PDA

View Full Version : سوال: برنامه اتوماسیون اداری

alipoor123@gmail.com
یک شنبه 18 مهر 1389, 08:04 صبح
سلام به همه دوستان برنامه نویس
یك پروژه اكسس دارم كه می‌خواهم اطلاعات كامل را درون فرم پر كنم و بعد بازدن كلید گزارش یك فایل word باز شود كه حاوی اطلاعات وارد شده در فرم باشد مانند نام و نام خانوادگی
لطف كنید و به من بگویید چطور می‌توانم این كار را بكنم

bita_ziba77
یک شنبه 18 مهر 1389, 08:24 صبح
سلام به همه دوستان برنامه نویس
یك پروژه اكسس دارم كه می‌خواهم اطلاعات كامل را درون فرم پر كنم و بعد بازدن كلید گزارش یك فایل word باز شود كه حاوی اطلاعات وارد شده در فرم باشد مانند نام و نام خانوادگی
لطف كنید و به من بگویید چطور می‌توانم این كار را بكنم

با سلام
شما يك گزارش به فرمت دلخواهتان ساخته ، سپس يك كليد در گزارش خود قرار داده و سپس يك ماكرو به آن تخصيص دهيد .
در نهايت در ماكروي مذكور در بخش Action گزينه output to را انتخاب نموده و از پايين صفحه نام گزارش خود را انتخاب نموده و سپس ماكروي خود را ذخيره نماييد.
حالا هر هنگام كه كليد مربوطه در گزارش را فشار دهيد پنجره اي به نمايش در مي آيد كه چندين فرمت جهت خروجي به شما مي دهد.

با تشكر

alipoor123@gmail.com
یک شنبه 18 مهر 1389, 09:19 صبح
با سلام
شما يك گزارش به فرمت دلخواهتان ساخته ، سپس يك كليد در گزارش خود قرار داده و سپس يك ماكرو به آن تخصيص دهيد .
در نهايت در ماكروي مذكور در بخش Action گزينه output to را انتخاب نموده و از پايين صفحه نام گزارش خود را انتخاب نموده و سپس ماكروي خود را ذخيره نماييد.
حالا هر هنگام كه كليد مربوطه در گزارش را فشار دهيد پنجره اي به نمايش در مي آيد كه چندين فرمت جهت خروجي به شما مي دهد.

با تشكر

ممنون از پیشنهادتون اما مشكل اینجا است كه یك فرم مخصوص درون word دارم و می‌خواهم نام و نام خانوادگی و مشخصات فردی درون آن فرم قرار گیرد - مثل mailings درون word

Fatollah_ghazi
یک شنبه 18 مهر 1389, 18:17 عصر
با سلام شما ميتونيد فرمتونو درون يك گزارش اكسس ايمپورت(منظورم همون كپي ) كنيد سپس روي اون صفحه فيلدهاي لازم را بچينيد.