PDA

View Full Version : اين پيغام يعني چه؟ لطفا راهنمايي كنيد.

behrooz-salehi
جمعه 23 مهر 1389, 10:42 صبح
سلام دوستان
لطفا راهنمايي كنيد اين پيغام يعني چه؟ اگه مشكل به VBA برميگرده چيكار كنيم كه ديگه با اين مشكلات روبرو نشيم؟ چون اين برنامه روي سيستمي كه اين برنامه را نوشتم كار ميكنه ولي روي بعضي سيستمها جواب نميده. روي اكسس 2007 هم اين پيغام هست.

Ali_Fallah
جمعه 23 مهر 1389, 17:48 عصر
شما نام گزارش و احتمالا همه اشیاء رو بصورت فارسی نامگذاری کردید که در اینصورت در بقیه سیستم ها
موقع اجرا با مشکل مواجه خواهید شد...

soroush_k12
جمعه 23 مهر 1389, 17:55 عصر
سلام دوستان
لطفا راهنمايي كنيد اين پيغام يعني چه؟ اگه مشكل به VBA برميگرده چيكار كنيم كه ديگه با اين مشكلات روبرو نشيم؟ چون اين برنامه روي سيستمي كه اين برنامه را نوشتم كار ميكنه ولي روي بعضي سيستمها جواب نميده. روي اكسس 2007 هم اين پيغام هست.

سلام
من دقیقا نمیدونم علت ارور چیه .ولی به شما توصیه میکنم نام هیچکدام از آبجکت ها تون ( فرم ، گزارش و ...) و تمامی فیلدها تون رو فارسی ننویسین.

ali190
جمعه 23 مهر 1389, 18:09 عصر
فایل مشکل دار رو آپ کنید تا اصلاح بر روی فایل انجام بشه
یاعلی

zzzzzza
شنبه 24 مهر 1389, 11:24 صبح
سلام دوستان

همانطور كه دوستان گفتند اشكال فارسي بودن نام گزارش است

behrooz-salehi
سه شنبه 27 مهر 1389, 07:12 صبح
با تشکر از نظرات دوستان
چون فایل من حجیمه امکان آپلود آن را ندارم و همچنین چون بیشتر موضوعاتم فارسی هستند و به با هم لینک هستند امکان تغییر نام وجود ندارد و جالب اینکه فقط از ریپورتی که پیغام اونو دیدید ایراد میگیره و چرا از دیگر موضوعات ایراد نمیگیره و جالبتر اینکه موقعیکه برنامه را اجرا میکنم این پیغام میاد در صورتیکه موضوعاتی دارم که قبل از اون اجرا میشوند و همچنین روی بعضی از سیستم ها داره کار میکنه پس احتمال اینکه روی خود اکسس کار کنیم احتمالا بشه جواب گرفت. لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید. متشکرم

zzzzzza
سه شنبه 27 مهر 1389, 07:31 صبح
به نظر من اين امكان وجود دارد كه:در بعضي از فرمها يا ريپورتهائي كه نام گزاري آنها با حروف: ک ، ی كه فارسي هستند استفاده شده است اين مشكل وجود داشته باشد.چون متني هم كه در همين سايت نوشتي از حروف ک ، ی فارسي هستند.
حالا اگر فرم ديگري داري كه نام گذاري آن از اين حروف استفاده نشده است و درست كار ميكند احتمال زياد مشكل همين است.
اگر مشكل همين بود:
بجاي: ک از ك
و بجاي: ی از ي
استفاده كن
البته دوستان شايد نظر ديگري داشته باشند