PDA

View Full Version : طراحی سایت عکاسی مشابه photo fun

elena3001
جمعه 23 مهر 1389, 15:35 عصر
سلام. من می خوام به عنوان پروژه طراحی یک سایت عکاسی رو بردارم. این سایت باید مثل سایت photofun عکس رو بگیره و بعد از اعمال چند افکت اونو به کاربر تحویل بده.
می خوام ببینم این کار در چه سطحی هستش. باید حرفه ای بود یا...؟ و اینکه کسی هست که بتونه کمکم کنه؟ و اینکه منم آماتور هستم.
اگه خیلی کار خفنیه قبولش نکنم.

majnun
جمعه 23 مهر 1389, 15:45 عصر
باید پردازش تصویر بلد باشین دیگه :-دی

profnami
جمعه 23 مهر 1389, 18:26 عصر
به قول دوستمون باید پردازش تصویر بلد باشید . اگر هم بلد نیستید باید یاد بگیرید ! میتونه تجربه ی خوبی باشه

elena3001
شنبه 24 مهر 1389, 09:41 صبح
پردازش عکس بلدم ولی تو این سایت نباید کاری دستی انجام شه. یعنی عکس مورد نظر باید به طور اتوماتیک با فتو شاپ باز شه و تغییرات اعمال بشه.
مشکل اصلی اینه که چطور این وب سایت رو با فتو شاپ مرتبط کنم.

majnun
شنبه 24 مهر 1389, 14:07 عصر
شما باید فتوشاپ بنویسید دوست عزیز

برنامه که به فتوشاپ وصل نمیشه

معمولا چنین سایت هایی قالب های آماده دارن و میان اونها رو روی عکس اعمال میکنن و نمیشه چیزی بیشتر از اون قالب های آماده ازشون خواست

شما باید به وسیله ی پردازش تصویر عکس ها رو تغییر بدین
بر فرض مثال

اگر کاربر ازتن خواست یه قاب برای عکس بزارین

شما میاین یه قاب پیش فرض میگیرید و پیکسل های قاب رو جایگزین پیکسل های عکس میکنید به این صورت قاب اعمال میشه

اینکه به فتوشاپ وصل بشه بی معنیه کلا

Ali_M.Eghbaldar
شنبه 24 مهر 1389, 14:21 عصر
سلام :لبخندساده:
به نظر من اول از Win.App شروع کن و همونو با تغییر به وب منتقل کن !! چون کار با Image سرعت گیره و تو Win.App بهتر میشه شروع کرد.
در ورد کلاس های کار با عکس مثل Image , Bitmap و .... جستجو کن

elena3001
شنبه 24 مهر 1389, 15:49 عصر
شما باید فتوشاپ بنویسید دوست عزیز

برنامه که به فتوشاپ وصل نمیشه

معمولا چنین سایت هایی قالب های آماده دارن و میان اونها رو روی عکس اعمال میکنن و نمیشه چیزی بیشتر از اون قالب های آماده ازشون خواست

شما باید به وسیله ی پردازش تصویر عکس ها رو تغییر بدین
بر فرض مثال

اگر کاربر ازتن خواست یه قاب برای عکس بزارین

شما میاین یه قاب پیش فرض میگیرید و پیکسل های قاب رو جایگزین پیکسل های عکس میکنید به این صورت قاب اعمال میشه

اینکه به فتوشاپ وصل بشه بی معنیه کلا

چجوری باید پیکسل ها رو جایگزین کنم؟ تابع خاصی هست؟

majnun
شنبه 24 مهر 1389, 16:07 عصر
خودتون کد مینویسید دیگه

پردازش تصویر :لبخند:

شما تو پردازش تصویر چجوری سیاه و سفید میکنید ؟

خب همینجوری باید یک پیکسل از این عکس رو بگیرین بزارین جای اون عکس

منم با آقای اقبالدار موافقم ابتدا پروژه و کدهای پردازش تصویرتون را در یه برنامه ویندوزی بنویسید بعد دنبال این باشین که اون پروژه رو وب کنید

elena3001
یک شنبه 25 مهر 1389, 15:42 عصر
تا اینجا ممنون از راهنمایی هاتون.
یه سوال دیگه می پرسم.
چطور میشه تو یک وب سایت، یه برنامه کاربردی مثل مدیا پلیر رو باز کردو اونو کنترل کرد. مثلا آهنگ OPen کنی ؟