PDA

View Full Version : حرفه ای: طراحی منو

skflower
شنبه 10 مهر 1389, 12:37 عصر
سلام
میخوام با استفاده از کنترل Menu در ASP.NET 4 منویی رو با کد نویسی طراحی کنم که مشخصات زیر رو داشته باشه:
1- زیر منوها بتونن بصورت نامحدود اضافه بشن
2- تمامی آیتم ها از بانک اطلاعاتی بیان
3- قبل از اضافه کردن هر آیتم چک بشه که در سطح دسترسی (Role) کاربر هست یا نه.
4- ترتیب منوها در بانک اطلاعاتی ذخیره شده باشه و به همون ترتیب اضافه بشن

فیلدهای جدول بانک اطلاعاتیم هم بصورت زیره:
MenuID: آی دی آیتم
Index:ترتیب
Text: عنوان آیتم برای نمایش
Value: مقدار آیتم
URL: آدرس برای بعد از کلیک
Description:
RoleName: نام رول مورد نظر
ParentID: آی دی بالا منو

پیشاپیش ممنون از همکاریتون

titan_earth
شنبه 10 مهر 1389, 17:44 عصر
دوست عزیز به نظر من این کار با نرم افزار های کمکی انجام بدی هم در سهولت کار بهتر است و هم این که زمان کمتری را برای شما دارد .
اگر نرم افزار های کمکی و کم حجم خواستید برای بنده ایمیل خود را بفرستید تا برای شما میل بزنم

reza6966
یک شنبه 11 مهر 1389, 21:44 عصر
اگه میشه نرم افزار رو اینجا بذارید یا اسم نرم افزار رو اینجا بذارید تا همه استفاده کنند .... ؟؟؟؟!!!!!
ممنون

skflower
یک شنبه 11 مهر 1389, 23:23 عصر
دوست عزیز به نظر من این کار با نرم افزار های کمکی انجام بدی هم در سهولت کار بهتر است و هم این که زمان کمتری را برای شما دارد .
اگر نرم افزار های کمکی و کم حجم خواستید برای بنده ایمیل خود را بفرستید تا برای شما میل بزنم

دوست عزیز فکر میکنم منظور من رو اصلا متوجه نشدید. مشکل من طراحی منو نیست. اونو که با خود کنترل منوی ویژوال استادیو طراحی میکنیم و با css خوشگلش میکنم.

بحث من سر اینه که:
1- آیتمها با کد نویسی اضافه بشن نه بصورت دستی و از پیش تعیین شده
2- فقط آیتمهایی که در رول (سطح دسترسی) کاربر قرار دارند اضافه بشن. مثلاً منشی به منوی حسابداری دسترسی نداشته باشه و حتی نبیندش

skflower
دوشنبه 12 مهر 1389, 00:28 صبح
ممنون دوست عزیز ... اسمش که میشه گذاشت ???

Easy Button and Menu Maker Pro
فرق چندانی با بقیه نرم افزارهای طراحی منو نداره

skflower
دوشنبه 12 مهر 1389, 11:45 صبح

دوست عزیز فکر میکنم منظور من رو اصلا متوجه نشدید. مشکل من طراحی منو نیست. اونو که با خود کنترل منوی ویژوال استادیو طراحی میکنیم و با css خوشگلش میکنم.

بحث من سر اینه که:
1- آیتمها با کد نویسی اضافه بشن نه بصورت دستی و از پیش تعیین شده
2- فقط آیتمهایی که در رول (سطح دسترسی) کاربر قرار دارند اضافه بشن. مثلاً منشی به منوی حسابداری دسترسی نداشته باشه و حتی نبیندش

hasty0087
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 21:56 عصر
سلام .
من با این نرم افزار Easy button and menu maker دکمه ساختم، اما یه خط مورب قرمز روش می کشه، راه چاره چیست؟