PDA

View Full Version : access developer در 2007 ؟

amir zahed
شنبه 10 مهر 1389, 12:24 عصر
سلام دوستان
آیا برنامه access developer در آفیس 2007 کار میکنه ؟اگه این امکان وجود داره میشه راهنمایی کنید؟
ممنون

moalla
شنبه 10 مهر 1389, 12:50 عصر
آره اما نسخه مخصوص خودش رو داره و با 2003 قرق میکنه
توی یکی از تاپیکها لینکش بود و اون رو دانلود کردم. بعد از نصب در منوی اصلی 2007 میاد و برای یکی از کارهام از اون استفاده کردم و مشکلی نبود.
نسخه mde فایل اکسس رو ازتون میخواد یه ستاپ حدود 50 مگی تحویل میده. البته حجم خود این برنامه کمه اما ازتون میخواد access runtime رو هم از سایت ماکروسافت دانلود کنید

amir zahed
سه شنبه 13 مهر 1389, 16:06 عصر
سلام دوستان
من نسخه 2007 رو نصب کردم.ولی تو برنامه آفیس نشون نمیده.تو برنامه هام نشون میده که نصب شده.تو منوی آفیس من چیزی نمیبینم به نام پکیج ویزارد
میشه بگید مشکل کجاست؟

moalla
سه شنبه 13 مهر 1389, 16:55 عصر
من بعد از اینکه نصب کردم حتی اکسس خالی رو هم باز میکنم و وقتی گزینه اصلی اکسس 2007 (همون دایره سمت چپ بالا) رو میزنم. اخرین گزینه نوشته developer
گزینه های برنامه داخل این منو است
از شما نسخه mde رو میخواد و بقیه مراحل ....
یکبار یادمه این گزینه پریده بود و بعد از نصب مجدد اون،‌ دوباره اومد

amir zahed
چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:46 صبح
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییت
این نسخه mde که میگید یعنی چی؟
من برنامه رو ساختم و نصب کردم ولی وقتی باز میکنم همون محیط اکسس باز میکنه برناممو. یعنی exe نشده برنامه.چرا؟

moalla
چهارشنبه 14 مهر 1389, 20:28 عصر
قرار نیست در نهایت یک exe‌تنها داشته باشید
بالاخره باز محیط اکسس بالا میاد
اون برنامه فقط فایل شما رو بسته بندی میکنه که به کسی برنامه رو میدید نگید اول اکسس نصب کن بعد این فایل رو استفاده کن. ستاپی که به شما میده یک اکسس رو پشت زمینه فقط برای اجرا نصب میکنه حتی اگه تو دستگاه طرف اکسسی از قبل نباشه.
اگه از محیط اکسس ناراضی هستید میتونید با یکسری ترفندهایی محیط اطراف رو مخفی کنید.
مثلا منوهای بالای اکسس برداشته بشه و منوهایی که شما دوست دارید بیاد
یا اصلا کادر اکسس دور فرمها نشون داده نشه
و ...
بگردید این تکنیکها رو تو همین فروم پیدا میکنید
موفق باشید

amir zahed
پنج شنبه 15 مهر 1389, 10:24 صبح
سلام دوست گرامی
بله میدونم این گفته هایی که شما فرمودید
من میخوام برنامه رو بصورت یک فایل اجرایی داشته باشم که کاربر نتونه به اصطلاح تو سورس برنامه دست ببره.البته من یه برنامه از فروم دانلود کردم به نام autoit-v3-setup. ولی نتونستم باهاش کار کنم.چند تا تایپیک هم دربارش خوندم ولی نتونست کمکم کنه.
موفق باشی

moalla
پنج شنبه 15 مهر 1389, 15:59 عصر
برید توی منوی database tools
و این گزینه: make accde
از برنامه شما فایلی میسازده که دیگه قابل دستکاری نیست