PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن تایمر ریست کردن یا خروج و دوباره باز کردن یک برنامه نصب شده

chalangaran
جمعه 09 مهر 1389, 15:41 عصر
سلام
دوستان من این سوال رو مطرح کردم ولی یه نفر تاپیکم رو حذف کرد، اخه انسان مگه دانشگاه شروع شده که گفتی درخواست انجام پروژه!!!!!!!!!!!!
واقعا که...
دوستان من یک برنامه میخوام یا روش یا هر چیزی که باهاش یک برنامه که نصب شده رو سر ساعت ریست کنه، یا از برنامه خارج بشه و دوباره بارش کنه.
به خدا نه پروژه هست نه چیزی واسه استفاده شخصیه خواهش میکنم راهنمایی کنید.
در ضمنمن اصلا برنامه نویسی بلد نیستم چون رشتم این نیست.
ممنونم

chalangaran
شنبه 10 مهر 1389, 00:49 صبح
اگر بلد نیستی برو یاد بگیر
هلو بپر تو گلو

دوست عزیز کمی c بلد هستم به لطف درس برنامه نویسی 4 ترم پیش ولی نه در حدی که همچین برنامه ای بنویسم.
در ضمن نیاز به گفتن شما نیست!
سوال پرسیدم نه مشاوره در مورد کلاس رفتن یا یاد گرفتن یا نه!!!!!!!

محسن شامحمدی
شنبه 10 مهر 1389, 08:44 صبح
ببینید دوست عزیز .
جناب ریکی راست می گه اینجا یک سایت آموزشی و اگر قوانین سایت رو خونده باشید درخواست انجام دادن پروژه ممنوعه.شما باید پروژتو حداقل اولشو:گیج: انجام بدی بعدا اگر به مشکل خوردی بیای توی سایت و مشکلاتتو سوال کنی.
امیدوارم ناراحت نشی و مثل پست بالایی داغ نکنی:لبخند:

در ضمن نیاز به گفتن شما نیست!

سوال پرسیدم نه مشاوره در مورد کلاس رفتن یا یاد گرفتن یا نه!!!!!!!
مشکل اینه شما سوال نپرسیدی. شما گفتی این پروژه رو واسمم انجام بدین:لبخند:

chalangaran
یک شنبه 11 مهر 1389, 01:18 صبح
:متعجب:
ببینید دوست عزیز .
جناب ریکی راست می گه اینجا یک سایت آموزشی و اگر قوانین سایت رو خونده باشید درخواست انجام دادن پروژه ممنوعه.شما باید پروژتو حداقل اولشو:گیج: انجام بدی بعدا اگر به مشکل خوردی بیای توی سایت و مشکلاتتو سوال کنی.
امیدوارم ناراحت نشی و مثل پست بالایی داغ نکنی:لبخند:

مشکل اینه شما سوال نپرسیدی. شما گفتی این پروژه رو واسمم انجام بدین:لبخند:

واقعا نمیدونم من بد صحبت میکنم یا ... ؟؟؟
دوست عزیز خدمتتون عرض کردم که ، من با برنامه ای که اینترنتم رو تکمیل میکنم مشکل درام و برای حل این مشکل تنها راه خارج شدن و وارد شدن دوباره به برنامه هست و تنها مشکل اینجاست که من نمیتونم 24 ساعت بشینم هر وقت دی سی شد اگزیت کنم و دوباره باز کنم!
فکر نمیکنم هیچ استادی به دانشجوهاش همچین برنامه ای بده!
یا بگه برید واسه ماهواره برنامه بنویسید!
اگر یه خورده به سوال من فکر کنید بد نیست!
پروژه؟؟؟؟1!!!!

chalangaran
یک شنبه 11 مهر 1389, 01:38 صبح
خودم باscheduled task ویندوز تایمر میتونم بگذارم فقط نمیتونم و نمیدونم چه جوری باید براش تعریف بشه که خارج بشه و برنامه رو دوباره باز کنه، برنامه یا سورس یا راه حل ویندوزی اصلا واسم فرقی نمیکنه