PDA

View Full Version : بزرگ شدن فایل exe

mehdis2
شنبه 10 مهر 1389, 01:15 صبح
سلام من یه سورس از یکی گرفتم برنامه اولش فایل exe اش 6 مگابایت بود با 40 فرم فقط چند تا فرم و گزارش اضافش کردم اندازه فایل شده 19 مگابایت هر کاریم میکنم حتی چند تا فرمیم که اضافه کرده بودم حذف کردم حجم تغییر نکرد

مشکل فکر کنم از کامپایلر باشه چیکار کنم
ضمنا من vs 2005 میکنم مرسیی

flash118
شنبه 10 مهر 1389, 01:46 صبح
با سلام
دوست عزیز این قدر افزایش حجم یعنی از 6 به 19 واقعا چشم گیر و جای تامل داره و تعجب اما یا در کامپایل فایل هاتون درون ریزی می شن به صورت بک آپ که اونم این قده نمی شه با 6 مگ حالا دوبرابر فرض کنیم فوقش میشه 13 مگ دیگه یهو نمی شه که 19 مگه بررسی کنید شایدم سیستموتن آلوده باشه راستی به وضعیت ریپورت اضافه شده هم دقت کنید و در اخر یکبار دیگه پروزه تون رو rebuild کنید ببنید آیا تغییری حاصل میشه یا نه فعلا اینا به دهنم رسید موفق باشین

fjm11100
شنبه 10 مهر 1389, 10:59 صبح
احتمالا منابعی در اثر اون اضافه کردن ها به برنامه ات اضافه شده که با پاک کردن پاک نمیشه چیزایی مثل عکس یا فیلم توی فرمهای جدیدت داشتی؟

mehdis2
شنبه 10 مهر 1389, 13:47 عصر
مرسی rebuid هم کردم فایده نداشته عکسیسم اضافه نکردم فقط وقتی اوردمش رو یه کامپیوتر دیگه در محیط design بجای فرم ها چند خط کد html نشون میده:ناراحت:
خودمم تا حالا اینجور شو ندیده بودم

mehrsa_fr
شنبه 10 مهر 1389, 14:33 عصر
فایل exe در bin\debug رو پاک کن دوباره پروژتو build کن ببین درست میشه

FastCode
یک شنبه 11 مهر 1389, 20:06 عصر
سلام.کسی باور میکنه که سوال دیروز توی صفحه 6 باشه؟
برگردم به مشکل شما:
1.گزارشاتی که تولید کردید معمولاً تعدادی فایل حجیم به resource های شما اضافه میکنند.
2.فرم هایی که تولید کردید در صورتی که با binding navigator کار کرده باشید تعداد زیادی resource کوچک به برنامه اضافه میکنند.
و نکته آخر:13 مگ معمولاً کار یه Dataset با 400 تا جدول ه.