PDA

View Full Version : سوال: دلیل بارگذاری دیرهنگام تعداد زیادی TextBox

ji ming u
دوشنبه 19 مهر 1389, 11:20 صبح
سلام
من توی برنامه ام از تعدا زیادی تکست باکس استفاده کردم که صحفه با تاخیر لود میشه و بعدش هم تکست باکس ها یک به یک و با تاخیر در صحفه نمایش داده میشه.
چیکار کنم تا تکست باکسها همزمان و با تاخیر کمتر نمایش داده شوند.:متفکر:

mmd2009
سه شنبه 20 مهر 1389, 00:05 صبح
با سلام

یه کم در مورد کارتون بیشتر توضیح بدید. مگر چندتا تکست باکس هستند که با تاخیر داده ها رو نمایش میدن

ایا منظورتون اینه که برنامه کند کار میکنه؟ اگر اینطوریه از یک ریسمان میتونید استفاده بکنید که این تغییر رو احساس نکنید. ولی به هر حال توضیح بیشتری بدید شاید روش های بهتری هم باشد. یا اگر تونستید یک مثال از اون برنامتون رو هم قرار بدید

موفق باشید

syntiberium
سه شنبه 20 مهر 1389, 00:09 صبح
شاید اگه textbox ها را به صورت runtime بسازید این مشکل برطرف بشه فقط یخورده کارتون سخت تر می شه .

cardano7
سه شنبه 20 مهر 1389, 03:04 صبح
تعداد زیاد TextBox مسلما صفحه را کند می کنه اما فکر نکنم اون قدرا که شما میگید. اگه ایراد نداره برنامه یا قطعه کد مربوطه را اینجا بگذارید تا ببینیم چقدر طول می کشه، مشکلش چیه و آیا با DoubleBuffer کردن حل میشه ....

cardano7
پنج شنبه 22 مهر 1389, 06:39 صبح
چقدر خوبه که بعد از اینکه سوالی می پرسید،
اولا، سوال خودتان رو پیگیری کنید و نیمه کاره رها نکنید.
ثانیا، نتیجه ی کار رو هم اعلام کنید تا دیگر دوستان با مشکل مشابه که ممکنه یک سال دیگه سرچ کنند و تاپیک شما رو ببینند، کارشون راه بیفته. و نیازی نباشه که سوال رو دوباره بنویسند.

این مشکلیه که با تمام تازه واردها داریم. حالا از تشکر نکردن ها و مسائل دیگرشون که بگذریم ...