PDA

View Full Version : کاربرد و مثال e.handel و e.gettype و....

gabrieleb
یک شنبه 25 مهر 1389, 08:40 صبح
سلام...از دوستان کسی هست که لطف کنه توضیح کاملی در مورد e.handel و e.gettype و e.keychar و (char)keys بده....لطف کنید با مثال ساده توضیح بدین ...چون تازه کارم..ممنون

private void keypressed(Object o, KeyPressEventArgs e) { if (e.KeyChar == (char)Keys.Return) { e.Handled = true; } }
مثلا معنی مثال بالا چیه؟

gabrieleb
دوشنبه 26 مهر 1389, 09:53 صبح
سلام....آقا چرا همه (99.999999) با این e مشکل دارن؟ چرا کسی جواب منو نمیده؟:گریه::عصبانی++::گریه:: صبانی++::ناراحت:

cheshm6k
دوشنبه 26 مهر 1389, 11:04 صبح
سلام....آقا چرا همه (99.999999) با این e مشکل دارن؟ چرا کسی جواب منو نمیده؟:گریه::عصبانی++::گریه:: صبانی++::ناراحت:
سلام.

فکر کنم این عدد
99.999999 باید به 0.00000000001% تغییر کنه (بلکه کمتر) . تازه کار بودن جرم نیست اما ..... دوست من ، بهتر نیست به جای اینکه دو روز منتظر بمونید که شاید یکی پاسخ شما رو بده ، حداقل یه کتاب راجع به C#‎ بخونید ؟ چون این به قول شما مشکل، تو همون فصول ابتدایی پاسخ داده میشه. اینطوری هم وقتتون تلف نمیشه و هم در عنفوان جوانی این همه فشار روحی(
:گریه::عصبانی++::گریه::عصبانی+ +::ناراحت: ) رو متحمل نمیشید.

پ.ن : محض مفید بودن پست.
e : آبجکتیست که شامل تعدادی از خصوصیات رویداد مربوط به خودشه . (بدیهیه که نسبت به نوعش ، این خصوصیات متفاوتن) .
e.KeyChar : خصوصیتیست که کاراکتر کلید فشرده شده را در خود دارد.
e.Handled : خصوصیتیست که true کردن آن به منزله کن لم یکن تلقی کردن فشردن این کلید است . یعنی انگار هیچ اتفاقی نیفتاده.

موفق باشید.

gabrieleb
دوشنبه 26 مهر 1389, 11:46 صبح
نظر کردن بر ضعیفان منافی بزرگی نیست / سلیمان هم بدان حشمت نظرها بود با مورش

در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم / لطف آنچه تو اندیشی،حکم آنچه تو فرمایی

:خجالت: :خجالت:

به عاشقان نظری کن به شکر این نعمت / که من غلام مطیعم و تو پادشاه مطاع

جبین و چهره حافظ خدا جدا مکناد / ز خاک بارگه کبریای شاه شجاع

منظوری نبود .....لطف کردی (شرمنده قصدم مشاعره نبود)...تکرار نمیشه