PDA

View Full Version : MAndatory Profile

Lus
چهارشنبه 29 تیر 1384, 17:23 عصر
سلام به همه
به یه مشکل بر خوردم که میخواسم ازتون کمک بخوام
ما تو یه شرکت 40 تا سیستم داریم که رو 20 تاشون یه دسته نرم افزار نصب شده و رو 20 تا دیگه
یه دسته نرم افزار دیگه . بخاطر سنگین بودن این نرم افزار ها نتونستین همه رو یکجا رو یه سیستم داشته باشیم
و میخواییم از سیستم منداتوری پرفایل استفاده کنیم مشکل اینجاست که کاربر باید بتونه وقتی
به هر سیستم لوگ آن میشه از نرم افزار های موجود رو اون سیستم استفاده کنه.
اگه ما بیایم رو سرور این پروفایل رو بزاریم قاعدتاً این پرفایل باید از یکی از سیستم ها گرفته بشه
که این جوری ستارت منو و دسک تاپ ( و بقیه بخش ها) فقط شامل سفتوره های موجود رو اون سیستم
میشه.
میخوام بدونم راهی نیست که پرفایل به سرت مندتری از رو خودت سیستم لوکال لود شه نه از رو سرور ؟
اینو بگم که نمیخام به صورت دستی مسیر نرم افزار های سیستم دیگه رو به پرفایل اضافه کنم ؟

ممنون از همه

y_f
یک شنبه 02 مرداد 1384, 12:44 عصر
دوست عزیز زیاد مطمئن نیستم و اگه جواب بی ربطی بود پیشاپیش عذر خواهی میکنم .به خصوص که ما هم استانی هم هستیم. اما به حضورتون عرض شود اینطور که من متوجه شدم شما میخواین مسیر یک پروفایل رو که تو یک سرور هست روی کامپیوترهای لوکال LOAD کنین .اگه اینطوریه فکر کنم با MAP NETWORK Drive میتونین مشکلتونو حل کنین .

Lus
یک شنبه 02 مرداد 1384, 13:17 عصر
خیلی ممنوز از کمکتون ولی مپ درایو با پروفایل فرق داره از همه نظر ؟
و واسه کار دیگه هست. برای کاربر ها هم مپ درایو گذشتم ( هوم فلدر).
ولی مشکلم رو این هست که هر کاربر باید 2 تا پرفایل داشته باشه و نمیدونم این کارو
چه جوری انجام بدم
راستی از کجای استان هستی دوست گرامی

mhjb
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 18:05 عصر
سلام
من فکر می کنم میتونی با این کار مشکلت رو حل کنی:
1- یه پروفایل عادی برای یه یوزر تعریف کن
2- با اون یوزر توی هر دو تا نوع سیست وارد شو و یه بر نرم افزار رو ران کن
3- بعد لوگ آف کن
4- پروفایل این یوزر رو مندتری کن
5- به جای پروفایل مندتری قبلی این یکی جدیده رو بزار ( اگر کپی می کنی همه محتویات داخل چروفایل یوزر جدید رو هم کپی کن)

اگر سوالت رو درست متوجه شده باشم مطمئن هستم که با این کار مشکلت حل میشه.

Lus
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 11:12 صبح
آقا ممنون از همتون جواب رو پیدا کردم