PDA

View Full Version : قفل کردن دامین

crazy_1892
شنبه 24 مهر 1389, 09:29 صبح
سلام دوستان من یک سایت خریدم که طرف بهم گفت این سورس روی این دامنه قفل شده
جریان این چیه ؟؟؟کاریش میشه کردن که روی یک دامین دیگه استفاده کرد

mohsen.dbnet
دوشنبه 26 مهر 1389, 12:07 عصر
سلام
ببین کنترل پنل سایت دست کیه و ازش بپرس از اون طریق قفل نکرده باشن.
شاید ایرادش این باشه.

roomezonline
دوشنبه 26 مهر 1389, 12:09 عصر

من این چیزی که شما میگید رو واسه دومین دیدم که dns مربوطه رو قفل میکنی اما سورس رو نمیدونم برای چک کردن دومین به توی قسمت setting میرفتم . help هاست رو مطالعه کن

persian_bigboy
سه شنبه 27 مهر 1389, 00:20 صبح
سلام . دوست من خیلی راحت میشه یک نرم افزار تحت وب رو روی یک وب سایت قفل کرد و کار سختی نیست و راهش این هست که میگه نام سایت رو چک میکنه اگه اونی که تو سرس موقعه کامپایل تعریف کرده بود نبود سیستم رو Response.End میکنه و شما دیگه نمی تونی کاری انجام بدی . تمام . خلاصه و مفید . من خودم بالای 200 تا پروژه سفارشی رو اینجوری قفل کردم و دارن کار میکنن .

hamhik
سه شنبه 27 مهر 1389, 01:18 صبح
اینکار چه مواقعی استفاده میشه؟چه سودی داره؟

persian_bigboy
سه شنبه 27 مهر 1389, 10:25 صبح
ببینید شما بعضی وقت ها مجبورید که سیستم رو قفل کنید تا سیستم دزدیده نشود و نکته دوم اینکه خیلی وقت ها خود کارفرما ها این رو میخوان تا سیستم از سایت توسط سرور دزدیده نشود . !!!! خیلی از فروشنده های میزبانی این کارو می کنند .

crazy_1892
پنج شنبه 29 مهر 1389, 21:29 عصر
دوست عزیز چی جوری می تونم بازش کنم من پنل هاستو دارم هر جاشم که میخوام می تونم ویرایش کنم ؟؟؟؟

crazy_1892
جمعه 30 مهر 1389, 14:11 عصر
سلام . دوست من خیلی راحت میشه یک نرم افزار تحت وب رو روی یک وب سایت قفل کرد و کار سختی نیست و راهش این هست که میگه نام سایت رو چک میکنه اگه اونی که تو سرس موقعه کامپایل تعریف کرده بود نبود سیستم رو Response.End میکنه و شما دیگه نمی تونی کاری انجام بدی . تمام . خلاصه و مفید . من خودم بالای 200 تا پروژه سفارشی رو اینجوری قفل کردم و دارن کار میکنن .

دوست عزیز منتظز راهنمایی بیشترت برای از بین بردن این قفل هستم

aminghaderi
شنبه 15 آبان 1389, 10:35 صبح
ببینید شما بعضی وقت ها مجبورید که سیستم رو قفل کنید تا سیستم دزدیده نشود و نکته دوم اینکه خیلی وقت ها خود کارفرما ها این رو میخوان تا سیستم از سایت توسط سرور دزدیده نشود . !!!! خیلی از فروشنده های میزبانی این کارو می کنند .
سلام.
چگونه؟؟
من مثلا پشتیبان هاست شما.
می تونم کل سایت شما رو بردارم و در هاستی دیگر قرار دهم ویه دامنه هم بروی آن Set بکنم.
و یه دستکاری هم در کد ها انجام دهم که اثری از حقوق ناشر (شما) نباشه؟!

aminghaderi
شنبه 15 آبان 1389, 10:41 صبح
باید بشود ، شما وقتی پول دادی سایتی رو خریدی ، خوب به پشتیانت بگو دامنه قبلی منقضی شده سایت رو بروی دامنه فعلی set کنه.

crazy_1892
جمعه 21 آبان 1389, 11:29 صبح
سلام.
چگونه؟؟
من مثلا پشتیبان هاست شما.
می تونم کل سایت شما رو بردارم و در هاستی دیگر قرار دهم ویه دامنه هم بروی آن Set بکنم.
و یه دستکاری هم در کد ها انجام دهم که اثری از حقوق ناشر (شما) نباشه؟!

دوست عزیز همین دستکاری می خوام بدونم چی ؟؟؟