PDA

View Full Version : ورود اطلاعات بکمک datagridview

farzad3333
شنبه 17 مهر 1389, 18:59 عصر
با سلام
من در بانک اطلاعاتی که دارم می نویسم نمی خوام که کاربر اطلاعاتشو با Textbox ها وارد کنه بلکه می خوام درون datagridview اطلاعات وارد بشن من موفق به این کار شدم یعنی اطلاعات را می شه وارد کرد اما مشکل من اینه که وقتی از برنامه خارج می شم و دوباره وارد برنامه می شم اطلاعات قبلی نیست اصلا وارد دیتابیس نشده .
من نمی دونم این دستور insert رو باید تو کدوم رویداد بنویسم یعنی من این دستور insert رو الان تو رویداد gridview_currentrowchanging دارم می نویسم که این اتفاق می افته .
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
با تشکر

Sirwan Afifi
شنبه 17 مهر 1389, 19:43 عصر
سلام دوست عزیز
تو پراپرتی های کنترل گرید ویو چند تا پراپرتی هست که با True کردنشون می تونی اجازه ورود اطلاعات رو به کاربر بدی من الان حضور ذهن ندارم ولی خودت یه نگاه بنداز ببین پیدا می کنی؟
بعد از اون محتویات گریدویو رو توی یه Dataset بریز و در نهایت دیتاست رو تو بانک ثبت کن.

mmd2009
شنبه 17 مهر 1389, 20:44 عصر
با سلام

این یک مثال رو ببین امیدوارم به کارت بیاد

farzad3333
یک شنبه 18 مهر 1389, 10:38 صبح
با تشکر فراوان از شما دوستان
من این فایلی رو که گذاشته بودید دیدم ولی من اینطور نمی خوام . منظور من این بود که با رفتن کاربر به سطر جدید این اطلاعات خودبخود درون بانک اطلاعاتی ذخیره شود و دیگر نیازی نباشد که برای ذخیره کردن دوباره دکمه ی save فشرده شود در این مورد که شما نوشتید مثل برنامه ی من سطرها اضافه می شه اما با خروج از برنامه تا وقتی دکمه رو نزدید ذخیره نمی شه اگه ممکنه برای حل این مسئله یه راهنمایی کنید ممنون می شم

mmd2009
یک شنبه 18 مهر 1389, 11:16 صبح
خب دوست عزیز بقیه ایونت هارو چک کنن ببین چطوریه مثلا رویداد RowLeave میتونه بهت کمک بکنه.

ahmadnik
جمعه 14 خرداد 1395, 03:11 صبح
با سلام

این یک مثال رو ببین امیدوارم به کارت بیاد
اگه ممکنه این فایل رو واسم ایمیل کنید
Ahmadnik@gmail.com