PDA

View Full Version : برنامه ip spoofing

samira2008
پنج شنبه 22 مهر 1389, 16:09 عصر
سلام دوستان. من در زمينه برنامه هاي تحت شبكه كار نكردم و هيچ اطلاعي ندارم اما يكي از دوستانم از من خواسته يه برنامه براي ip spoofing براش پيدا كنم البته نه برنامه آماده در واقع سورس رو مي خواد. مي خواستم ببينم شما برنامه اي رو در اين رابطه سراغ ندارين و آيا اينكه نوشتن همچين برنامه اي سخته و من با مطالعه چند روزه در اين زمينه مي تونم اين برنامه رو بنويسم

flash118
پنج شنبه 22 مهر 1389, 20:46 عصر
دوست عزیز با سلام
خدمتتون باید چندنکته رو خاطر نشان کنم این برنامه که شما مد نظرتون هست برنامه سطح متوسط هست طبعا باید اطلاعات عمومی در مورد پورت ها براتون لازم هست البته اگه نوع شبکه کاری تون و اتصالات وکلا هدف کلی رو اگه تو یه بازه معین کنید میشه یه کارهایی براتون کرد البته بستگی به فعالیت خودتون هم داره که چقدر پیگیرش باشین

samira2008
پنج شنبه 22 مهر 1389, 22:06 عصر
دوست عزیز با سلام
خدمتتون باید چندنکته رو خاطر نشان کنم این برنامه که شما مد نظرتون هست برنامه سطح متوسط هست طبعا باید اطلاعات عمومی در مورد پورت ها براتون لازم هست البته اگه نوع شبکه کاری تون و اتصالات وکلا هدف کلی رو اگه تو یه بازه معین کنید میشه یه کارهایی براتون کرد البته بستگی به فعالیت خودتون هم داره که چقدر پیگیرش باشین

ممنون از توجه تون. من در مورد پورت ها و كلا لايه ها و پروتكل هاي شبكه اطلاعاتي دارم. در واقع دوره شبكه رو گذروندم اما در زمينه برنامه نويسي شبكه اطلاعي ندارم. هدف مشتري حمله به يك شبكه و مخفي موندن ip حمله كننده هست برنامه رو براي سيستم عامل ويندوز هست. اطلاعات خاص ديگري ازش نگرفتم اگه اطلاعات خاصي رو لازم دارين بگين تا بپرسم

flash118
جمعه 23 مهر 1389, 01:18 صبح
بسیار عالی حالاکه شما اطلاعات عمومی و پیش نیاز رو دارید انعطاف و بازه روش هامون هم بالا خواهد رفت شما در پاسختون اشاره به حمله کردین میشه واضح بگید که این حمله که فرمودید برای شبکه خصوصی هست یا عمومی و ثانیا بازه حمله در چه سطحی هست یعنی خواسته کاربر از این حملات چیه اما در مورد ناشناس کردن آی پی کاربر باید بگم برای شبکه عمومی کار سختر هست چون در هر حال روتر ها هوشمند در کش خودشون ثبت میکنن و میتونه مشکل ساز باشه اگه کنترل نشه

samira2008
جمعه 23 مهر 1389, 15:22 عصر
بسیار عالی حالاکه شما اطلاعات عمومی و پیش نیاز رو دارید انعطاف و بازه روش هامون هم بالا خواهد رفت شما در پاسختون اشاره به حمله کردین میشه واضح بگید که این حمله که فرمودید برای شبکه خصوصی هست یا عمومی و ثانیا بازه حمله در چه سطحی هست یعنی خواسته کاربر از این حملات چیه اما در مورد ناشناس کردن آی پی کاربر باید بگم برای شبکه عمومی کار سختر هست چون در هر حال روتر ها هوشمند در کش خودشون ثبت میکنن و میتونه مشکل ساز باشه اگه کنترل نشه

حمله به يك شبكه عمومي هست و در واقع ip بايد به يك ip معتبر براي شبكه تبديل بشه تا اجازه ورود به شبكه رو بده. شما خودتون در اين زمينه كار كردين و از نرم افزار هاي آماده اي كه وجود داره استفاده كردين؟ بهم گفتن اين نرم افزار ها بيشتر براي linux هست و توي ويندوز نرم افزار هاي زيادي وجود نداره

samira2008
جمعه 23 مهر 1389, 18:28 عصر
كسي در اين زمينه اطلاعي نداره؟؟؟؟؟:متفکر::افسرده:

flash118
جمعه 23 مهر 1389, 20:32 عصر
با سلام
دوست عزیز بله درست گفتن تو لینوکس بازدهی کاری و اعتبار سنجی هم میره بالا بهتر میتونین برای معتبر سازی ip برای شکبه و همچنین مخفی کردن ip اصلی برای حفط هویت ولی هنوزم نوع تخریب رو مشخص نکردید که منظورتون از این کار چیه و تو چه رنجی میخواهید انجام شه منظورم حد ماگزیمم و مینیموم ؟
البته اینم بگم که تو ویندوز هم می توین انجامش بدید باید یه کمی انعطافتون بالا باشه البته بازم برمیگرده به نوع انتخاب روش شما برای نفوذ به شبکه فوق

samira2008
شنبه 24 مهر 1389, 13:27 عصر
با سلام
من جزييات رو ازشون نپرسيدم لطفا شما بگين دقيقا چه اطلاعاتي رو نياز دارين تا من ازشون بپرسم.

samira2008
دوشنبه 26 مهر 1389, 15:09 عصر
لطفا بگين چه اطلاعاتي رو ازشون بگيرم

samira2008
سه شنبه 27 مهر 1389, 11:16 صبح
:متفکر: منتظر جواب شما هستم :ناراحت::متفکر::ناراحت::متفک :