PDA

View Full Version : ارسال ایمیل دسته جمعی ...

aminghaderi
یک شنبه 11 مهر 1389, 20:37 عصر
با سلام خدمت استادان و دوستان گرامی.
در یکی از سایت ها ، قرار است ، سیستم ارسال ایمیل گروهی قرار دهیم (بین 0.5 تا 1 میلیون ایمیل در روز یا در هفته) .
حالا از تمامی بزرگوان خواهش دارم ، راهنمایی کنند ، بهترین راه حل موجود رو پیدا کنم؟!
من برای انجام این کار ، می توانم از سرور ویندوز استفاده کنم ، ولی به نظر شما آیا از عهده هزینه پهنای باند و و هزینه استفاده بیش از حد مجاز منابع سرور بر می آیم؟؟؟؟ (وضعیت مادی خراب!)

از سرور لینوکس که پهنای باند و فضای Unlimited هست چطور؟؟؟
یه اسکریپت ارسال ایمیل بروی سرور قرار دهم و....
ولی یه مشکل اساسی با این موضوع دارم ، چون من نه لینوکس می دونم ، نه Php ؟!:افسرده:

از گوگل و یاهو هم می توانم استفاده کنم ، ولی مشکل اینجاست که مدیریت کاربران ندارند؟! (خیلی ضعیف کار کردند ، من یاهو رو تست کردم ، جمیل رو وقت نکردم؟!)

10 گروه دارم ، و می خوام برای هرکدام به صورت جداگانه ایمیل ارسال کنم ، درسانی می خوام یه مدیرت ، مدیران هم داشته باشه که بتونم حق دسترسی به یکی دو تا از دوستان بدم که در صورت عدم دسترسی من به سایت ، اون ها جای من ایمیل ارسال کنند ، و در سانی اعتماد یه قضیه خیلی پیچیده است ، برای همین می خوام اونها دستری به ایمیل ها هم نداشته باشند ، فقط مطلب ارسال کنند؟!:ناراحت:

به نظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminghaderi
دوشنبه 12 مهر 1389, 12:06 عصر
اساتید ، دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنند ، کارم لنگ این موضوع مانده است؟!؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
سرور اختصاصی می گن بگیرم ، اون چطوری هست؟؟؟
می گن باید خیلی مواظب باشم تا IP جزء BlackList نرود؟؟؟

salehbagheri
دوشنبه 12 مهر 1389, 14:04 عصر
راستش من تا حالا با چنين موضوعي بر نخوردم، بخاطر همين تجربه اي ندارم كه در اختيار شما بذارم ولي از يكي از دوستان شنيده بودم كه با يك نرم افزار اين كارها رو انجام ميداد.

در مورد Email Marketer جستجو كنيد.

البته يك نرم افزارهم پيدا كردم كه اسمش Nesox Email Marketer Business (http://www.nesox.com/en/email_marketer.asp) هست.