PDA

View Full Version : سوال: ذخيره كردن ركوردهاي گزارش در جدول

soroush_k12
شنبه 24 مهر 1389, 10:40 صبح
با عرض سلام خدمت اساتيد گرامي
در نمونه پيوست من ميخواهم با اجراي گزارش R1 ، توسط كد نوشته شده در رويداد Detail_Format تمامي ركوردهاي گزارش در جدول T-report ذخيره گردد . اين عمل صورت ميگيرد ولي با دو اشكال :
1- ركورد شماره 19 كه دقيقا در پايين صفحه اول گزارش و ابتداي صفحه دوم قرار ميگيرد تكراري است . و اين اشكال در تمامي صفحات بعدي گزارش نيز وجود دارد.
2- تمامي ركوردهاي صفحه اول گزارش در انتهاي جدول بصورت تكراري وارد ميشوند
در نتيجه تعداد ركورد هاي جدول T-report بيشتر ازخروجي گزارش ميباشد.
لطفا در اصلاح كد به من كمك كنتيد تا ركوردها كاملا برابر باشند.
قبل از اجراي گزارش ميبايست ركوردهاي T-report بصورت دستي delete‌شوند . (كه اين عمل هم اگر توسط كد اجرا شود خيلي بهتر است ولي من موفق نشدم. ممنون ميشوم اگر آن را هم به كد اضافه كنيد )
با تشكر از توجه شما

soroush_k12
یک شنبه 25 مهر 1389, 18:07 عصر
با سلامدوستان هيچگونه نظري در خصوص اصلاح اين كد و رفع مشكل ندارند؟

microprolog-p96s
یک شنبه 25 مهر 1389, 22:07 عصر
سلام
مشکلی که میگفتی رکورد تکراری داری . همچین چیزی من ندیدیم .

برای حذف کردن رکوردهای بانک T-report هم یک قطعه کد بر روی فرم یک گذاشتم که می تونی از اون برای حذف کردن رکوردهای بانک استفاده کنی .

soroush_k12
دوشنبه 26 مهر 1389, 08:46 صبح
سلام
مشکلی که میگفتی رکورد تکراری داری . همچین چیزی من ندیدیم .

برای حذف کردن رکوردهای بانک T-report هم یک قطعه کد بر روی فرم یک گذاشتم که می تونی از اون برای حذف کردن رکوردهای بانک استفاده کنی .
با سلام و تشكر جناب microprolog-p96s
از تكه كد شما ممنونم ولي در خصوص ركوردهاي تكراري ، اين مشكل همچنان وجود دارد و پس از اجراي گزارش ، تعداد ركوردهاي جدول T-report با تعداد ركورد هاي گزارش برابر نيست و بيشتر است.
در واقع علاوه بر اين كه ركوردي كه در ابتداي صفحه دوم قرار ميگيرد ( ركورد 19) تكراري است ، پس از اجراي گزارش با حركت به روي صفحات گزارش رفتن از صفحه يك به دو و از دو به سه و ... تمامي ركورد هاي آن صفحه مجددا به انتهاي جدول T-report اضافه ميشود.

microprolog-p96s
دوشنبه 03 آبان 1389, 10:00 صبح
سلام دوست عزیز
ببخشید که این قدر دیر جواب دادم

برای مشکل شما راه هایی رو امتحان کردم اما نتونستم راه حلی پیدا کنم

از اساتید و دوستانی که می تونند خواهش میکنم مشکل این دوستمون رو حل کنند .