PDA

View Full Version : سوال: کار با label printer در دلفی

sabajamalian
پنج شنبه 22 مهر 1389, 11:33 صبح
سلام دوستان

در قسمتی از نرم افزارم نیاز به چاپ یه سری خروجی از طریق label printer دارم. برای این کار می خوام که خروجی ها رو از طریق Quick Report مدون و تنظیم کنم و سپس خروجی Quick Report رو به label printer بدم. اما این کار یکم سخت و وقت گیره. آیا راه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید برای تنظیم کاغذ برای چاپ بوسیله label printer ؟ آیا کامپوننت خاصی در این زمینه موجود هست؟!

با تشکر

ariobarzan
پنج شنبه 22 مهر 1389, 15:10 عصر
ببخشید شما با Label Printer کارمی کنید؟ چون من تو چندتا پست قبلی چند تا سوال کردم
اگه ممکنه به سولات ما هم نیم نگاهی بنداز:خجالت:
من با فست ریپورت دیتا رو به بارکد تبدیل میکنم و استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی نداشتم
اگه در این مورد کمکی از ما بر میاد بفرمایید

sabajamalian
پنج شنبه 22 مهر 1389, 16:07 عصر
من با فست ریپورت دیتا رو به بارکد تبدیل میکنم و استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی نداشتم

شما از چه نسخه ای از فست ریپورت استفاده می کنید؟ از quick report راحت تره؟ قیمت fast report چقدره؟ توی ایران از چه طریقی قابل خریداری هست؟

با تشکر

alinikaein
پنج شنبه 22 مهر 1389, 20:33 عصر
شما از چه نسخه ای از فست ریپورت استفاده می کنید؟ از quick report راحت تره؟ قیمت fast report چقدره؟ توی ایران از چه طریقی قابل خریداری هست؟

با تشکر

ببخشيد، شما Quick Report را خريداري كرديد مگه؟

مي‌تونيد از اينترنت پيدا كنيد نسخه‌هاي كاف.ر.كاف شده را.

در جواب سؤال‌تون، هم اگه نخواهيد Report را تنظيم كنيد، پس مي‌خواهيد چي كار كنيد؟ فكر نمي‌كنم راهي به جز راه دستي براي اين كار باشه. البته شما كامل توضيح نداديد.

ولي در صورتي كه منظورتون اينه كه خروجي شما قراره براي كاغذها با ابعاد مختلف چاپ بشه، مي‌تونيد برخي از خصوصيات گزارش مثل Align و... را تنظيم كنيد كه كار تميزتر بشه و فقط ابعاد كاغذ را تغيير بديد.

يا اين كه مي‌تونيد خودتون يك تكه برنامه يا كامپوننتي بنويسيد كه گزارش اختصاصي شما را توليد كنه.

يا حتي مي‌تونيد به جاي استفاده از كامپوننت‌هايي كه كار تهيه گزارش را انجام مي‌دهند، خودتون با استفاده از يونيت Printer و دستورات مربوطه، گزارش‌تون را تهيه كنيد. در اين صورت شايد اول كار با مشكل مواجه بشيد، ولي مي‌تونيد تكه برنامه، يا كامپوننتي تهيه كنيد كه بعداً كار شما را بسيار (بسيار زياد) راحت كنه.

يا علي... موفق باشيد...

ariobarzan
جمعه 23 مهر 1389, 00:22 صبح
من با نسخه FastReport 4.7.3
کار میکنم
فست ریپورت که خیلی قدرتمنده و امکانات فوق العاده ای هم داره
مقایسه با سایر ابزار های گزارش گیری رو باید اساتیدی که با همه اونها کار کردند نظر بدند
به هر حال من که از فست ریپورت راضی هستم و تا حالا هر کاری خواستم جواب داده
شما هم یه امتحانی بکن