PDA

View Full Version : خبر: به دست آوردن سریال CPU

AlgorithmX
شنبه 10 مهر 1389, 06:55 صبح
این برنامه در سیستم من اجرا شد و شماره سریال CPU هم به من تحویل داد اگر اجرا نشد یا باگی داشت بهم اطلاع بدهید وگرنه تشکر رو بزنید

saeed_r67
شنبه 10 مهر 1389, 11:55 صبح
این برنامه در سیستم من اجرا شد و شماره سریال CPU هم به من تحویل داد اگر اجرا نشد یا باگی داشت بهم اطلاع بدهید وگرنه تشکر رو بزنید
سلام . دمت گرم . اگه درست باشه که خیلی عالیه . واسه مادر بورد رو هم اگه داری ، بزاری ممنون میشم

vbhamed
شنبه 10 مهر 1389, 13:53 عصر
سلام

فقط اگر Windows Management Instrument نصب نباشه مشكل داره

ضمنا تو ويندوز 7 و ويستا در حالت كاربر غير ادمين هم حتما تستش كنيد

AlgorithmX
شنبه 10 مهر 1389, 20:39 عصر
Windows Management Instrument چی هست؟
کارش چیه؟
از کجا گیر میاد؟

محسن شامحمدی
شنبه 10 مهر 1389, 21:22 عصر
Windows Management Instrumentation كه به اختصار بنام WMI ناميده ميشه، پياده سازي ماكروسافت از Web Based Enterprise Management است كه استاندارد صنعتي براي مديريت سيستمهاي كامپيوتري توزيع شده هست. استاندارد WBEM شامل يك مدل اطلاعاتي مشترك (Common Information Model) براي توصيف اطلاعات مديريتي مربوط به سيستمها ، برنامه ها ، شبكه ها ، ابزارها و سرويسها ميباشد و همچنين سازوكارهايي را براي خودكار كردن كارهاي اجرايي ، تعريف ميكند.
WMI ميتواند از طريق هر زبان برنامه نويسي و اسكپريپتي تحت ويندوز كه توانايي كار كردن با اكتيو ايكس ها را داشته باشد ، قابل دسترسي باشد. و بطور پيش فرض بر روي ويندوز هاي ملنيوم به بالا |( 2000 ، اكس پي ، سرور 2003 ) نصب شده است .
هدف WMI اين است كه براي هر برنامه يا اسكريپتي كه ميخواهد به بصورت لوكال يا ريموت به اطلاعات مديريتي يك سيستم ، شبكه يا برنامه دسترسي داشته باشد ، رابط يكسان و واحدي را فراهم كند.
ديگه نيازي نيست كه برنامه ها براي ارتباط با همديگر ، با ليست وسيعي از APIهاي سيستم عاملي كه بعضا" ميمكن است با همديگر ناسازگار هم باشند ، سر و كله بزنند .
همه رابطهاي WMI بر پايه COM بنا شده اند و البته در دات نت هم توسط COM Inter-Op قابل دسترسي هستند.
بخشيهاي اصلي WMI عبارتند از :
- آبجكت هاي مديريت شده و پروايدرها : Managed Objects and Providers
- زيربناي WMI : WMI Infrastructure
- اپليكيشنهاي مديريت و اسكريپتها : Management Applications and scripts

ali reza mansoori 2
یک شنبه 11 مهر 1389, 15:10 عصر
دوست عزیز داخل ویندوز 7 64 بیتی جواب میده البته فقط در ادمین
در ضمن من در XP مجازی که با VMware درست شده امتحان کردم جواب میده ولی سریالی که بهم داد یکی نیست