PDA

View Full Version : سوال: امکان تذکر قبل از ارسال پست!

Saeed_m_Farid
شنبه 17 مهر 1389, 12:56 عصر
با تشکر از زحمات مدیران و تحمل دردسرهایی که ما کاربران براتون ایجاد می کنیم (مخصوصاً جدیداً!)
یه سوال داشتم، اونم اینکه نمیشه یه کاری کرد که موقع ارسال پست (یا حداقل وقتی پیش نمایش می زنیم) یه اخطاری، تذکری، توجه ای چیزی بیاد که مثلاً بگه کاربر گرامی :
"در این مدت که شما داشتی متن ات رو تایپ میکردی، فلان پست (یا n پست) خلق شده! آیا مایلید ادامه بدید؟"
راستش خیلی بد میشه بعضی وقتها، آدم کلی چرت و پرت مینویسه تو پاسخ یکی، بعد می بینه قبلش موضوع توسط یک کاربر دیگه بیان شده یا به بیراهه کشیده شده یا جوابش از پست مزبور بهتر بوده و ... درسته آدم میتونه پستش رو حذف کنه، ولی خوب من دیدم که همچین امکانی تو خیلی از فرومها هست.
نمیدونم ولی فکر کنم قبلاً هم این درخواست مطرح شده بود و من اصلاً نمی دونستم باید دنبال چی بگردم ببینم همچین چیزی مطرح شده یا نه؟ ضمناً از قدیم گفتن : "کار نیکو کردن، از پر کردن است." دعوا نکنید که چرا تکراری هست :چشمک:
ممنون از توجهتون

syntiberium
شنبه 17 مهر 1389, 15:24 عصر
فکر خوبی هست اما بدون این کار هم می شه مشکل را حل کرد . فقط کافیه قبل از اینکه پست را ارسال کنید از داخل تب تالار مورد نظر یک تب جدید برای تاپیک مورد نظر باز کنید و ببینید زمانی که شما در حال نوشتن بودید چه پست هایی اضافه شده و اگر موردی نبود سریعا پست را ارسال کنید .

jalalx
شنبه 17 مهر 1389, 22:14 عصر
سایت هایی مثل StackOverFlow.com به کمک Ajax از این کارا می کنن!!! اگه اینجا هم یکمی از Ajax استفاده کنن بد نیست. نه فقط در این مورد!

Saeed_m_Farid
یک شنبه 25 مهر 1389, 22:53 عصر
آیا امکان بررسی این درخواست توسط مدیران محترم سایت وجود دارد؟
با اجازه شما مدیران عزیز، بنده هر 10 روز یکبار این پست رو تکرار می کنم تا صندوق پیشنهادات خودتون رو هم یک نگاهی کرده باشید ...

موفق باشید.