PDA

View Full Version : کار با فایل های صوتی (wav)

Ahmad-VB
پنج شنبه 03 مهر 1382, 05:04 صبح
سلام دوستان
اول باید به خاطر جسارتی که تو موضوع سوال شد عذر خواهی کنم.چون واقعا بعید می دونم تو تالار دیتا بیس کسی بتونه جواب این سوال رو بده.
اما سوال اینه که چطوری میشه توی ویژوال بیسیک دو تا فایل صوتی با فرمت wav رو به هم متصل کرده. یا حداقل چطوری میشه به فایلهای صوتی افکت داد.
البته بدون دایرکت ایکس.
با تشکر, احمد :wink:

sh
پنج شنبه 03 مهر 1382, 14:56 عصر
سلام برای تبدیل دو فایل به یک فایل بهترین راه فکر کنم این باشه ه فایلها رو تو مد باینری بازکنی و یکی یک بخونی و و بعد فایل بعدی رو و در مجوع اونا رو توی یه فایل بریزی پشت سر هم یعنی با یه تابع کوچولو

برای سوال دوم والا فکر نمی کنم به کار کسی بخوره تو عالم برنامه نویسی زیاد روی این مسائل تکیه کنه ولی من یه مسال کامل در ویژوال بیسیک شش برای همه جور افکتی داشتم که با توابه api بود اگه پیدا کردم میذارم اینجا

با تشکر

شهریار

Ahmad-VB
جمعه 04 مهر 1382, 05:37 صبح
سلام برای تبدیل دو فایل به یک فایل بهترین راه فکر کنم این باشه ه فایلها رو تو مد باینری بازکنی و یکی یک بخونی و و بعد فایل بعدی رو و در مجوع اونا رو توی یه فایل بریزی پشت سر هم یعنی با یه تابع کوچولو

اگر بشه خوبه.

برای سوال دوم والا فکر نمی کنم به کار کسی بخوره تو عالم برنامه نویسی زیاد روی این مسائل تکیه کنه ولی من یه مسال کامل در ویژوال بیسیک شش برای همه جور افکتی داشتم که با توابه api بود اگه پیدا کردم میذارم اینجا

با تشکر

شهریار
اینو دیگه شوخی کردیها .چطور انواع و اقسام برنامه های اجرای صوت رو مگر ندیدی برای اینا برنامه نویسی نکردن :) :!:
شهریار جان اگر پیداش کردی حتما بهم برسونش.
متشکرم

mr_esmaily
جمعه 04 مهر 1382, 15:07 عصر
منم مشتاقم بدونم :wink:

Voldemort
یک شنبه 06 مهر 1382, 23:27 عصر
عزیز حالا نمی شود از DirectX استفاده کنی. به عنوان منبع کتابهایی (دقیقا دو کتاب) در بازار هست. تازه می توانی از سایت زیر هم کمک بگیری. سایت فوق العاده ای است.
http://directx4vb.com