PDA

View Full Version : مشکل در refreshشدن کریستال ریپورت در vb

amirhosein
پنج شنبه 30 تیر 1384, 05:59 صبح
با سلام
من از کریستال8.5 در پروژه ام استفاده کردم ولی زمانی که فرم پیش نمایش را show میکنم اطلاعات آخرین گزارش باقی می ماند و refresh نمی شود . چکار کنم؟

amirhosein
پنج شنبه 20 مرداد 1384, 11:02 صبح
هیچکس به این مشکل برنخورده؟!!!

vb341
جمعه 21 مرداد 1384, 11:49 صبح
من تو یه پروژه حدود 70 الی 80 تا گزارش با crystal درست کردم ولی اصلا این مشکل رو ندارم

amirhosein
شنبه 22 مرداد 1384, 10:34 صبح
امکان داره که یه sample برام بذارین؟

GOLDEN USER
شنبه 22 مرداد 1384, 16:00 عصر
فکر می کنم اشکال در قسمت save است

در موقع ساخت گزارش در منوی فایل قسمتی هست که اگر تیک داشته باشه اطلاعات قبلی را ذخیره می کند وبازیابی نمی کند.اسم دقیقش رو نمی دونم .بگردی پیداش می کنی.

Maryam_y_m
یک شنبه 23 مرداد 1384, 18:23 عصر
با سلام
من از کریستال8.5 در پروژه ام استفاده کردم ولی زمانی که فرم پیش نمایش را show میکنم اطلاعات آخرین گزارش باقی می ماند و refresh نمی شود . چکار کنم؟
من هم همین مشکل را داشته ام. مشکل اینجاست که به جای گذاشتن reportdocument روی فرم آنرا در کد برنامه به صورت زیر تعریف کنید:

[
RIGHT] Dim crystalReport91 As New CrystalReport9
crystalReport91.SetDataSource(...)
frm.CrystalReportViewer1.ReportSource = crystalReport91[/RIGHT]

setarehman
یک شنبه 23 مرداد 1384, 22:46 عصر
گذاشتن خود کلید refresh هم شاید کمک کنه کلید اون رو فعال کن تا موقع لود گزارش نشون بده و بعد یه بار refresh کن منطقا نباید دوباره اطلاعات قبلی رو نشون بده

amirhosein
دوشنبه 24 مرداد 1384, 12:09 عصر
من هم همین مشکل را داشته ام. مشکل اینجاست که به جای گذاشتن reportdocument روی فرم آنرا در کد برنامه به صورت زیر تعریف کنید:
این کد با کریستال 8.5 هم کار می کنه؟در ضمن من گزارشم را توسط viewer خود وی بی نمایش می دم نه اینکه جدا طراحی شده باشه. اگه ممکنه یه sampleبذارین.

گذاشتن خود کلید refresh هم شاید کمک کنه کلید اون رو فعال کن تا موقع لود گزارش نشون بده و بعد یه بار refresh کن منطقا نباید دوباره اطلاعات قبلی رو نشون بده
دوست عزیز من هم فعلاٌ همین کار را کردم ولی خودتون هم قبول دارین که صورت خوشی نداره که هر دفعه اپراتور مجبور باشه یه دکمه رو بزنه.

sm
سه شنبه 25 مرداد 1384, 09:58 صبح
شما باید قبل از ردکردن پارامترهای احتمالی به گزارش و انتصاب آن به reportsource دوباره آنرا new کنی:
در ابتدای فرم : dim report as new reportname
و بعد : report=new reportname
و در نهایت : cr.reportsource=report