PDA

View Full Version : دسترسی به page از طریق lan

Behrouz1985
سه شنبه 13 مهر 1389, 10:42 صبح
با سلام خدمت دوستان
من می خوام صفحه ای رو که طراحی کردم از طریق lan بهش دسترسی داشته باشن. ولی دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم؟!
پروژمو هم که publish می کنم و توی پوشه www کپی می کنم ولی از طریق local هم نمی تونم بهش دسترسی داشته باشم و هر چی آدرسو می نویسم error می ده.
اساتید اگه کمک کنن ممنون می شم؛ موضوعه مرگ و زندگیه!(استخدام):عصبانی++:

alonemm
سه شنبه 13 مهر 1389, 11:02 صبح
دوست من :
اگه یک سرچ کوچیک بزنی کلی مطلب در همین باره توی همین تالار هست.
من خودم کلی پست درباره تنظیمات سرور IIS گزاشتم.

Behrouz1985
سه شنبه 13 مهر 1389, 11:06 صبح
اگه تنظیمات iis درست انجام بشه، می شه به صفحه از طریق lan دسترسی داشت؟:گیج:

alonemm
سه شنبه 13 مهر 1389, 14:01 عصر
بله دوست عزیز :
مثل از یک کامپیوتر دیگه که به شبکه متصل هست با زدن IP دستگاهیی که سرور IIS روش هست به سایت شما منتقل میشه.

mohsen musavi
سه شنبه 13 مهر 1389, 20:06 عصر
ابتدا فایل هاتو در wwwroot قرار بده.بعد در Control Panel، Administrative Tools ، IISManager برو و تنظیمات سایت رو قراربده.ابتدا اون سایت رو Share کن بعد از همون جا می تونی صفحات رو ببینی.از طریق IP هم می تونی از طریق LAN به اون سایت دسترسی پیدا کنی

raziee
سه شنبه 13 مهر 1389, 21:07 عصر
با سلام خدمت دوستان
من می خوام صفحه ای رو که طراحی کردم از طریق lan بهش دسترسی داشته باشن. ولی دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم؟!
پروژمو هم که publish می کنم و توی پوشه www کپی می کنم ولی از طریق local هم نمی تونم بهش دسترسی داشته باشم و هر چی آدرسو می نویسم error می ده.
اساتید اگه کمک کنن ممنون می شم؛ موضوعه مرگ و زندگیه!(استخدام):عصبانی++:

تنظیمات IIS رو انجام بده.
وقتی از طریق local بتونی با وارد کردن "localhost" در آدرس بار سایتت رو بالا بیاری مطمئن باش از طریق شبکه هم میتونی.
اگه تو لوکال تونستی از طریق شبکه با وارد کردن IP دستگاهت در آدرس بار میتونی سایتت رو ببینی.
اگه نشد. مطمئن بشو که شبکه برقرار هست.
اگه از نرمافزار های امنیتی استفاده میکنی اونها رو چک کن.