PDA

View Full Version : آي پي ها هر روز تغيير مي كند

mahdi_107
سه شنبه 20 مهر 1389, 06:49 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز

من 3 عدد DVR دارم كه براي هركدومشون يك آي پي دارم
براي 3 آي پي يك يوزر و پسورد تعريف شده (توسط سرويس دهندهADSL)
حالا من مي خواستم بدونم آي پي ها رو چطور در مودمم تعريف كنم تا ثابت بمونه و تغيير نكنه (مودم asus)
در حال حاظر تصوير دوربين ها را هم در شبكه داخلي دارم هم با اينترنت فقط هر روز آي پي دي وي آر ها در اينترنت تغيير مي كنه

من در زمينه شبكه مبتدي هستم لطفا راهنمايي بفرماييد

sabajamalian
سه شنبه 20 مهر 1389, 15:23 عصر
اگه منظورتون IP های valid هست که ISP به شما داده، باید از خود ISP تون IP های static خریداری کنید.

mahdi_107
چهارشنبه 21 مهر 1389, 06:30 صبح
با تشكر

آي پي هايي كه گفتم استاتيك هستند (طبق گفته مسئول ISP)

sabajamalian
چهارشنبه 21 مهر 1389, 14:30 عصر
شما IP های Valid روی مدمتون رو خودتون نمی تونین عوض کنید چون از ISP تنظیم میشن. اگه static خریدید ولی الان داره عوض می شه به ISP تون اطلاع بدین.

محمد حسن
شنبه 24 مهر 1389, 12:17 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز

من 3 عدد DVR دارم كه براي هركدومشون يك آي پي دارم
براي 3 آي پي يك يوزر و پسورد تعريف شده (توسط سرويس دهندهADSL)
حالا من مي خواستم بدونم آي پي ها رو چطور در مودمم تعريف كنم تا ثابت بمونه و تغيير نكنه (مودم asus)

در مودم Ip تعریف نمیکنند
ip را بر روی dvr یا برروی کارت شبکه ست میکنند
اگر سرویس چند static ip از ISP دارید تنظیمات متفاوت است

mahdi_107
سه شنبه 27 مهر 1389, 15:04 عصر
با تشكر از دوستان

لازم بذكر است مودم pppoe تنظيم و به سويچ وصل شده است حالا ما dvr ها را به سويچ وصل كرده و PPPOE آن را نيز فعال و يوزر پسورد را در هر كدام وارد كرديم (4يوزر توسط ISP تعريف شده)
DVR ها دو آي پي مي گيرند بدين صورت كه آي پي كه دستي وارد شده در شبكه داخلي معتبر بوده سپس همان آي پي خود به خود تغيير مي كند و از رنج آي پي هاي ISP تصادفي روي آن مي نشيند (البته آي پي كه دستي وارد شده در شبكه داخلي شناسايي مي شود)
آي پي كه در dvr ها وارد ميشود خود به خود روزانه تغيير مي كند

اگر توضيحاتم مبتديانه يا اشتباه بود ببخشيد ولي اگر راهي بذهنتان رسيد ياري فرماييد

DVR ها توسط اينترنت و با همان IP كه تصادفي روي آن نشته بي هيچ مشكلي باز مي شود