PDA

View Full Version : شبکه کردن 2 کامپیوتر دور از هم

mahdi68
پنج شنبه 15 مهر 1389, 21:59 عصر
سلام
دوستان میشه منو راهنمایی کنید که بتونم 2 تا کامپیوتر دور از هم با هم شبکه کنم , میخوام با ریموت دسکتاب با یکی از کامپیوتر ها اون یکی کنترل کنم . باید چی کار کنم ؟
متشکرم

razeghi_loved
جمعه 16 مهر 1389, 00:08 صبح
کار شما کدوم هست شبکه کردن یا دیدن و ریموت شدن
اگر ای پی ثابت ندارید از team viewer می تونی استفاده کنی هم شبکه می تونی بکنی با هم می تونی ریموت کنی
البته نرم افزار زیاد بسته به نوع کار شما داره و اینکه آیا ای پی شما ثابت هست یا نه
اگر ای پی ثابت داری می تونی از ریموت خود ویندوز هم استفاده کنی و درایوهای خودتو وقتی ریموت می شه به سیستم دیگه داشته باشی برای اینکه فایلی جا به جا کنی

mahdi68
جمعه 16 مهر 1389, 00:50 صبح
IP ثابت ندارم . من میخوام با ریموت دسکتاپی که رو خود ویندوز هست از کامپیوتر خونم کامپیوتری که تو محل کارم هست کنترل کنم (روش برنامه نصب کنم , پاک کنم , به درایو هاش دسترسی داشته باشم و .... ) . تو آموزش ریموت دسکتاپ خوندم که باید دوتا کامپیوتر تو یه شبکه باشن . ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید

mahdi68
جمعه 16 مهر 1389, 01:11 صبح
من نرم افزار teamViewer نصب کردم ولی نتونستم تست کنم . آیا تنها کاری که باید انجام بدم ID اونیکی سیستم وارد کنم ؟ بعد این کار میتونم همه این کارایی که گفتم انجام بدم ؟ با تنظیمات خاصی داره ؟

MEhdi Sobhani
جمعه 16 مهر 1389, 02:33 صبح
من نرم افزار teamViewer نصب کردم ولی نتونستم تست کنم . آیا تنها کاری که باید انجام بدم ID اونیکی سیستم وارد کنم ؟ بعد این کار میتونم همه این کارایی که گفتم انجام بدم ؟ با تنظیمات خاصی داره ؟
سلام
بله
باید آیدی اون سیستم دیگه رو وارد کنید و بعد هم پسورد اون رو .
امتحان نکردم تا بحال ولی به احتمال زیاد تمام اون کارها رو میشه انجام بدید چون خود طرف لاگ اف نمیشه و شما همزمان با خودش و همون یوزر داخل کامپیوترش هستید .

rezamoini
جمعه 16 مهر 1389, 06:48 صبح
سلام
شما میتونید با team viewer برید رو سیستم و بعد از طریق dropbox داده هاتونو share کنید

razeghi_loved
جمعه 16 مهر 1389, 11:03 صبح
شما وقتی به سیستم طرف وصل شدید بالای صفحه چندیدن گزینه وجود داره یکی از اونها ارسال فایل هست وقتی می زنی یه صفحه باز می شه که به دو قسمت تقسیم شده یکی برای درایوهای شما و یکی برای درایوهای سیستم مقابل حالا به راحتی می تونی فایل جابه جا کنی
در ضمن حتماً برو نسخه کرک شده اش رو پید کن چون بعد از چند روز از کار می افته و دیگه نمی تونی باهاش کار کنی
شما یکم با اون منوی بالای کار کن تنظیمات جالبی داره