PDA

View Full Version : سوال: صعودی و نزولی

marjan_IT3000
پنج شنبه 08 مهر 1389, 19:20 عصر
Salam bebakhshid man chon tazekaram in soala miporsam mikhastam bebinam chetori mitonam ye barnameii benevisam ke yek seri adad ro az vorodi begire va tashkhis dahad ke adad morataban yani ya soOdian ya nozoli? Mamnun misham komakam konid ageham soal tekrarie lotfan javab bedin.

flash118
پنج شنبه 08 مهر 1389, 19:27 عصر
خوب دوست عزیز اولا به نوبه خودم ورودتون به جمع دوستان رو تبریک میگم
اما جواب سئوال شما دوست عزیز نمی دونم ساحتمان داده خوندین یا نه برای این کار انواع روش های حستجو هست برای نمونه روش جستجوی ترتیبی یا باینری و غیره که هر کدوم برای خودشون مزیت و معایبی دارن خوب جالا در جواب سئوال شما همین جستجوی ترتیبی رو انتخاب کنید با 2 راه البته اگه می خواهید هنگام گرفتن اعداد مرتب بشه دیگه نیاز به بررسی مجدد نیست به صورت پیش فرض صعودی میتونه براتون مرتب کنه ولی اگه میخواهید بعد گرفتن تنیجه رو به شما بده که اونم خیلی رحت امکان پیذیره به آسونی خوب شما امتحان بکنید اگه حل نشد بگید براتون سورس قرار بدم موفق باشین دوست عزیز

marjan_IT3000
پنج شنبه 08 مهر 1389, 19:35 عصر
خوب دوست عزیز اولا به نوبه خودم ورودتون به جمع دوستان رو تبریک میگم
اما جواب سئوال شما دوست عزیز نمی دونم ساحتمان داده خوندین یا نه برای این کار انواع روش های حستجو هست برای نمونه روش جستجوی ترتیبی یا باینری و غیره که هر کدوم برای خودشون مزیت و معایبی دارن خوب جالا در جواب سئوال شما همین جستجوی ترتیبی رو انتخاب کنید با 2 راه البته اگه می خواهید هنگام گرفتن اعداد مرتب بشه دیگه نیاز به بررسی مجدد نیست به صورت پیش فرض صعودی میتونه براتون مرتب کنه ولی اگه میخواهید بعد گرفتن تنیجه رو به شما بده که اونم خیلی رحت امکان پیذیره به آسونی خوب شما امتحان بکنید اگه حل نشد بگید براتون سورس قرار بدم موفق باشین دوست عزیز

rastesh man in rahara midonam ama nemitonam benevisam age lotf konid sorso baram befrestin mamnon misham.

flash118
پنج شنبه 08 مهر 1389, 20:44 عصر
خوب دوست عزیز بسیار آسون هست اگه میدونید پیاده سازی میشه شما شروع کنید به نوشتن اشکاب یا خطایی داد من براتون خطایابی میکنم باید خودتون هم تلاش کنید با نمی تونم و نمی شه کاری پیش نمی ره و الا من به راحتی براتون می نویسم میخواهم خودتون یاد بگیرید ارزشش بیشتر نترسید ندونستن عیب نیست ندونستن و نپرسیدن عیب هست شما شروع کن منم نباشم دوستان گل دیگر هستن که رفع مشکل کنن موفق باشین

marjan_IT3000
شنبه 10 مهر 1389, 09:06 صبح
خوب دوست عزیز بسیار آسون هست اگه میدونید پیاده سازی میشه شما شروع کنید به نوشتن اشکاب یا خطایی داد من براتون خطایابی میکنم باید خودتون هم تلاش کنید با نمی تونم و نمی شه کاری پیش نمی ره و الا من به راحتی براتون می نویسم میخواهم خودتون یاد بگیرید ارزشش بیشتر نترسید ندونستن عیب نیست ندونستن و نپرسیدن عیب هست شما شروع کن منم نباشم دوستان گل دیگر هستن که رفع مشکل کنن موفق باشین

salam mamnun ke komakam mikonid rastesh man moshkelam ine ke nemidonam vaqti yek textbox mizaram da ebteda chetori bayad adadi ke vared mishe ro beshmoram khodam roydade keypressash ra neveshtam ke faqat adad betavanad vared konam va space ama nemidonam chegone adade vared shode ra beshmaram? mishe kolan bishtar rahnamaiim konid.mamnun

group45
یک شنبه 11 مهر 1389, 00:25 صبح
یه کلک مرغابی: :لبخند:
شما اعداد رو همزمان تو دوتا آرایه بریز بعد با کد زیر یکی شونو سورت کن بعد مقایسه کن دو تا آرایع رو. به اولین خونه ای رسید که اعدادش با هم فرق می کردند(پس اعداد مرتب نبودند) بیاد بیرون و یه اخطاری بده.

array.sort(اسم آرایه);