PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد جدوال , هنگام استفاده از ممبرشیپ

reza6966
سه شنبه 13 مهر 1389, 20:38 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
من واسه عضویت و ورود به سایت از ممبرشیپ خود ای اس پی استفاده می کنم
اما جداول که باید خود ای اس پی برای این کار ایجاد کند , ایجاد نمی شه :عصبانی++:
دوستان راهنمایی می کنند که واسه اینکه این جدول ها , ویژوال برای ما ایجاد کند , چه کاری باید کرد ؟؟؟؟:اشتباه:
ممنون می شم ...:خجالت:

raziee
سه شنبه 13 مهر 1389, 21:08 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
من واسه عضویت و ورود به سایت از ممبرشیپ خود ای اس پی استفاده می کنم
اما جداول که باید خود ای اس پی برای این کار ایجاد کند , ایجاد نمی شه :عصبانی++:
دوستان راهنمایی می کنند که واسه اینکه این جدول ها , ویژوال برای ما ایجاد کند , چه کاری باید کرد ؟؟؟؟:اشتباه:
ممنون می شم ...:خجالت:

بوسیله ی aspnet_regsql.exe میتونید این کار رو انجام بدید.

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 01:02 صبح
سوال اول : اسم سرور رو در ویزارد aspnet_regsql.exe چی باید وارد کنم ؟؟؟؟

سوال دوم : اگه این تیبل ها رو به وسیله aspnet_regsql.exe درون پروژه وارد کردم و چندی بعد یادم اومد که یک رول باید به پروژه اضافه کنم , و از قسمت Web Site Administration Tool رول اضافه کردم , دوباره باید از طریق aspnet_regsql.exe تیبل ها رو آپدیت کنم ؟؟؟؟

:ناراحت:

raziee
چهارشنبه 14 مهر 1389, 02:11 صبح
سوال اول : اسم سرور رو در ویزارد aspnet_regsql.exe چی باید وارد کنم ؟؟؟؟
این به شما مربوط میشه.
اگه میخواهید روی SqlServer لوکال انجام بشه:

.\ or .\express or local or locallost

سوال دوم : اگه این تیبل ها رو به وسیله aspnet_regsql.exe درون پروژه وارد کردم و چندی بعد یادم اومد که یک رول باید به پروژه اضافه کنم , و از قسمت Web Site Administration Tool رول اضافه کردم , دوباره باید از طریق aspnet_regsql.exe تیبل ها رو آپدیت کنم ؟؟؟؟
با کد نویسی این کار رو انجام دهید. متد های موجود در کلاس Roles برای مدیریت نقش های کاربری هستند.

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 02:50 صبح
من همه اون سرور هایی که گفتید رو امتحان کردم اما همشون وقتی بر روی قسمت دیتابیس کلیک می کنم این ارور می دهد .... لطفا کمک کنیییییییییییید:گیج:

raziee
چهارشنبه 14 مهر 1389, 12:03 عصر
من همه اون سرور هایی که گفتید رو امتحان کردم اما همشون وقتی بر روی قسمت دیتابیس کلیک می کنم این ارور می دهد .... لطفا کمک کنیییییییییییید:گیج:

SQLServer رو سیستمتون نصب دارید؟
اگه دارید چه ورژنی؟
اگه express هست باید کلمه ی express رو اضافه کنید.
نقطه و \ به localhost اشاره میکنه.
یکی از کانکشن استرینگ های معمولیتون رو ببینید. همون رو جایگزین کنید.

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 14:35 عصر
SQLServer رو سیستمتون نصب دارید؟
اگه دارید چه ورژنی؟

Microsoft SQL Server 2008

یکی از کانکشن استرینگ های معمولیتون رو ببینید. همون رو جایگزین کنید.
با ابن سرور الان کار می کند
.\SQLEXPRESS
خیلی ممنون

اما یه سوال دیگه : از بین این دیتابیس هایی که به من نشان می دهد , [master,msdb,model,tempdba]
به من نشان می دهد , که هیچ کدامشان دیتا بیس اصلی پروژه من نیست ... برای اینکه دیتابیس اصلی پروژه به این لیست اضافه شود , چه کاری باید کرد ؟؟؟؟
بازم ممنونم که کمک کردید

raziee
چهارشنبه 14 مهر 1389, 15:29 عصر
اما یه سوال دیگه : از بین این دیتابیس هایی که به من نشان می دهد , [master,msdb,model,tempdba]
به من نشان می دهد , که هیچ کدامشان دیتا بیس اصلی پروژه من نیست ... برای اینکه دیتابیس اصلی پروژه به این لیست اضافه شود , چه کاری باید کرد ؟؟؟؟
بازم ممنونم که کمک کردید

باید تمام دیتابیس هایی رو که بوسیله ی Managment Studio میبینید در این برنامه هم ببینید.
اگر نیست connect صحیح انجام نشده.

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 15:55 عصر
من این دیتا بیسم رو از توی ویژوال ساختم و این دیتابیس در جای دیگه (مثل SQL ) وارد نشده , الان هم این دیتابیس من رو نمیشناسه ....
فقط این [master,msdb,model,tempdba] چدتا در دیتابیس aspnet_regsql.exe , نمایش داده می شود
آیا برای اینکه دیتابیس های دیگه من رو بشناسه , باید دیتابیس های خود را در جای دیگری نیز معرفی کنم ؟؟؟ (چون این دیتابیس پروژه من فقط در ویژوال ایجاد شده )

raziee
چهارشنبه 14 مهر 1389, 16:01 عصر
من این دیتا بیسم رو از توی ویژوال ساختم و این دیتابیس در جای دیگه (مثل SQL ) وارد نشده , الان هم این دیتابیس من رو نمیشناسه ....
فقط این [master,msdb,model,tempdba] چدتا در دیتابیس aspnet_regsql.exe , نمایش داده می شود
آیا برای اینکه دیتابیس های دیگه من رو بشناسه , باید دیتابیس های خود را در جای دیگری نیز معرفی کنم ؟؟؟ (چون این دیتابیس پروژه من فقط در ویژوال ایجاد شده )
خوب دیتابیستون رو به SQL اتچ کنید.
بعدش میتونید ببینید.

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 16:05 عصر
باید تمام دیتابیس هایی رو که بوسیله ی Managment Studio میبینید در این برنامه هم ببینید.

میشه راجب Managment Studio توضیح بدید ؟؟؟ من منظورتون رو متوجه نشدم ... Managment Studio موقع نصب ویژوال استدیو نصب نمی شود ؟؟؟ اگر نه باید جداگانه تهیه کنم و نصب کنم ؟؟؟؟
و این برنامه چه کاری رو انجام می دهد ؟؟؟

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 16:07 عصر
من در این مورد کاملا مبتدی هستم ... میشه راهنمایی کنید چطور باید دیتابیسم رو اتچ کنم ؟؟؟
به وسیله چه برنامه ای ؟؟؟؟

خیلی خیلی ممنونم

raziee
چهارشنبه 14 مهر 1389, 16:55 عصر
میشه راجب Managment Studio توضیح بدید ؟؟؟ من منظورتون رو متوجه نشدم ... Managment Studio موقع نصب ویژوال استدیو نصب نمی شود ؟؟؟ اگر نه باید جداگانه تهیه کنم و نصب کنم ؟؟؟؟
و این برنامه چه کاری رو انجام می دهد ؟؟؟

من در این مورد کاملا مبتدی هستم ... میشه راهنمایی کنید چطور باید دیتابیسم رو اتچ کنم ؟؟؟
به وسیله چه برنامه ای ؟؟؟؟
SQL Server رو بگیرید و نصب بکنید.
برای کار با پایگاه داده ی SQL نرم افزار Sql Server Managment Studio هست.
بعد از نصب این برنامه میتونید دیتابیستون رو Attach , Restore,... کنید

reza6966
چهارشنبه 14 مهر 1389, 21:22 عصر
من با darg & drop یک یک کنترل create user wizard در صفحه انداختم , و پس از ساختن اولین یوزر یک دیتابیس در پوشه app data , ساخته شد
تنها کاری که نیاز بود انجام بدم , اون دیتابیس رو در پروژه و در فولدر app data ایمپرت کنم

ممنون از شما دوست عزیز که وقتت رو واسه جواب دادن گذاشتی