PDA

View Full Version : غیر فعال سازی تایمر

Zero Defect
سه شنبه 20 مهر 1389, 17:44 عصر
ضمن سلام

در رویه های قفل گذاری , ممکنه اقدام به استفاده از تایمر بشه

در صورت امکان میزان اثر گذاری این روش استفاده از تایمر در داخل فایل Timer Counter Fixed رو بررسی و اعلام نظر بفرمایید ( در نمونه Timer Counter Standard از یک کنترل تایمر به همون شیوه معمول استفاده شده و هدف بحث نیست )

هدف از این CrackMe غیر فعال سازی تایمر به صورت کامل هستش

لطفا مقایسه ای از میزان اثر گذاری این روش و روش معمول موجود در فایل Timer Counter Standard نیز به عمل بیارید ( ترجیحا بر مبنای امتیاز )

ممنون از توجهتون و زمانی که صرف میکنید

موفق باشید

Raham
پنج شنبه 22 مهر 1389, 14:35 عصر
با سلام
تلاش شما قابل تقدیر اما بازم خب آدمیه دیگه:لبخند:

میزان سختی:
Standard: یک از 10
Fixed: یک از 10

زمان مورد نیاز حدود 30 ثانیه:چشمک:

موفق باشیم

Zero Defect
پنج شنبه 22 مهر 1389, 18:17 عصر
سلام دوست من Raham عزیز

نمونه Fixed تایمرش غیر فعال نشده

کد رو خیلی ساده نوشتم چرا که هدف تنها بررسی یک روش فرخوانی تایمر بود , ولی قاعدتا امتیاز نمونه Standard و Fixed نباید یکی میشد ( که انشا ا... نخواهد شد )

البته نمونه توسط یکی از دوستان کرک شد که از طریق پیغام خصوصی به بنده اعلام کردند , در همین جا مجددا ازشون تشکر میکنم

ممنونم از زمانی که صرف کردید

Raham
پنج شنبه 22 مهر 1389, 18:29 عصر
نمیدونم قضیه چیه ولی رو سیستم من Disable شده.

Zero Defect
پنج شنبه 22 مهر 1389, 18:34 عصر
نمیدونم قضیه چیه ولی رو سیستم من Disable شده.

سلام

مطمنن باشید روی سیستم شما هم Disable نشده , مجددا بررسی کنید متوجه خواهید شد .

پس از اینکه موفق شدید راهنما رو اعلام میکنم

ممنون

Raham
پنج شنبه 22 مهر 1389, 19:27 عصر
با سلام

دو فایل ضمیمه قرار دادم
1.فایل Patch شده که روش دیگه
2.فیلم از اجرای برنامه و غیر فعال بودن تایمر

دوستان توجه داشته باشن بجای ایجاد آبجکت بهتر هستش بین Object ها رابطه برقرار کنید.
همگی موفق باشیم
یا حق

Zero Defect
پنج شنبه 22 مهر 1389, 19:46 عصر
سلام Raham عزیز

امتیاز تغییری نکرد ؟ چون دیگه فکر میکنم برای نمونه دوم علاوه بر زمان 30 ثانیه اولیه به اندکی زمان دیگه نیاز هستش ؟ :چشمک:

حالا برای اینکه همگی مطمئن بشیم که نمونه اولتون کرک نشده بود :

در مسیر زیر و در داخل رجیستری یک سوییچ در داخل تایمر معرفی شده بود که شما اگر تایمر رو غیر فعال نکرده بودید ( درخواست اصلی ) و تنها به یک Patch کردن اکتفا میکردید , قابل ردیابی بود

HKEY_CURRENT_USER\Software\VB and VBA Program Settings\123\123

سوییچ رو پاک کنید , در نمونه اول مجددا ایجاد میشه که نمایانگر غیر فعال نبودن تایمر هستش

حالا شما فکر کنید مشابه همین کار رو برنامه نویس در داخل فایل خودش هم در بخشهای کنترلی انجام بده , اونوقت کرکر در صورتی که عملیات رو به صورت کامل چک نکنه ممکنه کرک رو به صورت نیمه کاره رها کرده باشه

..........

از روش Hook کردن MSVBVM60 استفاده کرده بودم به همراه اضافه کردن کنترل به صورن Runtime

موفق باشید

mansour01
جمعه 23 مهر 1389, 01:03 صبح
با سلام
اگر مقدور هست سورس رو هم برای بررسی بیشتر قرار بدید . البته در صورت امکان ، متشکرم

Zero Defect
جمعه 23 مهر 1389, 08:45 صبح
با سلام
اگر مقدور هست سورس رو هم برای بررسی بیشتر قرار بدید . البته در صورت امکان ، متشکرم

سلام

سورس کد ضمیمه شد