh
چهارشنبه 07 مهر 1389, 21:31 عصر
یوزر کنترل ها با اجکس مشکل دارند !! به دلیل ساختاری که دارند.
برای استفاده از یوزر کنترل فقط باید PostBack صورت بگیره.

این باقلوا می شه این کار رو با اجکس انجام داد ، ولی اون سایت برای این کار از یوزر کنترل استفاده نمی کنه!
موفق باشید.

مرسی بابت جواب

ولی من خودم میدونم که باید از اجکس استفاده کنم... ولی از چیه اجکس؟؟؟ چه جوری میشه جلوی postback رو بگیرم؟؟؟ یا مثلا چه جوری میشه یه صفحه رو بدون رفرش داخل صفحه دیگه قرار داد؟؟؟ البته از iframe هم نمیخوام استفاده کنم.

amirjalili
پنج شنبه 08 مهر 1389, 12:38 عصر
update panel رو استفاده کنید.
دوستمون جوابتون رو دادند.
راهش update panel هست.
اگر هم خواستید که خودتون با آجاکس کار کنید که دیگه بحث مفصلی رو میطلبه. اما همون آپدیت پنل برای همین کاره.

araz_pashazadeh
شنبه 10 مهر 1389, 13:31 عصر
update panel رو استفاده کنید.
دوستمون جوابتون رو دادند.
راهش update panel هست.
اگر هم خواستید که خودتون با آجاکس کار کنید که دیگه بحث مفصلی رو میطلبه. اما همون آپدیت پنل برای همین کاره.

دوست عزیز برا لود شدن usercontrol تو صفحه ، باید رفرش بشه اون صفحه این طور نیست؟؟ من که با updatepanel تست کردم نشد...
من فقط خواستم ببینیم کسی تا به حال این کار رو انجام داده یا نه؟؟ که ازش راهنمایی بگیرم

aminghaderi
شنبه 10 مهر 1389, 15:48 عصر
دوست عزیز برا لود شدن usercontrol تو صفحه ، باید رفرش بشه
خوب شما که خودت می دونی ، چرا سوال می کنی؟!
سوال نداره دیگه مکانیزم یوزر کنترل وابسته به PostBack یا به قول شما رفرش هست ، پس مسئله کاملا روشن و واضح هست ، اگر می خواهید مثل اون سایته رو انجام بدید ، قبلا توضیح دادم امکان پذیر هست تا به حال n نفر هم انجامش دادن ؟! مشکل اینجاست که شما با Ajax و .net آشنایی کامل ندارید.
کمی جستجو و مطالعه در تالار Asp.NET خیلی می تونه برای شما مفید باشه .
لطفا کمی جستجو بفرمایید.
روش کار با Ajax Core رو هم من حقیر به انداره وسعم در لینک زیر توضیح دادم :
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=222404
بعد آشنایی با روش ، پیشنهاد می کنم برای اول کار فعلا با همون روش دات نت جلو برید (Ajax Toolkit یا Ajax Extension) .

موفق باشی.

hesamsalehnamadi
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 06:52 صبح
دوست عزیز برا لود شدن usercontrol تو صفحه ، باید رفرش بشه اون صفحه این طور نیست؟؟ من که با updatepanel تست کردم نشد...
من فقط خواستم ببینیم کسی تا به حال این کار رو انجام داده یا نه؟؟ که ازش راهنمایی بگیرم

من انجام دادم ؛ :لبخندساده:

با استفاده از تکنیگ Json , Jqury به راحتی و بدون مشکل انجام میشه .. فقط یه کم صبر کن تا از پروژه جداش کنم. برات بفرستم