PDA

View Full Version : تیک زدن اتوماتیک چندین چک باکس در یک صفحه اینترنت

bahar_engineer
پنج شنبه 08 مهر 1389, 08:46 صبح
سلام
می شه برنامه ای نوشت که همه چک باکس های توی یک صفحه اینترنتی رو بصورت اتوماتیک تیک بزنه؟

راه حلی دارین؟

این صفحه اینترنتی که می گم از یه سایت دیگه است که من هیچ کنترلی روی صفحات اون نمی تونم داشته باشم

اما نمی خوام تک به تک بشینم چک باکس ها رو تیک بزنم . فرض کنید هر صفحه 200 چک باکس داره

می خوام یه برنامه بنویسم که همه چک باکس ها رو تیک بزنه

آیا غیر از اینکه کرسر موس بیاد پیکسل ها رو تشخیص بده و پیکسل های مشخصی رو تیک بزنه راه بهتری هست؟

ممنون

debugger
پنج شنبه 08 مهر 1389, 09:37 صبح
اون صفحه ی مورد نظر را به من بده که 200 یا چک باکس داره من برنامه را برات بنویسم

masoudmok
پنج شنبه 08 مهر 1389, 09:47 صبح
سلام .
این کارو نرم افزار هایی مثل roboform انجام میدن منتها فکر می کنم اگه بتونی به source اون صفحه دسترسی پیدا کنی ( html منظورمه ) بتونی کنترلاشو که تو مثال شما همون چک باکس ها هستن پیدا کنی و خصوصیاتشو تغییر بدی . پیشنهاد من اینه که واسه همون صفحه ای که مد نظرته این نرم افزارو اجرا کن ببین روند اجرا چه شکلیه . شاید بهت ایده داد .
موفق باشین .
debugger جون اگه میشه یه توضیحاتی بده . واسه منم جالب شد قضیه .
ممنون

debugger
پنج شنبه 08 مهر 1389, 10:37 صبح
هر چک باکسی یک id داره شما می تونی با استفاده از foreach همه اونا رو پیماش کرده و روشون کلیک کنید

برنامه بسیار ساده ای هست . من پروژه های بسیار سخت تر از این کار کردم

مساله جالب اینه که من تا حالا سایتی ندیدم که 200 تا چک باکس داشته باشه . دیدنش خیلی جالبتر از نوشتن برنامشه

bahar_engineer
پنج شنبه 08 مهر 1389, 12:44 عصر
:لبخند: خوب یه سایته که توش چند تا مطلب لیست کرده و برای دانلود کنار هر مطلب یک چک باکس گذاشته

و select all نذاشته فکر کنم می خواسته اینطوری دانلود رو محدود کنه!

به هر حال اینطور سایتی هست و ممنون می شم اگه بیشتر راهنمایی کنین

masoudmok
پنج شنبه 08 مهر 1389, 16:44 عصر
توضیحات بیشتر لطفا . چیزی متوجه نشدم راستش . از کجا بدونیم id هاشون چین ؟؟؟

bahar_engineer
جمعه 09 مهر 1389, 08:38 صبح
توضیحات بیشتر لطفا . چیزی متوجه نشدم راستش . از کجا بدونیم id هاشون چین ؟؟؟

سورس صفحه رو که باز کنین از توی منوی view -> source
می تونین تمام id های کنترلها رو ببینید ... سورس html صفحه است دیگه!

bahar_engineer
شنبه 10 مهر 1389, 11:30 صبح
سلام

مسئله من یکم تغییر کرد. می خوام یه برنامه بنویسم که فرض کنید توی یک صفحه 100 تا چک باکس داریم. می خوام هر بار یک چک باکس رو تیک بزنه ، بره روی لینک دانلود کلیک کنه که بعد از کلیک روی لینک دانلود، یه صفحه جدید اینترنت باز می شه که باید روی دکمه دانلود کلیک کنه. بعد از تکمیل دانلود برگرده توی صفحه قبلی و چک باکس بعدی رو تیک بزنه و به همین ترتیب

چک باکس ها هر کدوم کنارش شماره داره . از یک تا 100

ایده ای دارین برای نوشتن این برنامه؟

amire30
دوشنبه 26 تیر 1402, 13:02 عصر
اون صفحه ی مورد نظر را به من بده که 200 یا چک باکس داره من برنامه را برات بنویسم

سلام منم همچین مشکلی دارم برای تیک زدن چک باکس ها ...اگر میتونید برنامه ای بنویسید که هر بتونه تو یک صفحه بصورت اتومات همه چک باکس هارو تیک بزنه لطفا یه راه ارتباطی بگید برای صحبت بیشتر