PDA

View Full Version : سوال: توضیح و آموزش درباره نحوه کار با هاست فری و رایگان

karim orooji
پنج شنبه 08 مهر 1389, 23:16 عصر
با سلام به دوستان گلماین سایت http://www.somee.com هاست مجانی در اختیار کاربران قرار میده من در سایت ثبت نام کردم ولی کار با اون رو بلد نیستم اگه کسی از دوستان اشنایی داره ما رو هم راهنمایی کنهبا تشکر

Slytherin
جمعه 09 مهر 1389, 00:02 صبح
من از همین سایت استفاده می کنم، چه مشکلی دارید، بگید اگر بلد بودم،
حتما راهنمایی می کنم. (سوالتان خیلی کلی بود)

reza6966
جمعه 09 مهر 1389, 02:01 صبح
با تشکر ...
کلا نحوه آپلود پروژه وب سایت و دیتابیس در این هاست رو اگه میشه توضیح بدید و مراحل کار را به ترتیب توضیح دهید و همچنین تنظیمات مورد نیاز
ممنون

karim orooji
جمعه 09 مهر 1389, 09:25 صبح
با تشکر ...
کلا نحوه آپلود پروژه وب سایت و دیتابیس در این هاست رو اگه میشه توضیح بدید و مراحل کار را به ترتیب توضیح دهید و همچنین تنظیمات مورد نیاز
ممنون

با سلام
تقریبا دوستمون گفت همه رو

Slytherin
جمعه 09 مهر 1389, 14:15 عصر
1.وقتی اکنت خود را ثبت کردید در قسمت Managed products و زیر شاخه Websites یک زیر شاخه با نام دلخواه خود بسازید، توجه کنید که آدرس پیش فرض سایت شما به شکل YOurName.Somee.com خواهد بود، پس در انتخاب این نام دقت کنید.
پی نوشت: قسمت Site title مربوط به عنوان سایت و قسمت Site description مربوط به توضیحات سایت می باشد، همچنین از بخش ASP.Net version باید نسخه ای از دات نت را که با آن کار می کنید انتخاب کنید.
2.برنامه خود را طراحی کنید.
3.پس از سیو برنامه از منو Build قسمت Publish DataBase را انتخاب کنید.
4.در پنجره ای که باز شد از قسمت Publish Method گذینه File System را انتخاب کنید و سپس آدرس مشخصی تعیین کنید بر روی دکمه Publish کلیک کنید.
5.به جایی که فایل ها Publish شدند بروید و در داخله محتویات پوشه را Zip کنید. (تاکید می کنم محتوای پوشه را زیپ کنید نه خود پوشه را!)
6.حالا زمان آپلود هست، از پنل Somee خود روی File manager کلیک کنید.
7.در صفحه ای که باز شد روی Upload کلیک کنید.
8.در صفحه جدید از قسمت Choose File آن فایل زیپ را انتخاب کنید و سپس بر روی Upload and Unzip archives کلیک کنید.

نکته مهم: نام صفحه ای که می خواهید به عنوان صفحه اصلی شما قرار بگیرد به عنوان پیش فرض باید برابر با Default.aspx باشد، شما می توانید در بخش Default documents نام های دیگری را هم به لیست پیش فرض ها اضافه کنید.

کل چیز هایی که گفتم تجربیات شخصی خودم بود، ممکن است اساتید از آن ایراد بگیرند و یا اینکه روش دیگری ارائه دهند، همچنین در مورد بانک اصلاعاتی صحبتی نکردم...
امیدوارم این پست به کمکتان بیاید.

reza6966
جمعه 09 مهر 1389, 14:46 عصر
ممنون دوست عزیز از توضیح کامل و دقیق شما
میشه نحوه آپلود دیتابیس و تنظیمات آن رو هم توضیح بدید ؟؟؟؟؟

بازم ممنون

Slytherin
شنبه 10 مهر 1389, 00:12 صبح
ممنون دوست عزیز از توضیح کامل و دقیق شما
میشه نحوه آپلود دیتابیس و تنظیمات آن رو هم توضیح بدید ؟؟؟؟؟

بازم ممنون

متاسفانه بلد نیستم. ( تجربه اش را ندارم _ به علت تازه کار بودن)