PDA

View Full Version : مبتدی: نمایش عکس در فرمها

bahraman
یک شنبه 11 مهر 1389, 10:40 صبح
سلام خسته نباشید
یک سوال شاید راحت شاید هم سخت
یک لیست از افراد دارم که میخوام وقتی روی هر کدوم قرار می گیرم عکس اون فرد کنار صفحه نمایش داده بشه.
یک کوئری در پایین و چند تا کمبو برای فیلتر کردن این کوری در بالا فرمم اینجوری طراحی شده
ممنون میشم جواب بدین
با تشکر

emami.sie
یک شنبه 11 مهر 1389, 11:08 صبح
از اين نمونه استفاده كنيد...

bahraman
یک شنبه 11 مهر 1389, 14:13 عصر
ممنونم از این که فایل فرستادی
می دونی موقع باز کردن فرم ایراد دیباگ می گیره
مشکل من هم همون استفاده از اکتیو ایکس هست
می تونم از OLE استفاده کنم ولی نمی دونم تو فرم چطوری به صورت یک پیش نمایش درش بیارم مثل همون کادری که شما گذاشتی و بعد از بروس کردن تصویر توش نشون میده
ممنون میشم راهنماییم کنی

dadsara
یک شنبه 11 مهر 1389, 16:12 عصر
از اين نمونه استفاده كنيد...
سلام
دوست عزیز آیا امکان دارد نمونه ارائه شده را بگونه تغییر دهید که در جدول tbl_Customers_Pics نیازی به فیلدهای SFileName و SFileExtension نباشد و همچنین عکس در ریپورت مشاهده گردد
باتشکر

emami.sie
سه شنبه 13 مهر 1389, 08:00 صبح
سلام
اول بايد عرض كنم فايل نمونه كار من نيست و من فقط اون رو از آرشيوم براي نمونه قرار دادم...
و اينكه يه نمونه ديگه به نام picture قرار دادم كه اونم مي تونه بهتون كمك كنه...
يا علي

emami.sie
سه شنبه 13 مهر 1389, 08:05 صبح
سلام
دوست عزیز آیا امکان دارد نمونه ارائه شده را بگونه تغییر دهید که در جدول tbl_Customers_Pics نیازی به فیلدهای SFileName و SFileExtension نباشد و همچنین عکس در ریپورت مشاهده گردد
باتشکر

مي تونيد از نمونه زير كمك بگيريد

dadsara
سه شنبه 13 مهر 1389, 08:26 صبح
سلام
اول بايد عرض كنم فايل نمونه كار من نيست و من فقط اون رو از آرشيوم براي نمونه قرار دادم...
و اينكه يه نمونه ديگه به نام picture قرار دادم كه اونم مي تونه بهتون كمك كنه...
يا علي
ضمن تشکر از جنابعالی
1- لطفا کلمه عبور را جهت بهره برداری دوستان قید بفرمائید
2- در هر دو نمونه ارائه شده مسیر فایل ذخیره می شود در حالیکه بنده قصد داشتم خود فایل با شرایط اعلامس ذخیره شود
باتشکر

emami.sie
سه شنبه 13 مهر 1389, 09:08 صبح
ضمن تشکر از جنابعالی
1- لطفا کلمه عبور را جهت بهره برداری دوستان قید بفرمائید
2- در هر دو نمونه ارائه شده مسیر فایل ذخیره می شود در حالیکه بنده قصد داشتم خود فایل با شرایط اعلامس ذخیره شود
باتشکر

پسورد فايل picture --> 123 هستش ولي براي اينكه دوستان به سورس برنامه دسترسي داشته باشن قبل از باز كردن برنامه Shift رو نگه دارن

در مورد موضوع دوم هم از فايل نمونه كمك بگيريد. البته توضيح اينكه چون فايل اصلي فايل پيوست خيلي سنگسن بود من يه مقدار دست كاريش كردم و ممكنه يه سري باگ داشته باشه ولي موضوعي كه شما دنبالشيد فكر كنم در فرم و گزارش contact موجود باشه - البته اينم بگم با اين رويكرد حجم فايل خيلي مي ره بالا...
يا علي

dadsara
سه شنبه 13 مهر 1389, 11:11 صبح
سلام
آیا می توان کاری کرد که بعد از فشردن کلید عکس جدید Paint ویندوز باز نشود بلکه با استفاده از دکمه ای فایل مورد نظر را انتخاب کرد ؟
با تشکر مجدد

dadsara
سه شنبه 20 مهر 1389, 17:03 عصر
سلام
از دوستان اگر كسي راه حلي در اينخصوص دارد ارائه نمايد

Fatollah_ghazi
سه شنبه 20 مهر 1389, 19:30 عصر
با سلام چطوري ميشه اين عكسها رو توي گزارش هم آورد؟

dadsara
چهارشنبه 21 مهر 1389, 07:46 صبح
سلام
مهم نحوه و چگونگي ذخيره كردن مي باشد در اين صورت عكسها بدون نوشتن كدي در ريپورت نمايش داده مي شود

Fatollah_ghazi
چهارشنبه 21 مهر 1389, 18:14 عصر
خوب همون نحوه و چگونگي ذخيره كردن چطوريه ؟مثلا" ميشه كل عكسها رو درون يك پوشه گذاشت و برنامه در زمان نياز از آن آدرس عكس را در فرم و در گزارشات فراخواني كنه؟

Fatollah_ghazi
پنج شنبه 22 مهر 1389, 18:34 عصر
با سلام كسي نظري نداره؟؟

ali190
پنج شنبه 22 مهر 1389, 18:51 عصر
سلام
نمونه زیر را امتحان کنید!
یاعلی