PDA

View Full Version : سوال: چندتا سوال درباره استفاده از کنترل های لوگین

Shamim832
جمعه 23 مهر 1389, 19:48 عصر
مهندسین عزیزسلام ، خسته نباشید
چندتا سوال درباره استفاده از کنترل های لوگین داشتم که اگه پاسخ بدید ممنون میشم

1- درکنترل Create User Wizard (عضویت کاربر) می خواستم آدرس ایمیل رو اعتبارسنجی کنم ولی نمی دونم چرا نمی شه ؟؟مگه اعتبارسنجی ایمیل به این صورت نیست؟؟
EmailRegularExpression="\s+@\s+\.\s+"

2- در کنترل PasswordRecovery : همونطوری که می دونید برای بازیابی کلمه عبور فراموش شده کاربر باید سرویس MTPُُُُُُُS رو فعال کردازطریق زیر:
Asp.net Configuration -->Application --> Configure SMTP e-mail
می شه در این مورد یه کم توضیح بدید چه موقع بایداین فیلدها رو پرکنم موقع آپلود سایت ؟
Server Name : نام سرور
From : آدرس ایمیل فرستنده
Authentication :None
درسته ؟؟ اگه اشتباه می کنم لطفا بگید!
چندجا خوندم که به دلائل امنیتی ارسال کلمه عبور ازطریق پست الکترونیکی ایده مناسبی نیست ؟چرا؟؟! مگه غیرازاین روش ،روش دیگه ای هم وجود داره؟

3- تاریخ آخرین بازدیدکاربر رو چطوری می تونم نمایش بدم ؟ LastLoginDate تاریخ لوگین کاربرکه( همون موقع لوگینه ) رو نشون می ده ولی تاریخ آخرین بازدید مربوط به دفعه قبل میشه (مثل خود همین سایت برنامه نویس)

4- درقسمت نمایش پروفایل کاربربه نظرشما ایمیل کاربرReadOnly باشه بهتره ؟یا قابل تغییر باشه؟

5-می خواستم کاری کنم که درهنگام لوگین درصورتیکه کاربربیش از 3بارپسورد رو اشتباه وارد کردیه پیغام خطا نمایش داده بشه یعنی محدود کردن تعداددفعات ورود!!
می دونم که این کار با استفاده از PasswordAttemptThreshold وPasswordAttemptWindows انجام می شه خودم انجام دادم ولی نمی دونم چرا برنامه ارور داد؟